Turniej główny: OTK , Od: 2018-03-16 Do: 2018-03-20, Miejsce turnieju: 41-503 Chorzów, Harcerska 1
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
17
Głowacka Aleksandra [1] (KS Budowlani Olsztyn)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
63
Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
4
83
Będkowska Agata (KS Mostostal Zabrze)
6(4)-7
6-0
6-2
 
 
 
5
148
Kasprzak Pola (KS Górnik Bytom)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
44
Domańska Weronika [5] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
9
37
Zalewska Natalia [4] (WKT Mera Warszawa)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
WC
72
Chodkowska Julia (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
 
 
 
12
99
Siwakowska Karolina (STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ SP2 - RADZIONKÓW)
6-4
7-6(2)
 
 
 
13
53
Bukowiec Zofia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
14
128
Leja Karolina (UKT Radość 90 Warszawa)
7-5
6-0
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
51
Langiewicz Pola [7] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
17
45
Szmyd Zuzanna [6] (KT Break Warszawa)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
BYE
 
 
 
20
121
Gasz Wiktoria (KS Górnik Bytom)
 
 
 
21
58
Skarżyńska Julia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
22
WC
97
Nogala Julia (KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu)
6-0
7-5
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
29
Czapulak Ewa [3] (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
25
52
Kosowska Zuzanna [8] ( śląskie [SL])
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
BYE
 
 
 
28
92
Ejsmont Kornelia (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
 
 
 
29
59
Szczepaniak Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
30
111
Caruk Marika (KT Break Warszawa)
6-1
6-1
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
21
Pawlikowska Zuzanna [2] (KS AZS AWF Wrocław)
Runda: 2
Głowacka Aleksandra [1]
Będkowska Agata
6-4
6-2
Kasprzak Pola
Domańska Weronika [5]
7-5
6-0
Zalewska Natalia [4]
Siwakowska Karolina
6-1
6-2
Bukowiec Zofia
Langiewicz Pola [7]
6-4
6-1
Szmyd Zuzanna [6]
Gasz Wiktoria
6-1
6-2
Skarżyńska Julia
Czapulak Ewa [3]
6-4
5-7
6-1
Kosowska Zuzanna [8]
Ejsmont Kornelia
6-2
6-1
Szczepaniak Natalia
Pawlikowska Zuzanna [2]
7-5
6-1
Ćwierćfinał
Głowacka Aleksandra [1]
Domańska Weronika [5]
6-2
6-2
Zalewska Natalia [4]
Langiewicz Pola [7]
7-6(1)
7-5
Szmyd Zuzanna [6]
Czapulak Ewa [3]
6-1
6-2
Ejsmont Kornelia
Pawlikowska Zuzanna [2]
6-2
6-0
Półfinał
Głowacka Aleksandra [1]
Zalewska Natalia [4]
7-5
7-5
Czapulak Ewa [3]
Pawlikowska Zuzanna [2]
6-4
6-1
Finał
Głowacka Aleksandra [1]
Pawlikowska Zuzanna [2]
6-3
1-6
6-1
Zwycięzca
Głowacka Aleksandra [1]