Eliminacje: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
58
Nazaruk Dominik [1] (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
WC
Błaszczyk Kacper (AZS Łódź)
 
 
 
4
138
Jastrzębski Jakub [10] (CHTT Chorzów)
6(5)-7
6-1
6-1
 
 
 
5
61
Maroszek Bartłomiej [2] (RKT Return Radom)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
WC
Kmiecik Jakub ( małopolskie [MP])
 
 
 
8
165
Kowal Kamil [14] (Redeco Wrocław)
3-6
6-2
6-2
 
 
 
9
67
Kaleta Filip [3] (Beskidy Ustroń)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
BYE
 
 
 
12
130
Słojewski Marek [9] (SKT Centrum Bydgoszcz)
 
 
 
13
75
Gryńkowski Piotr [4] (Eurotenis Łódź)
 
 
 
14
BYE
 
 
 
15
178
Piekarek Kacper (Krzycka Park Wrocław)
 
 
 
16
164
Smolak Piotr [13] (KS Budowlani Olsztyn)
6-0
6-0
 
 
 
17
WC
87
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
Kuś Andrzej (Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
172
Wójcik Maciej [16] (KT Clarena Wrocław)
6-1
6-0
 
 
 
21
94
Krawczyński Karol [6] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
22
BYE
 
 
 
23
181
Kasperski Wojciech (KS Górnik Bytom)
 
 
 
24
169
Wojnar Michał [15] (KT Clarena Wrocław)
6-4
6-0
 
 
 
25
105
Borkowski Mikołaj [7] (KT Jakubowo-Olsztyn)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
142
Samojłowicz Maksymilian [11] (UKS Okęcie Sport Warszawa)
 
 
 
28
Michalski Kacper (MKT Stalowa Wola)
6-0
6-0
 
 
 
29
114
Skutella Mateusz [8] (KCT Masters)
 
 
 
30
BYE
 
 
 
31
184
Głowacki Jakub (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
32
156
Pośpiech Szymon [12] (KS Mostostal Zabrze)
6-1
2-6
6-3
Runda: 2
Nazaruk Dominik [1]
Jastrzębski Jakub [10]
7-6(3)
6-3
Maroszek Bartłomiej [2]
Kmiecik Jakub
6-1
6-1
Kaleta Filip [3]
Słojewski Marek [9]
5-7
6-2
6-2
Gryńkowski Piotr [4]
Piekarek Kacper
6-3
6-4
Lutkowski Wojciech [5]
Wójcik Maciej [16]
7-6(8)
3-1
ret.
Krawczyński Karol [6]
Wojnar Michał [15]
6-4
6-3
Borkowski Mikołaj [7]
Samojłowicz Maksymilian [11]
6-2
6-1
Skutella Mateusz [8]
Głowacki Jakub
6-0
6-1
Runda: 3
Nazaruk Dominik [1]
Maroszek Bartłomiej [2]
Kaleta Filip [3]
Gryńkowski Piotr [4]
Lutkowski Wojciech [5]
Wojnar Michał [15]
Borkowski Mikołaj [7]
Skutella Mateusz [8]