Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Klasyfikacja (bonusowa) klubów

Klasyfikacja (bonusowa) klubów - za rok 2014

Klasyfikacja (bonusowa) klubów za rok 2014
 
Poz.KlubWojewodztwoBonusy indywidualneBonusy drużynoweOgółem
1AZS Poznańwielkopolskie1839,001300,003139,00
2KS Górnik Bytomśląskie1185,001075,002260,00
3KT Legia Warszawamazowieckie1038,00630,001668,00
4RKT Return Radommazowieckie572,00717,001289,00
5AT Promasters Szczecinzachodniopomorskie617,00515,001132,00
6MKT Łódźłódzkie706,00420,001126,00
7Klub Tenisowy Warszawianka Warszawamazowieckie655,00350,001005,00
8Sopocki Klub Tenisowypomorskie611,00370,00981,00
9Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płockmazowieckie642,00200,00842,00
10WKS Grunwald Poznańwielkopolskie588,00230,00818,00
11WKT Mera Warszawamazowieckie603,0070,00673,00
12KS Grzegórzecki Krakówmałopolskie406,00250,00656,00
13UKS Beskidy Ustrońśląskie365,00280,00645,00
14BKT Advantage Bielsko-Białaśląskie402,00220,00622,00
15SKT Centrum Bydgoszczkujawsko-pomorskie342,00260,00602,00
16SKT Szczecinzachodniopomorskie405,00190,00595,00
17Klub Tenisowych Asów Wrocławdolnośląskie439,00130,00569,00
18PKT Pabianicełódzkie441,00120,00561,00
19Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góralubuskie361,00140,00501,00
20Krakowski Kolejowy KS Krakówmałopolskie382,0060,00442,00
21UKS Korona Tenis Kielceświętokrzyskie206,00230,00436,00
22WTS DeSki Warszawamazowieckie320,00100,00420,00
23UKT Winner Krakówmałopolskie287,00130,00417,00
24KS Start-Wisła Toruńkujawsko-pomorskie205,00200,00405,00
25GTT Lechia Gdańskpomorskie275,00110,00385,00
26Stow.Klub Sportowy Match Point Ślęzadolnośląskie300,0080,00380,00
27MKS Szczawno Zdrójdolnośląskie228,00140,00368,00
28KS Budowlani Olsztynwarmińsko-mazurskie191,00175,00366,00
29UKS RP SPORT Olsztynwarmińsko-mazurskie182,00150,00332,00
30Tenis Klub Toruńkujawsko-pomorskie155,00165,00320,00
31STT Fakro Nowy Sączmałopolskie224,0080,00304,00
32UKS Okęcie Sport Warszawamazowieckie233,0070,00303,00
33KS Mostostal Zabrześląskie200,00100,00300,00
34Klub Tenisowy GAT Gdańskpomorskie194,00100,00294,00
35AT Angelique Kerber Puszczykowowielkopolskie291,000,00291,00
36MKT Stalowa Wolapodkarpackie290,000,00290,00
37ITT Goplania Inowrocławkujawsko-pomorskie230,0050,00280,00
38Stow. REDECO SiR Wrocławdolnośląskie279,000,00279,00
39ST TieBreak Warszawamazowieckie181,0097,00278,00
40Klub Sportowy Warta wielkopolskie157,00120,00277,00
41Park Tenisowy Olimpia Poznańwielkopolskie63,00210,00273,00
42Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryjadolnośląskie165,00100,00265,00
43KCT Masters Inowrocławkujawsko-pomorskie205,0050,00255,00
44Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe śląskie144,0070,00214,00
44KS Tęcza-Społem Kielceświętokrzyskie209,005,00214,00
46KT Avia Świdniklubelskie198,000,00198,00
47KS Break-Point Piastówmazowieckie129,0050,00179,00
47PKT Pobiedziskawielkopolskie79,00100,00179,00
49Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.łódzkie176,000,00176,00
50UKS ACT Sport Tarnówmałopolskie161,000,00161,00
51GKS Górnik Łęcznalubelskie100,0060,00160,00
52Tennis Club Sp. z o.o.śląskie156,000,00156,00
53UKS Tenis24 Krakówmałopolskie102,0050,00152,00
54WTS Orzeł Warszawamazowieckie146,000,00146,00
55Klub Tenisowy Jelenia Góradolnośląskie92,0050,00142,00
56Łódzki Klub Tenisowy Łódźłódzkie136,000,00136,00
57UKT Radość 90 Warszawamazowieckie126,000,00126,00
58UKS Return Łomżapodlaskie123,000,00123,00
58WINNERS ST J. Wolniak Łódźłódzkie123,000,00123,00
60UKS Dwójka Zielona Góralubuskie68,0050,00118,00
60UKS Sportteam Warszawamazowieckie39,0079,00118,00
62ATZ TENISPOINT Warszawamazowieckie56,0060,00116,00
62UKS LOB-DAT Wrocławdolnośląskie116,000,00116,00
64MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.lubuskie65,0050,00115,00
65Krzycki Klub Tenisowy Wrocławdolnośląskie112,000,00112,00
66Tarnowski Klub Tenisowymałopolskie100,000,00100,00
67Głogowskie Tow. Tenisowe Głogówdolnośląskie99,000,0099,00
68MUKS Gemik Kielceświętokrzyskie52,0045,0097,00
69Toruńskie Stowarzyszenie Tenisowe kujawsko-pomorskie40,0050,0090,00
70UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublinlubelskie76,000,0076,00
71Fundacja Tenis Prószkówopolskie73,000,0073,00
72SKF Groclin Sport Grodzisk Wlkp.wielkopolskie16,0050,0066,00
73KS Promień Opalenicawielkopolskie58,000,0058,00
74UKT TenisPRO Koszalinzachodniopomorskie43,0010,0053,00
75Klub Tenisowy Żarylubuskie51,000,0051,00
75UKS Tenisowe Asy Warszawamazowieckie46,005,0051,00
77Fundacja Eurotenis Łódźłódzkie50,000,0050,00
77KT Start Łódźłódzkie50,000,0050,00
79KT Break Warszawamazowieckie44,004,0048,00
79TUKS Smecz Tomaszów Maz.łódzkie48,000,0048,00
81TUKS Zduńska Wolałódzkie17,0030,0047,00
82TUKS Kozica Piotrków Trybunalskiłódzkie45,000,0045,00
82KS Tennis Life Brwinówmazowieckie39,006,0045,00
84UKS GEM Częstochowaśląskie42,000,0042,00
85ZTT KT Return Zamośćlubelskie41,000,0041,00
86Kędzierzyński Klub Tenisowy opolskie38,000,0038,00
87UKS Family Tennis Camp Ściegnydolnośląskie36,000,0036,00
88Sinet Klub Legnicadolnośląskie35,000,0035,00
89BTT Bydgoszczkujawsko-pomorskie34,000,0034,00
90CzKT Victoria Częstochowaśląskie28,000,0028,00
91KP Sokół Rzeszówpodkarpackie27,000,0027,00
92OKĘCIE TENNIS CLUB Warszawamazowieckie24,000,0024,00
92UKS Smecz Gnieznowielkopolskie24,000,0024,00
92TTZ Iławawarmińsko-mazurskie24,000,0024,00
95TKS Slavia Ruda Śląskaśląskie18,000,0018,00
95AT Jabłoń Lake Resort Warszawamazowieckie18,000,0018,00
97ST MATCHPOINT w Komorowiemazowieckie17,000,0017,00
98TENIS PARK Kołobrzegzachodniopomorskie16,000,0016,00
98Stow. FST Sport Team Toruńkujawsko-pomorskie16,000,0016,00
100Fundacja KKT Krakówmałopolskie15,000,0015,00
101Silesia Club Bytomśląskie14,000,0014,00
101Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawamazowieckie14,000,0014,00
103KT Arka Gdyniapomorskie11,000,0011,00
104POZ BRUK Sobotawielkopolskie10,000,0010,00
104TS IDEA SPORT Toruńkujawsko-pomorskie10,000,0010,00
104STS Winner Strzelce Opolskieopolskie10,000,0010,00
107UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.mazowieckie9,000,009,00
108Tenis Klub Return Krosnopodkarpackie8,000,008,00
108KT DADA PARADISO TEAM Warszawapodkarpackie8,000,008,00
110KT Cygański Las Bielsko-Białaśląskie6,000,006,00
110KT Okuła Białystokpodlaskie6,000,006,00
112PKT Tennis Team Tychyśląskie4,000,004,00
112SKT Smecz Puławylubelskie4,000,004,00
114KU AZS UKW Bydgoszczkujawsko-pomorskie3,000,003,00
115UKS Perfect Zduńska Wolałódzkie2,000,002,00
115KT GINTER Warszawamazowieckie2,000,002,00
115ST As Kłodzkodolnośląskie2,000,002,00
115UKS Kętrzynianka Kętrzynwarmińsko-mazurskie2,000,002,00
115Servicom Tychyśląskie2,000,002,00
120Akademia Tenisa MKiT Warszawamazowieckie1,000,001,00
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać