Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Aktualne listy kroczące

Aktualne listy kroczące

LISTA KLASYFIKACYJNA PZT NR 2/2017 Młodziczki (do 14 lat)
Obowiązuje od 2017-02-02 do 2017-03-01
 
Lp.ZawodnikData ur.woj.KlubPozycjaBonus
1Alkowska Emilia2004WPTT Świerczewo Poznań2082,00
2Andrzejewska Maria Teresa2004WPSKF Groclin Sport Grodzisk Wlkp.2152,00
3Bajorek Maja2004MPKS Grzegórzecki Kraków5816,00
4Baranek Aleksandra2004ZPSTT Szczecinek2931,00
5BARBERINI GIULIA2003Niezrzeszony738,00
6Barchan Roksana 2004SKKS Tęcza-Społem Kielce1672,00
7Bartusek Karolina2003SLKS Mostostal Zabrze1150,00
8Bator Paulina2004SKUKS Korona Tenis Kielce1104,00
9Bąk Antonina2005MAUKS Okęcie Sport Warszawa1922,00
10Bergler Olivia2005SLKS Górnik Bytom2601,00
11Bielaszewska Amelia2004LBUKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin748,00
12Błażejewska Kinga2004KPITT Goplania Inowrocław1872,00
13Bogdzińska Julia2003ZPSKT Szczecin2711,00
14Bohm Julia2003PMWKS Flota Gdynia2332,00
15Borowska Gaja2005DSSinet Klub Legnica1972,00
16Borowska Julia2004PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk2262,00
17Borszowska Katarzyna2003DSST As Kłodzko808,00
18Braziewicz Matylda2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań984,00
19Brunzlow Kaja2003MAUKS Okęcie Sport Warszawa668,00
20Brusiło Hanna Maria2005ZPSTT Szczecinek1542,00
21Bryniak Wiktoria2003PKMKT Stalowa Wola1014,00
22Bukowiec Zofia2004SLChorzowskie Towarzystwo Tenisowe 3232,00
23Bukowska Karolina2003DSSKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój658,00
24Burdzińska Tatiana2004WPAT Angelique Kerber Puszczykowo1064,00
25Buryło Matylda2004WPAT Angelique Kerber Puszczykowo1194,00
26Butkiewicz Maja2004MAST TieBreak Warszawa1632,00
27Byczkowska Amelia 2005KPWKS O.R.I. Kruszyn Krajeński2711,00
28Carpenter Nicole2003LDMKT Łódź1832,00
29Caruk Marika2005MAKT Break Warszawa2192,00
30Chmielewska Nina2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra1284,00
31Cholewa Marcelina2004LBSKT Smecz Puławy2901,00
32Chwiejczak Karolina2005LBZTT KT Return Zamość1622,00
33Chyba Julia2004MPUKS Krak Tenis Kraków3032,00
34Chyl Adrianna 2004ZPSTT Szczecinek858,00
35Ciepiela Katarzyna2004MARKT Return Radom1292,00
36Ciesielska Maja2004KPStow. FST Sport Team Toruń1582,00
37Cyndzas Maja2004PLUKS Return Łomża2102,00
38Czapulak Ewa2004DSZłotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja698,00
39CZERNIS NATALIA2004WMTT SCORE Elbląg2112,00
40Dańko Konstancja2004MPUKT Winner Kraków1234,00
41Daroszewska Julia2005LDMKT Łódź1952,00
42Dąbrowska Helena2005LDPKT Pabianice1902,00
43Demianiuk Marta2003MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa3424,00
44Domańska Weronika2005SLBKT Advantage Bielsko-Biała1702,00
45Downar Barbara2004PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk948,00
46Droszcz Marianna2003WPNiezrzeszony1782,00
47Drozd Maya2004WPAT Angelique Kerber Puszczykowo1912,00
48Durska Emilia2004SLKS Górnik Bytom4424,00
49Dziewięcka Zofia2003MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa2202,00
50Ejsmont Kornelia2005DSSKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój2851,00
51Ewald Weronika2006WPAT Angelique Kerber Puszczykowo1522,00
52Falisz Amelia2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2502,00
53Ferkowska Matylda2003ZPSKT Szczecin848,00
54Figaszewska Julia 2003MAWTS DeSki Warszawa2382,00
55Filat Livia2005ZPAT Promasters Szczecin2861,00
56Formella Alicja2003KPSKT Centrum Bydgoszcz864,00
57Frankowska Zuzanna2004MAKT Legia Warszawa2632,00
58Frączek Roksana2004KPNiezrzeszony1024,00
59Frątczak Katarzyna2004KPBydgoska Akademia Tenisowa 918,00
60Frydrychowicz Kalina2003MAKT GINTER Warszawa2372,00
61GAWLAS WIKTORIA2004SLBKT Advantage Bielsko-Biała2661,00
62Gieroń Jagoda2003DSKS AZS AWF Wrocław958,00
63Głowacka Aleksandra2004WMKS Budowlani Olsztyn4824,00
64Głowacka Maria2006KPTS IDEA SPORT Toruń5916,00
65Gnerowicz Olga2003PMLechia Tennis Club728,00
66Gołaś Olga2003ZPAT Promasters Szczecin564,00
67Gołda Karolina2006MAAkademia Tenisowa MASTERS Radom1972,00
68Górska Daria2005WPPark Tenisowy Olimpia Poznań688,00
69Grabowska Olga2003WPMKT Szamotuły 6316,00
70Gracheva Svetlana2004MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa2312,00
71Grela Zuzanna2004LBZTT KT Return Zamość1692,00
72Gretschel Camilla2003MPKrakowski Klub Sportowy OLSZA1362,00
73Grott Oriana2003MAAkademia Tenisa MKiT Warszawa1442,00
74Gruszczyńska Rozalia2004MPKrakowski Klub Sportowy OLSZA480,00
75Grzeszczuk Karolina2003MAKS Tennis Life Brwinów678,00
76Gustowska Karina2003SLBKT Advantage Bielsko-Biała380,00
77Gwizdowska-Zajdel Nikola2004MPKS Grzegórzecki Kraków1792,00
78Hajduk Natalia2003MPTarnowski Klub Tenisowy2771,00
79Halbersztadt Marta2005DSNiezrzeszony2162,00
80Hejduk Emilia2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra2132,00
81Hofman Barbara2003MAKT Legia Warszawa2002,00
82Hołody Gabriela2005LBGKS Górnik Łęczna1602,00
83Jagielska Emilia2003MATENES Klub Sportowy Jawczyce2512,00
84Jagusiak Oliwia2004LDAkademia Tenisa Masters Łódź1502,00
85Janaszek Wiktoria2004ZP"Akademia Tenisowa Family Garden" Dołuje2641,00
86Janecka Olimpia2005LSUczniowski Klub Sportowy C'mon2651,00
87Janiszek Weronika2004PMSopot Tenis Klub708,00
88Jankowska Hania2005WMTT B&M Elbląg1512,00
89Jargieła Daria2004WMTT SCORE Elbląg2032,00
90Jeschke Zuzanna2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań2432,00
91Jędras Marcelina2005WPUKS Smecz Gniezno2771,00
92Jędrzejko Julia2003ZPSKT Szczecin1332,00
93Jodłowska Justyna2004SLBKT Advantage Bielsko-Biała4624,00
94Kaczmarska Weronika2004MAKlub Miedzeszyn Warszawa1732,00
95Kalinska Wiktoria2003KPITT Goplania Inowrocław1822,00
96Kamińska Paulina2004MPKS Grzegórzecki Kraków2881,00
97Kazimierska Gabriela2004LBZTT KT Return Zamość2412,00
98Kaźmierczak Klara2003ZPNiezrzeszony2601,00
99Khrulenko Yelyzavete2004PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk2901,00
100Kiełb Róża2005PKMKT Stalowa Wola2591,00
101Kisiel Angela2005PMKT Arka Gdynia1752,00
102Kita Natalia2005LBZTT KT Return Zamość1862,00
103Koczan Hanna2003DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław4324,00
104Kokocha Roksana2005WPPKT Pobiedziska1432,00
105Kolanko Zuzanna2003PKKAT "Prince" Krosno1942,00
106Kołowrotkiewicz Jowana2004DSKS AZS AWF Wrocław1164,00
107Konaszewska Maja 2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra1642,00
108Kopel Amelia2003DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław664,00
109Kopernatzka Wiktoria2005ZPNiezrzeszony2172,00
110Koralnik Laura2004MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa2232,00
111Korkuć Daria 2004WMUKS RP SPORT Olsztyn1084,00
112Kornacka Małgorzata2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań1762,00
113Kornijczuk Magda2003KPNiezrzeszony1492,00
114Koshakov Nadia2004WPNiezrzeszony2242,00
115Kosińska Lidia2003SLTKS Slavia Ruda Śląska2322,00
116Kosowska Zuzanna2005SLNiezrzeszony1592,00
117Kościółek Karolina2003OPUKS Czwórka Krapkowice2661,00
118Kotylak Marcelina2003DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław1548,00
119Kowal Julia2003PKMKT Stalowa Wola2562,00
120Kowalczyk Julia2004LSUczniowski Klub Sportowy C'mon3724,00
121Kowalczyk Natalia2004MAWKT Mera Warszawa6116,00
122KOWALSKA ZOFIA2003MASinnet Club Warszawa5216,00
123Kowalska Zofia2004PMKT Arka Gdynia2961,00
124Kozakiewicz Kleopatra2006LSUczniowski Klub Sportowy C'mon1642,00
125Kraska Gabriela2004MAStowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu1134,00
126Krencisz Jagna2003WPWKS Grunwald Poznań2482,00
127Kromolicka Zofia2004WPAT Angelique Kerber Puszczykowo4916,00
128Kszczotek Klara2004SKMUKS Gemik Kielce878,00
129Kubacha Zuzanna2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań764,00
130Kubajek Hanna2004MAVAMOS Tennis Club Otwock2092,00
131Kubka Milena2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra1154,00
132Kuczewska Karolina2004WMTT B&M Elbląg2182,00
133Kuczyńska Wiktoria2005PMNiezrzeszony2232,00
134Kurec Wiktoria2004DSKlub Tenisowy Jelenia Góra1254,00
135Kurowska Dominika2004WMKS Budowlani Olsztyn1742,00
136Kuśmierz Wiktoria2003DSStow. REDECO SiR Wrocław908,00
137Kwiatkowska Katarzyna2003DSKlub Tenisowy Jelenia Góra2242,00
138Ladrowska Nikola2004LDWINNERS ST J. Wolniak Łódź1174,00
139Lang Daria2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań5016,00
140Lange Martyna2003WPAZS Poznań1932,00
141Lelonek Hanna2007SKMUKS Gemik Kielce1642,00
142Leśniewska Paulina Julia2004ZPSTT Szczecinek2302,00
143Lewandowska Barbara2003WPPark Tenisowy Olimpia Poznań1422,00
144LIER OLIWA2006LSUczniowski Klub Sportowy C'mon1562,00
145Lipiec Xenia2004OPKędzierzyński Klub Tenisowy 828,00
146Łężniak Natalia2004MPKrakowski Klub Sportowy OLSZA3924,00
147Łobodzińska Joanna2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2222,00
148Łowczyk Maja2003WPPark Tenisowy Olimpia Poznań6216,00
149Maciaszek Julia2004DSSKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój2132,00
150Maciejewska Klara2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań928,00
151Mackiewicz Martyna2006PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk2771,00
152Majchrzak Lilianna2003WPPKT Pobiedziska6416,00
153Majkowska Maria2004MPKS Grzegórzecki Kraków1402,00
154Makaro Natasza2005LDFundacja Eurotenis Łódź2711,00
155Maksym Nina2005KPKS Start-Wisła Toruń2362,00
156Malinowska Roksana2004KPSKT Centrum Bydgoszcz2961,00
157Mamedova Alisa2006WMKS Budowlani Olsztyn2771,00
158Maniawska Angelina2003MPTarnowski Klub Tenisowy758,00
159Marciniak Natalia2003WPPark Tenisowy Olimpia Poznań2052,00
160Marciniak Zuzanna2004PMNiezrzeszony2482,00
161Marcinkiewicz Nadia2003LSNiezrzeszony1184,00
162Matuszewski Leticia2005WMKlub Tenisowy Matuszewski Stawiguda1114,00
163Matwiejczuk Zuzanna2004KPTS IDEA SPORT Toruń2881,00
164Mazurek Karolina2003SLBKT Advantage Bielsko-Biała1048,00
165Merta Zuzanna2003SLKS Mostostal Zabrze2711,00
166Michalik Sonia2003MPUKS Krak Tenis Kraków2771,00
167MICHAŁOWSKA ANNA2005LBZTT KT Return Zamość2272,00
168Michta Natalia 2004MPNiezrzeszony5716,00
169MIKLIS JULIA2004ZPSKT Szczecin2132,00
170Miłosz Pola2004PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk2981,00
171Młodawska Katarzyna2007SKMUKS Gemik Kielce1274,00
172Mroczkowska Dominika2003WPKlub Sportowy Warta 2661,00
173Muca Eliza2003LBZTT KT Return Zamość4724,00
174Musiał Kinga2003SKUKS Korona Tenis Kielce5116,00
175Napierała Olga2003WPPKT Pobiedziska768,00
176Niewiadomska Patrycja2003SLBKT Advantage Bielsko-Biała1732,00
177Nkome Evini Nadine2005WMTT B&M Elbląg2272,00
178Nowak Emilia2004WPAZS Poznań1044,00
179Nowak Natalia2005LBGKS Górnik Łęczna1532,00
180Ochniowska Martyna Renata2005LBZTT KT Return Zamość2601,00
181Olędzka Gabriela 2004MANiezrzeszony1802,00
182Olszewska Agnieszka 2003MAKT Break Warszawa5416,00
183Orkiszewska Zuzanna2004WPAZS Poznań1372,00
184Orlińska Oliwia2005DSKS AZS AWF Wrocław1124,00
185Pacholarz Zuzanna2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław1322,00
186PALUCH AMELIA2005LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra838,00
187Pałyska Sandra2004MANiezrzeszony2901,00
188Paradowska Julia2004LBZTT KT Return Zamość2931,00
189Paradowska Zofia2003MPWKS Wawel Kraków1552,00
190Paul Wiktoria Maria2004KPKCT Masters Inowrocław2532,00
191Pawińska Anna2004MAFrajda Tennis Club2422,00
192Pawlik Julia2003LDMKT Łódź1648,00
193Pawlikowska Zuzanna2005DSKS AZS AWF Wrocław1462,00
194Peczyńska Julia2003MASPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa2402,00
195Penczar Magdalena2003PMNiezrzeszony1004,00
196Pęk Olimpia2004ZPAT Promasters Szczecin1264,00
197PIASTA NIKOLA2005MANiezrzeszony2601,00
198Piątek Alicja 2003SLKS Mostostal Zabrze2392,00
199Piechowicz Martyna2005DSKS AZS AWF Wrocław1392,00
200Pieczyńska Sonia2005WPWKS Grunwald Poznań1034,00
201Piestrzyńska Ada2004MAKT Legia Warszawa1348,00
202Piotrowska Hanna2005WPTENISOWY KLUB SPORTOWY KROS Tarnowo Podgórne1972,00
203Piotrowska Julia2006LSUKS Dwójka Zielona Góra1352,00
204Piotrowska Roksana2003WMUKS RP SPORT Olsztyn1302,00
205Pisarek Iga2003DSST As Kłodzko5616,00
206Pocztowska Anna2003MPKlub Tenisowy Błonia Kraków2661,00
207Podhajecka Wiktoria2003LSGórzycki KT Smecz w Górzycy898,00
208Podulka Ewa2003DSUKS Omega Smolec2732,00
209Popielewska Klara2004MANiezrzeszony1812,00
210Ptaszyńska Karolina2003PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk788,00
211Puchalska Nicole2004WPUKS Smecz Gniezno2212,00
212Pyrek Zofia2005SLChorzowskie Towarzystwo Tenisowe 1952,00
213Pytel Nikoletta2004MAStowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa3824,00
214PYTKO ANNA2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2542,00
215Raźniak Matylda2005MAKT Break Warszawa2442,00
216Rogala Milena2005PKKP Sokół Rzeszów1054,00
217Rutkowska Zuzanna 2003MAST TieBreak Warszawa1144,00
218Rutkowska Alicja2003PKMKT Stalowa Wola2432,00
219Sachajko Roksana Natalia 2004LBZTT KT Return Zamość2042,00
220Sadlik Patrycja2005DSZłotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja1382,00
221Saftarova Milana2004WMKS Budowlani Olsztyn2112,00
222Samotyja Julia2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra1214,00
223Sankowska Natalia2004DSStowarzyszenie VARIO CLUB Żerniki Wrocławskie1412,00
224Sarnowska Zofia2003WPAT Angelique Kerber Puszczykowo974,00
225Schab Zuzanna2003SLKS Górnik Bytom1892,00
226Schmidt Anna2004WPPark Tenisowy Olimpia Poznań3324,00
227Scurtu Rafaela Andreea2004KPSKT Centrum Bydgoszcz1572,00
228Sedzik Zuzanna2004ZPNiezrzeszony1074,00
229SIKORA MARIA2005MPKlub Tenisowy Błonia Kraków2711,00
230Sikora Oliwia2004KPBydgoska Akademia Tenisowa 1244,00
231Sipół Maria2004KPKS Start-Wisła Toruń2012,00
232Sirko Liliana 2005MAUKS Sportteam Warszawa2711,00
233Skalina Elizaveta 2003Niezrzeszony2661,00
234Skarżyńska Julia2005MANiezrzeszony938,00
235Skladneva Irina2004Niezrzeszony2342,00
236Skowrońska Karolina2004DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław1312,00
237Skrobek Martyna2003LDMKT Łódź778,00
238Smater Aleksandra2004MAStowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa1342,00
239Smejlis Zuzanna2003ZPAT Promasters Szczecin1248,00
240Smetana Amelia 2003KPKS Start-Wisła Toruń1224,00
241Sobiech Gabriela2003MAST MATCHPOINT w Komorowie1722,00
242Sobiechowska Amelia2003KPKCT Masters Inowrocław818,00
243Stajszczak Maja2004KPSKT Centrum Bydgoszcz2542,00
244Stankiewicz Monika 2006MANiezrzeszony2352,00
245Starzyk Aleksandra2003MPUKS Krak Tenis Kraków4124,00
246Staszelis Anna2004MAST TieBreak Warszawa2532,00
247Stefańska Julia2004WPPKT Pobiedziska1482,00
248Stefańska Zuzanna2004WMTT SCORE Elbląg2462,00
249Stokłosa Maja2004SLBKT Advantage Bielsko-Biała2932,00
250Strzelecka Joanna2006KPKS Start-Wisła Toruń1932,00
251Studzińska Amelia2004LDMKT Łódź994,00
252Stvol Gloria2004PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk1204,00
253Stypuła Laura2006WPAT Angelique Kerber Puszczykowo2522,00
254Svirskaia Anastasiia2004Niezrzeszony1472,00
255Szałek Weronika2003DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław3524,00
256Szczepaniak Natalia2005SLBKT Advantage Bielsko-Biała1094,00
257Szebysty Wiktoria2004DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław2861,00
258Szewalje Katarzyna2003PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk1612,00
259Szmyd Zuzanna2004MAKT Break Warszawa888,00
260Szota Julka2003SLTS Czarni-Góral Żywiec1712,00
261Szpakowska Martyna2003PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk1148,00
262Szwed Julia2003PKMKT Stalowa Wola2562,00
263Szybisty Aleksandra2004ZPSTT Szczecinek2332,00
264Szymańska Maria2004ZPAT Promasters Szczecin3624,00
265Szymańska Zuzanna2005KPSKT Centrum Bydgoszcz1682,00
266Szymczewska Matylda2003PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk5516,00
267ŚLIWIŃSKA BARBARA2004LSUczniowski Klub Sportowy C'mon1842,00
268Świerczyńska Magdalena2004MPUKT Winner Kraków2032,00
269Telżyńska Hanna2005MAStowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa1832,00
270Terechowicz Matylda2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2472,00
271Tolejtis Liliana2003MAKT GINTER Warszawa1452,00
272Tomasz-Głodek Nina2005ZPSTT Szczecinek2771,00
273Treiber Kathryn2003SKKlub Sportowy Wschodnia Kielce1772,00
274Trufanava Viyaleta2005PMKlub Tenisowy GAT Gdańsk1872,00
275Turczuk Natalia2004DSStowarzyszenie VARIO CLUB Żerniki Wrocławskie1448,00
276Urban Maja2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2452,00
277Wajzer Gabriela2004LSNiezrzeszony1842,00
278Warcaba Natalia2003MAKT Break Warszawa2062,00
279Ways Julia2003DSKrzycki Klub Tenisowy Wrocław2832,00
280Wesołowska Amelia2003LDWINNERS ST J. Wolniak Łódź868,00
281Węgrzyn Aleksandra2004WMUKS RP SPORT Olsztyn4524,00
282Wieliczka Zuzanna2004SLBKT Advantage Bielsko-Biała2292,00
283Witkowska Nelli2005MAFrajda Tennis Club2562,00
284Witkowska Zuzanna2005MAKT Legia Warszawa2771,00
285Wnuczek Aleksandra2003KPKCT Masters Inowrocław948,00
286Woźny Weronika2004MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa4024,00
287Wróblewska Jagoda2004LDFundacja Eurotenis Łódź3132,00
288Wybudowska Dominika2003LSGórniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra2072,00
289Wygonowska Pola2003WMUKS RP SPORT Olsztyn2120,00
290Zakrzewska Oliwia2004DSUKS SPORTAKUS Wrocław2931,00
291Zalewska Natalia2004MAFundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa5316,00
292Zaremba Martyna2003MAWTS DeSki Warszawa4224,00
293Zasadzień Zofia2004SLKS Górnik Bytom2022,00
294Ziąbska Zuzanna2003MAKT Legia Warszawa968,00
295Ziółkowska Kinga2003MALudowy Klub Sportowy "OLYMP" BŁONIE6016,00
296Złocka Kinga2004SLChorzowskie Towarzystwo Tenisowe 2771,00
297Żukowicz Alicja2003PKRKT ABC Rzeszów798,00
298Żygadło Zuzanna2003DSSKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój718,00
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać