Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Klasyfikacja (bonusowa) klubów

Klasyfikacja (bonusowa) klubów - za rok 2015

Klasyfikacja (bonusowa) klubów za rok 2015
 
Poz.KlubWojewodztwoBonusy indywidualneBonusy drużynoweOgółem
1AZS Poznańwielkopolskie1704,001232,002936,00
2Stowarzyszenie Klub Tenisowy "Legia"mazowieckie1723,001025,002748,00
3KS Górnik Bytomśląskie1268,00970,002238,00
4AT Promasters Szczecinzachodniopomorskie691,00755,001446,00
5BKT Advantage Bielsko-Białaśląskie602,00580,001182,00
6Sopocki Klub Tenisowypomorskie775,00380,001155,00
7RKT Return Radommazowieckie443,00472,00915,00
8SKT Szczecinzachodniopomorskie544,00310,00854,00
9WTS DeSki Warszawamazowieckie723,00125,00848,00
10Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płockmazowieckie632,00200,00832,00
11MKT Łódźłódzkie690,00120,00810,00
12Klub Tenisowy GAT Gdańskpomorskie328,00300,00628,00
13WKS Grunwald Poznańwielkopolskie392,00230,00622,00
14SKT Centrum Bydgoszczkujawsko-pomorskie449,00170,00619,00
15KS Start-Wisła Toruńkujawsko-pomorskie216,00360,00576,00
16Park Tenisowy Olimpia Poznańwielkopolskie275,00277,00552,00
17Krakowski Kolejowy KS Krakówmałopolskie340,00170,00510,00
18Klub Tenisowych Asów Wrocławdolnośląskie507,000,00507,00
19WKT Mera Warszawamazowieckie499,000,00499,00
19Klub Tenisowy Warszawianka Warszawamazowieckie449,0050,00499,00
21AT Angelique Kerber Puszczykowowielkopolskie493,000,00493,00
22UKS RP SPORT Olsztynwarmińsko-mazurskie269,00220,00489,00
23PKT Pabianicełódzkie264,00190,00454,00
24KS Budowlani Olsztynwarmińsko-mazurskie151,00245,00396,00
25KCT Masters Inowrocławkujawsko-pomorskie286,00100,00386,00
26Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe śląskie230,00150,00380,00
27MKS Szczawno Zdrójdolnośląskie208,00170,00378,00
27WTS Orzeł Warszawamazowieckie246,00132,00378,00
29Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góralubuskie249,00120,00369,00
30KS Mostostal Zabrześląskie312,0050,00362,00
31Stow. REDECO SiR Wrocławdolnośląskie346,000,00346,00
32ITT Goplania Inowrocławkujawsko-pomorskie156,00180,00336,00
33UKS Beskidy Ustrońśląskie200,00130,00330,00
34IKS Spartakus Koźmin Wlkp.wielkopolskie326,000,00326,00
35PKT Pobiedziskawielkopolskie136,00170,00306,00
36AZS Łódźłódzkie231,0070,00301,00
37Tenis Klub Toruńkujawsko-pomorskie96,00200,00296,00
38KS AZS AWF Wrocławdolnośląskie215,0080,00295,00
39Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryjadolnośląskie176,00100,00276,00
40MKT Stalowa Wolapodkarpackie274,000,00274,00
41STT Fakro Nowy Sączmałopolskie173,0095,00268,00
42UKT Winner Krakówmałopolskie207,0060,00267,00
43Klub Sportowy Warta Poznańwielkopolskie158,00105,00263,00
44KS Nadwiślan Krakówmałopolskie239,000,00239,00
45ZST Tennis Wheelchair Zielona Góralubuskie96,00140,00236,00
46KS Tęcza-Społem Kielceświętokrzyskie184,0050,00234,00
47KS Grzegórzecki Krakówmałopolskie232,000,00232,00
48UKT TenisPRO Koszalinzachodniopomorskie60,00170,00230,00
49Tennis Club Sp. z o.o.śląskie204,000,00204,00
50Tarnowski Klub Tenisowymałopolskie153,0050,00203,00
50UKS Return Łomżapodlaskie153,0050,00203,00
52BTS As Bełchatówłódzkie116,0060,00176,00
53UKS Korona Tenis Kielceświętokrzyskie125,0050,00175,00
54GKS Górnik Łęcznalubelskie94,0080,00174,00
55Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawamazowieckie115,0050,00165,00
56Sport Klub Kryspinówmałopolskie135,000,00135,00
57ST TieBreak Warszawamazowieckie75,0050,00125,00
58KT Avia Świdniklubelskie117,000,00117,00
59UKT Radość 90 Warszawamazowieckie110,000,00110,00
60Głogowskie Tow. Tenisowe Głogówdolnośląskie107,000,00107,00
61UKS Tenis24 Krakówmałopolskie102,000,00102,00
62KS Tennis Life Brwinówmazowieckie37,0063,00100,00
63POZ BRUK Sobotawielkopolskie37,0060,0097,00
64ZTT KT Return Zamośćlubelskie93,000,0093,00
64UKS ACT Sport Tarnówmałopolskie93,000,0093,00
66MUKS Gemik Kielceświętokrzyskie60,0030,0090,00
67Fundacja KKT Krakówmałopolskie68,0020,0088,00
68Toruńskie Stowarzyszenie Tenisowe kujawsko-pomorskie87,000,0087,00
69UKS Krak Tenis Krakówmałopolskie56,0030,0086,00
70KS Sport-Med Zabrześląskie33,0050,0083,00
71KT GINTER Warszawamazowieckie11,0070,0081,00
72MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.lubuskie73,000,0073,00
73Krzycki Klub Tenisowy Wrocławdolnośląskie72,000,0072,00
74ST MATCHPOINT w Komorowiemazowieckie69,000,0069,00
75Fundacja Eurotenis Łódźłódzkie66,000,0066,00
76TUKS Zduńska Wolałódzkie25,0040,0065,00
77BKS GEM Biała Podlaskalubelskie61,000,0061,00
78STT Szczecinekzachodniopomorskie49,005,0054,00
78UKS Smecz Gnieznowielkopolskie54,000,0054,00
80Klub Tenisowy Żarylubuskie48,000,0048,00
80TUKS Smecz Tomaszów Maz.łódzkie48,000,0048,00
82UKS Dwójka Zielona Góralubuskie46,000,0046,00
83Klub Tenisowy Jelenia Góradolnośląskie42,000,0042,00
84TUKS Kozica Piotrków Trybunalskiłódzkie38,000,0038,00
85KP Sokół Rzeszówpodkarpackie37,000,0037,00
86TT SCORE Elblągwarmińsko-mazurskie36,000,0036,00
87TENIS PARK Kołobrzegzachodniopomorskie32,000,0032,00
88KT Break Warszawamazowieckie23,008,0031,00
88UKS Tenisowe Asy Warszawamazowieckie31,000,0031,00
90UKS Sportteam Warszawamazowieckie11,0017,0028,00
91Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznańwielkopolskie27,000,0027,00
92TTZ Iławawarmińsko-mazurskie26,000,0026,00
93MKS Andrychówmałopolskie25,000,0025,00
94Stow. FST Sport Team Toruńkujawsko-pomorskie24,000,0024,00
95PROTENISTEAM Częstochowaśląskie23,000,0023,00
96KT Arka Gdyniapomorskie20,000,0020,00
97RTT Happy Match w Radzionkowieśląskie18,000,0018,00
98MATCHPOINT Żyrardówmazowieckie16,000,0016,00
99RKT ABC Rzeszówpodkarpackie15,000,0015,00
100SKT Smecz Puławylubelskie14,000,0014,00
101TKS Slavia Ruda Śląskaśląskie13,000,0013,00
101KS Promień Opalenicawielkopolskie13,000,0013,00
101CzKT Victoria Częstochowaśląskie13,000,0013,00
104Servicom Tychyśląskie10,000,0010,00
104TS IDEA SPORT Toruńkujawsko-pomorskie10,000,0010,00
106KU AZS UKW Bydgoszczkujawsko-pomorskie9,000,009,00
107STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ SP2 - RADZIONKÓWśląskie8,000,008,00
108Krzycka Park Wrocławdolnośląskie5,000,005,00
108UKS Family Tennis Camp Ściegnydolnośląskie5,000,005,00
110UKS Trójka Zabrześląskie4,000,004,00
111Wrzesińskie Tow. Tenisowe Wrześniawielkopolskie1,002,003,00
111Bydgoskie Towarzystwo Tenisowe Bydgoszczkujawsko-pomorskie3,000,003,00
111VAMOS Tennis Club Otwockmazowieckie1,002,003,00
111TENES Klub Sportowy Jawczycemazowieckie3,000,003,00
115UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztynwarmińsko-mazurskie2,000,002,00
115"Akademia Tenisowa Family Garden" Dołujezachodniopomorskie2,000,002,00
115UKS Perfect Zduńska Wolałódzkie2,000,002,00
115SKF "Klub Aloha" Bolesławiecdolnośląskie2,000,002,00
115Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubindolnośląskie2,000,002,00
115UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.mazowieckie2,000,002,00
115Nowotomyski Klub Tenisowy wielkopolskie2,000,002,00
115SKF Groclin Sport Grodzisk Wlkp.wielkopolskie2,000,002,00
115Frajda Tennis Clubmazowieckie2,000,002,00
115TT Świerczewo Poznańwielkopolskie2,000,002,00
125UKS FIT Puszczykowowielkopolskie1,000,001,00
126KampinoSport Stare Babicemazowieckie0,000,000,00
126Klub Sportowy Wschodnia Kielceświętokrzyskie0,000,000,00
126TS PODHALAŃSKI Czarny Dunajecmałopolskie0,000,000,00
126KKT Bażantowo Katowiceśląskie0,000,000,00
126KAT "Prince" Krosnopodkarpackie0,000,000,00
126Kortowo Tenis Club Poznańwielkopolskie0,000,000,00
126MMKT Łęczycałódzkie0,000,000,00
126UKS Kętrzynianka Kętrzynwarmińsko-mazurskie0,000,000,00
126UKT Chemik Puławylubelskie0,000,000,00
126UKT TOPSPIN Wołominmazowieckie0,000,000,00
126UKS ST NET Warszawamazowieckie0,000,000,00
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10 (wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać