Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Klasyfikacja (bonusowa) klubów

Klasyfikacja (bonusowa) klubów - za rok 2016

Klasyfikacja (bonusowa) klubów za rok 2016
 
Poz.KlubWojewodztwoBonusy indywidualneBonusy drużynoweOgółem
1AZS Poznańwielkopolskie1583,001339,002922,00
2KS Górnik Bytomśląskie1434,001110,002544,00
3KT Legia Warszawamazowieckie1536,00600,002136,00
4BKT Advantage Bielsko-Białaśląskie830,00920,001750,00
5AT Angelique Kerber Puszczykowowielkopolskie841,00180,001021,00
6SKT Centrum Bydgoszczkujawsko-pomorskie534,00420,00954,00
7AT Promasters Szczecinzachodniopomorskie593,00310,00903,00
8MKT Łódźłódzkie650,00225,00875,00
9SKT Szczecinzachodniopomorskie518,00355,00873,00
10WKS Grunwald Poznańwielkopolskie492,00300,00792,00
11Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płockmazowieckie633,00150,00783,00
12RKT Return Radommazowieckie453,00320,00773,00
13Park Tenisowy Olimpia Poznańwielkopolskie480,00265,00745,00
14UKS RP SPORT Olsztynwarmińsko-mazurskie374,00350,00724,00
15Sopot Tenis Klubpomorskie448,00240,00688,00
16WKT Mera Warszawamazowieckie535,00140,00675,00
17Klub Tenisowy Warszawianka Warszawamazowieckie504,0050,00554,00
18WTS Orzeł Warszawamazowieckie340,00205,00545,00
19Krzycki Klub Tenisowy Wrocławdolnośląskie432,00100,00532,00
20Klub Tenisowy GAT Gdańskpomorskie293,00200,00493,00
21PKT Pobiedziskawielkopolskie176,00292,00468,00
22KS Mostostal Zabrześląskie277,00170,00447,00
23IKS Spartakus Koźmin Wlkp.wielkopolskie312,00100,00412,00
24KS Budowlani Olsztynwarmińsko-mazurskie223,00180,00403,00
25Stow. REDECO SiR Wrocławdolnośląskie396,000,00396,00
26Krakowski Klub Sportowy OLSZAmałopolskie291,00100,00391,00
27UKS Beskidy Ustrońśląskie138,00250,00388,00
28WKS Flota Gdyniapomorskie287,00100,00387,00
29ST MATCHPOINT w Komorowiemazowieckie227,00156,00383,00
30WTS DeSki Warszawamazowieckie311,0050,00361,00
31KS Grzegórzecki Krakówmałopolskie230,00120,00350,00
32Klub Tenisowych Asów Wrocławdolnośląskie348,000,00348,00
32KCT Masters Inowrocławkujawsko-pomorskie228,00120,00348,00
34AZS Łódźłódzkie345,000,00345,00
35Klub Sportowy Warta wielkopolskie180,00140,00320,00
36ZST Tennis Wheelchair Zielona Góralubuskie144,00150,00294,00
37Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawamazowieckie153,00130,00283,00
38Klub Miedzeszyn Warszawamazowieckie210,0070,00280,00
39PKT Pabianicełódzkie190,0080,00270,00
39Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góralubuskie200,0070,00270,00
41ChTT Chorzówśląskie189,0080,00269,00
42UKS Return Łomżapodlaskie149,00110,00259,00
43MKT Stalowa Wolapodkarpackie198,0060,00258,00
44Krzycka Park Wrocławdolnośląskie187,0060,00247,00
45SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrójdolnośląskie165,0080,00245,00
46Sport Klub Kryspinówmałopolskie232,000,00232,00
47KS Start-Wisła Toruńkujawsko-pomorskie118,00100,00218,00
48Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryjadolnośląskie149,0060,00209,00
49Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawamazowieckie150,0050,00200,00
50DSSN Aktywni Wrocławdolnośląskie144,0050,00194,00
51UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublinlubelskie185,000,00185,00
52KS AZS AWF Wrocławdolnośląskie180,000,00180,00
53Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznańwielkopolskie82,0094,00176,00
53KSI Start Szczecinzachodniopomorskie176,000,00176,00
55UKS Okęcie Sport Warszawamazowieckie174,000,00174,00
56UKT Winner Krakówmałopolskie163,000,00163,00
57GKS Górnik Łęcznalubelskie113,0045,00158,00
58MUKS Gemik Kielceświętokrzyskie87,0070,00157,00
59Stowarzyszenie VARIO CLUB Żerniki Wrocławskiedolnośląskie116,0040,00156,00
60STT Fakro Nowy Sączmałopolskie143,000,00143,00
61UKT Radość 90 Warszawamazowieckie139,000,00139,00
62Fundacja Eurotenis Łódźłódzkie136,000,00136,00
63UKS Krak Tenis Krakówmałopolskie65,0070,00135,00
64ST TieBreak Warszawamazowieckie56,0077,00133,00
65KS Tęcza-Społem Kielceświętokrzyskie129,000,00129,00
66MKS Andrychówmałopolskie78,0050,00128,00
67BTS As Bełchatówłódzkie125,000,00125,00
68UKS Dwójka Zielona Góralubuskie114,000,00114,00
69ZTT KT Return Zamośćlubelskie96,005,00101,00
70Klub Tenisowy Żarylubuskie98,000,0098,00
71Klub Tenisowy Błonia Krakówmałopolskie91,000,0091,00
72KT Arka Gdyniapomorskie86,000,0086,00
73KP Sokół Rzeszówpodkarpackie75,000,0075,00
74KS Nadwiślan Krakówmałopolskie74,000,0074,00
75ITT Goplania Inowrocławkujawsko-pomorskie66,000,0066,00
76KT Avia Świdniklubelskie62,000,0062,00
76MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.lubuskie62,000,0062,00
78UKS Sportteam Warszawamazowieckie11,0045,0056,00
79STT Szczecinekzachodniopomorskie55,000,0055,00
80KT Jakubowo-Olsztynwarmińsko-mazurskie33,0020,0053,00
80KAT "Prince" Krosnopodkarpackie53,000,0053,00
82Tarnowski Klub Tenisowymałopolskie44,000,0044,00
82KT GINTER Warszawamazowieckie44,000,0044,00
84Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu M.Curie-Skłodowskiej Lublinlubelskie43,000,0043,00
84Servicom Tychyśląskie43,000,0043,00
86BKS GEM Biała Podlaskalubelskie40,000,0040,00
87TS IDEA SPORT Toruńkujawsko-pomorskie34,000,0034,00
88STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ SP2 - RADZIONKÓWśląskie33,000,0033,00
88Fundacja Tenis Częstochowaśląskie33,000,0033,00
88KS Tennis Life Brwinówmazowieckie26,007,0033,00
88UKS Junior Tarnogródlubelskie8,0025,0033,00
92UKS Perfect Zduńska Wolałódzkie32,000,0032,00
93KT Break Warszawamazowieckie30,000,0030,00
94GTT Głogówdolnośląskie29,000,0029,00
95Stow. FST Sport Team Toruńkujawsko-pomorskie28,000,0028,00
96UKS SPORTAKUS Wrocławdolnośląskie26,000,0026,00
97TENIS PARK Kołobrzegzachodniopomorskie24,000,0024,00
97Klub Tenisowy Jelenia Góradolnośląskie24,000,0024,00
97TUKS Zduńska Wolałódzkie14,0010,0024,00
100UKS Jura Tenis Zawiercieśląskie2,0020,0022,00
100UKS Family Tennis Camp Ściegnydolnośląskie22,000,0022,00
100Tenis Klub Toruńkujawsko-pomorskie22,000,0022,00
103POZ BRUK Sobotawielkopolskie20,000,0020,00
104TUKS Smecz Tomaszów Maz.łódzkie18,000,0018,00
104Sopocki Klub Tenisowypomorskie18,000,0018,00
106KKS Włókniarz 1925 w Kaliszuwielkopolskie9,007,0016,00
106MATCHPOINT Żyrardówmazowieckie16,000,0016,00
106KU AZS UKW Bydgoszczkujawsko-pomorskie16,000,0016,00
109Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubindolnośląskie12,000,0012,00
110WKS O.R.I. Kruszyn Krajeńskikujawsko-pomorskie10,000,0010,00
111TUKS Kozica Piotrków Trybunalskiłódzkie7,000,007,00
111RKT ABC Rzeszówpodkarpackie7,000,007,00
111KT Start Łódźłódzkie7,000,007,00
114SKT Smecz Puławylubelskie6,000,006,00
114TTZ Iławawarmińsko-mazurskie6,000,006,00
116TKS Slavia Ruda Śląskaśląskie5,000,005,00
116Sanocki Klub Tenisowypodkarpackie5,000,005,00
116UKT TenisPRO Koszalinzachodniopomorskie5,000,005,00
116SKF "Klub Aloha" Bolesławiecdolnośląskie5,000,005,00
120UKS ST NET Warszawamazowieckie4,000,004,00
120UKS Trójka Zabrześląskie4,000,004,00
120KS Promień Opalenicawielkopolskie4,000,004,00
123UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.mazowieckie3,000,003,00
123Olimpijski Club Tennis and Sportsdolnośląskie3,000,003,00
125TT Świerczewo Poznańwielkopolskie2,000,002,00
125Klub Sportowy SPORT&SMILE Warszawamazowieckie2,000,002,00
125RTT Happy Match w Radzionkowieśląskie2,000,002,00
125MMKT Łęczycałódzkie2,000,002,00
125MUKS TENIS MAX Kaliszwielkopolskie2,000,002,00
125Klub Tenisowy Pro-Team Lesznowielkopolskie2,000,002,00
125Nowotomyski Klub Tenisowy wielkopolskie2,000,002,00
125"Akademia Tenisowa Family Garden" Dołujezachodniopomorskie2,000,002,00
125Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athleticamazowieckie2,000,002,00
125Klub Sportowy Wschodnia Kielceświętokrzyskie2,000,002,00
135Kortowo Tenis Club Poznańwielkopolskie1,000,001,00
135SKF Groclin Sport Grodzisk Wlkp.wielkopolskie1,000,001,00
135Śląskie Centrum Tenisa Pszczynaśląskie1,000,001,00
138UKT Chemik Puławylubelskie0,000,000,00
138Sieradzki Klub Tenisowy łódzkie0,000,000,00
138Sportoteka Puszczykowowielkopolskie0,000,000,00
138TS PODHALAŃSKI Czarny Dunajecmałopolskie0,000,000,00
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać