Turniej główny: Puchar Angelique Kerber, Od: 2017-12-15 Do: 2017-12-19, Miejsce turnieju: Stowarzyszenie Sportowe Akademia Tenisowa Angelique Kerber Puszczykowo
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
20
Wróblewska Jagoda [1] (Eurotenis Łódź)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
74
Burdzińska Tatiana (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
4
278
Murawska Agnieszka (Eurotenis Łódź)
6-1
6-2
 
 
 
5
170
Kuczyńska Wiktoria (PT Olimpia Poznań)
 
 
 
6
65
Witkowska Zuzanna (Warsaw Sports Group)
6-1
6-1
 
 
 
7
58
Kromolicka Zofia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
8
46
Pytel Nikoletta [8] (MTC Warszawa)
6-3
6-3
 
 
 
9
32
Pawlikowska Zuzanna [4] (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
10
174
Kokocha Roksana (PKT Pobiedziska)
6-1
6-1
 
 
 
11
61
Janiszek Weronika (STK Sopot)
 
 
 
12
WC
201
Szurgot Alicja (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
6-2
6-2
 
 
 
13
54
Braziewicz Matylda (PT Olimpia Poznań)
 
 
 
14
56
Zalewska Natalia (AKADEMIA PRO-AM Warszawa)
7-6(1)
7-5
 
 
 
15
WC
135
Dańko Konstancja (UKT Winner Kraków)
 
 
 
16
45
Telżyńska Hanna [7] (MTC Warszawa)
6-1
6-0
 
 
 
17
37
Schmidt Anna [6] (PT Olimpia Poznań)
 
 
 
18
60
Ladrowska Nikola (WINNERS Łódź)
w.o.
 
 
 
19
WC
110
Langiewicz Pola (Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
80
Downar Barbara (KT GAT Gdańsk)
7-6(8)
6-3
 
 
 
21
76
Łowczyk Maja (PT Olimpia Poznań)
 
 
 
22
72
Popławska Kamila (KT Okuła Białystok)
6-2
6-1
 
 
 
23
141
Ejsmont Kornelia (Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
 
 
 
24
23
Chyba Julia [3] (UKS Krak Tenis)
6-0
6-2
 
 
 
25
35
 
 
 
26
48
Lang Daria (PT Olimpia Poznań)
6-0
6-2
 
 
 
27
138
PALUCH AMELIA (GKT Nafta Zielona Góra)
 
 
 
28
119
Marciniak Natalia (PT Olimpia Poznań)
6-4
6-3
 
 
 
29
WC
82
Sarnowska Zofia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
30
117
Stefańska Julia (PKT Pobiedziska)
6-2
6-0
 
 
 
31
62
Szmyd Zuzanna (KT Break Warszawa)
 
 
 
32
21
Węgrzyn Aleksandra [2] (UKS RP SPORT Olsztyn)
6-4
6-0
Runda: 2
Wróblewska Jagoda [1]
Burdzińska Tatiana
6-0
6-1
Witkowska Zuzanna
Pytel Nikoletta [8]
7-5
0-6
7-6(3)
Pawlikowska Zuzanna [4]
Janiszek Weronika
6-0
7-6(5)
Zalewska Natalia
Telżyńska Hanna [7]
7-6(0)
6-3
Ladrowska Nikola
Downar Barbara
4-6
7-5
ret.
Popławska Kamila
Chyba Julia [3]
1-6
7-5
6-3
Frankowska Zuzanna [5]
Marciniak Natalia
6-4
6-1
Sarnowska Zofia
Węgrzyn Aleksandra [2]
6-0
6-3
Ćwierćfinał
Wróblewska Jagoda [1]
Pytel Nikoletta [8]
3-6
6-0
6-2
Pawlikowska Zuzanna [4]
Telżyńska Hanna [7]
6-4
6-1
Ladrowska Nikola
Chyba Julia [3]
ret.
Frankowska Zuzanna [5]
Węgrzyn Aleksandra [2]
3-6
6-2
6-1
Półfinał
Wróblewska Jagoda [1]
Pawlikowska Zuzanna [4]
6-4
3-6
6-3
Chyba Julia [3]
Węgrzyn Aleksandra [2]
6-0
6-3
Finał
Pawlikowska Zuzanna [4]
Węgrzyn Aleksandra [2]
6-1
6-1
Zwycięzca
Węgrzyn Aleksandra [2]