Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2016 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyńcza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Moczek TomaszMOC140345319931960.0012-
2Maciejewski KonradMAC140563619931560.0019-
3Wilamowski MichałWIL142356419891480.0014-
4Radecki MichałRAD140348519791325.0013-
5Puk ŁukaszPUK140636519821280.009-
6Tkaczewski RafałTKA140538019921280.0040-
7Pokrzywnicki MarcinPOK140415419901160.0061-
8Wrona KamilWRO140302419921130.0020-
9Bańdo MaciejBAN140599219771120.0020-
10Kruszelnicki SebastianKRU141385319771065.0019-
11Wrzesień LeszekWRZ140371119841060.0017-
12Rewucki BartoszREW140675219841040.0017-
13Kwiatek MaciejKWI140537419921030.0012-
14Szczotka GrzegorzSZC140660119761000.0017-
15Staschinski GrzegorzSTA14059871982951.0010-
16Kocjan BartoszKOC14040771986920.0014-
17Piegdoń MarcinPIE14021661981920.0018-
18Chojnacki ŁukaszCHO14168561985890.008-
19Tor AleksanderTOR14046461954880.0028-
20Duda MaciejDUD14062411983840.005-
21Dyrbuś ZbigniewDYR14042931981791.0014-
22Pyrzyński TomaszPAR15301651990780.0018-
23Marzec MateuszMAR14071941988770.008-
24Krzysztyński JózefKRZ14073531972761.0010-
25Pineles JarosławPIN14168261975760.0013-
26Otremba ArturOTR14084751975751.009-
27Szmalc PawełSZM14252261986750.0013-
28Różyło Wojciech ROZ16337691990740.008-
29Chabrowski DamianCHA14028251986740.0017-
30Winiarski WłodzimierzWIN14284101974740.0019-
31Pieczyrak PawełPIE14055381989732.0010-
32Kujawa DawidKUJ14057721990721.006-
33Matachowski MichałMAT14040901988690.0011-
34Wicha PiotrWIC14079471994675.006-
35Hatalski TomaszHAT14291871970640.0017-
36Słoka MichałSLO14021771987630.0017-
37Burdziński JakubBUR14187181993621.0011-
38Zarzecki PiotrZAR14074581966620.0023-
39Karwański KrzysztofKAR14061711974610.0011-
40Andrzejewski MichałAND14234791985592.009-
41Bać MichałBAC14066061992590.0030-
42Machowski FilipMAC15298031997541.0011-
43Górski ŁukaszGOR14019201991540.0023-
44Chojenka PiotrCHO14157811982531.0011-
45Obidowicz StanisławOBI14060251970530.0016-
46Gąsienica-Roj AndrzejGAS14077441972520.008-
47Mirek TymoteuszMIR14036001997513.0012-
48Oleksy EdwardOLE14029781971512.0011-
49Gosik MariuszGOS14083591973510.004-
50Rzepka ŁukaszRZE14131121989490.007-
51Stanek JanuszSTA14023671966490.0015-
52Maziarz PawełMAZ15309731973490.0018-
53Przybylski WiktorPRZ16329071998471.006-
54Paszkowski HubertPAS14050191987470.005-
55Jaracz BogusławJAR14159331965460.0015-
56Banasiewicz TomaszBAN14064011982452.0010-
57Sobczyk FilipSOB14222911987451.008-
58Pająk MiłoszPAJ14208551983450.0019-
59Walasek MateuszWAL14013281987425.004-
60Pomierny PawełPOM14010191987421.007-
61Luchowski Jacek LUC14020961982414.0010-
62Żuchowski TomaszZUC14077741981411.004-
63Gniaź DanielGNI14279681985392.0011-
64Zapart DariuszZAP14012521985382.0011-
65Kryger JakubKRY14273471994380.003-
66Michałkiewicz KarolMIC14275401992373.007-
67Dobosz JarosławDOB14011161971372.009-
68Góra TomaszGOR14182421983371.008-
69Pawlicki PiotrPAW14051591982370.004-
70Bączkowski AdamBAC14068581973364.005-
71Szczygieł ŁukaszSZC14289191982363.0010-
72Michalak KarolMIC14199421981362.005-
73Górski AdrianGOR14063951981360.006-
74Kotuchna DariuszKOT14010951961360.0014-
75Dziura DamianDZI14036181990352.006-
76Górecki TomaszGOR14222451980351.007-
77Ciak BartoszCIA16329691989351.0011-
78Zaniewski MarekZAN14052681966350.004-
79Sitek KrystianSIT14260571978341.008-
80Kiełb DariuszKIE14067961972331.004-
81Takmadżan ArtemTAK14199761970320.002-
82Nowosad JarosławNOW14015341977320.003-
83Muszański BogusławMUS15310031968311.0014-
84Gnatowsky WaldemarGNA14046781975311.007-
85Lewandowski PawełLEW14031321988301.005-
86Jarosz JędrzejJAR14035971994301.005-
87Pęzioł MieczysławPEZ14199821952300.002-
88Bunda SzymonBUN14035671990292.007-
89Mrówczyński MaurycyMRO14011471981291.008-
90Michałowski AleksanderMIC14012671972284.006-
91Galus GrzegorzGAL14068661994283.008-
92Mijalski MariuszMIJ14042041969280.003-
92Boroński MichałBOR14029751981280.003-
94Butanowicz WaldemarBUT14029191964270.006-
95Woźniak MichałWOZ14063751982270.005-
96Pietrasiak KarolPIE14028861992251.004-
97Sieniawski KrzysztofSIE14055681970250.004-
98Tor Michał TOR14289281979242.004-
99Nogawka NorbertNOG14292071999242.009-
100Pitura KrzysztofPIT14014611980240.002-
100Wilanowski GerardWIL14210241974240.002-
102Lisowski WojciechLIS14047251990231.004-
103Kosztowniak GrzegorzKOS14035261983221.007-
104Górka IreneuszGOR14011851968220.003-
105Marusiak MarekMAR14258781972216.009-
106Dembek JarosławDEM14240581964214.003-
107Wojciechowski JakubWOJ15315561996211.007-
108Aszyk PawełASZ14035621984210.004-
109Czerwiński BartoszCZE14254521994203.0011-
110Rutkowski MarcinRUT14168891985201.003-
111Kowal JacekKOW14075121966200.002-
111Ptak BartłomiejPTA14074371973200.002-
113Gawroński MarekGAW16331091983192.007-
114Korowczyk RafałKOR14177371975192.006-
115Skrzypczak GrzegorzSKR14157831983190.004-
116Nogawka WiktorNOG14085482001183.0013-
117Jaros PiotrJAR14042691974182.004-
118Turek SzymonTUR14060011981181.003-
119Lewicki StanisławLEW14207571985181.005-
120Szczypa KrzysztofSZC14031611967175.009-
121Rysz AdamRYS15309631990174.008-
122Białożyt DanielBIA14271291975172.006-
123Dziukała GrzegorzDZI14017031977171.006-
124Jarmułowicz MichałJAR15313221986171.007-
124Pyclik MaurycyPYC14255101979171.007-
126Rejczak JacekREJ14020321978170.003-
127Karolewski MarekKAR14284111983168.009-
128Goruń AdrianGOR14017201988165.009-
129Urys MaciejURY14068631963161.006-
130Gałuszka OskarGAL14048431977160.004-
131Wasilewicz GrzegorzWAS14189671961160.003-
132Swienton MaciejSWI14056021969157.006-
133Pająk MichałPAJ14168641985152.007-
134Suwała DanielSUW14026911977151.006-
135Warzecha RobertWAR16329911980150.005-
136Rogowski TadeuszROG14274931967147.0010-
137Tkocz LeszekTKO14175471976143.009-
138Skowroński JakubSKO15307621992142.006-
139Sawicki WojciechSAW14041441975141.003-
140Stępień MaciejSTE14128601988140.003-
141Konefał AdamKON14178341957140.002-
141Trybus JacekTRY14021241962140.002-
143Dzwonowski RadosławDZW14222441981140.005-
144Stochaj MarekSTO14235841970140.003-
145Kiełbasa BronisławKIE14265741963140.005-
146Swienton MatteusSWI16330661992140.003-
147Bartoszek KamilBAR14074971993133.008-
148Czuraj BartoszCZU14042881975130.002-
149Dziedzicki TomaszDZI14284091982124.009-
150Bargieł MarcinBAR14019311980121.006-
151Maciocha MarcinMAC14079771984120.002-
152Maciejewski DawidMAC15295401982120.003-
153Paliński RafałPAL14063891983120.001-
153Kolbusz KonradKOL14077421979120.001-
155Gronowski AndrzejGRO14240501975120.002-
156Biskup MaciejBIS14021091968120.003-
157Sperczyński MariuszSPE14168511980116.007-
158Argasiński BartoszARG15300141998116.0012-
159Bukiewicz MarcinBUK14068481972114.007-
160Wasilewski Piotr WAS16338361977113.006-
161Kużdrzał KrzysztofKUZ14080391957113.009-
162Dymnicki PawełDYM14036211985111.003-
163Lewandowski DanielLEW14164041989111.003-
164Skrzypczak ArkadiuszSKR16330641972111.006-
165Kozłowski MichałKOZ14071101978110.002-
166Lemiesz ZbigniewLEM14022211968110.002-
167Giętkowski TomaszGIE14016751977110.003-
168Sobczyk TomaszSOB14270511974110.004-
169Szmalc WaldemarSZM14023181958105.002-
170Maksymowicz SzymonMAK16330501980101.005-
170Łukasik MarcinLUK16334181975101.005-
172Pyra RadosławPYR14290611974101.006-
173Siczek GrzegorzSIC14016901963100.001-
173Stępień RobertSTE14037681967100.001-
175Samborowski TomaszSAM16330481996100.005-
176Jarszak RobertJAR14281431969100.003-
177Baran RobertBAR14024121969100.003-
178Rosół AndrzejROS14027291964100.005-
179Świstak RafałSWI1404688197794.006-
180Staniec PiotrSTA1426693196894.007-
181Trzciński BartłomiejTRZ1416881198591.002-
182Rubik PatrykRUB1428347197891.004-
183Jakubczyk ArturJAK1413365199291.004-
184Słowik MariuszSLO1633062197491.006-
185Lachcik MarekLAC1404826199191.003-
186Sypniewski MaciejSYP1420866199190.001-
186Foryś MichałFOR1529303198390.001-
186Smyrek PiotrSMY1407979198390.001-
189Zięta ŁukaszZIE1529704198790.002-
190Śpiewak TomaszSPI1633327197490.005-
191Górecki DanielGOR1405470199286.003-
192Zontek TomaszZON1417549197785.007-
193Golec WojciechGOL1532706195785.008-
194Bogucki MichałBOG1416887199784.006-
195Górecki StanisławGOR1406427195684.005-
196Wójcik TomaszWOJ1413741198083.006-
197Duda WojciechDUD1633068198382.005-
198Dłużak TomaszDLU1413125198582.004-
199Kot GrzegorzKOT1427319199082.003-
200Cach SebastianCAC1403410198282.005-
201Nogawka ArkadiuszNOG1413293197482.005-
202Prościak KacperPRO1633065198581.006-
203Kupczyk PiotrKUP1414313199581.003-
203Tobiański TomaszTOB1530555198981.003-
203Kliber PrzemysławKLI1404353197881.003-
203Dobrzański BohdanDOB1404711195281.003-
207Pastuszka ArkadiuszPAS1405107197781.004-
208Nowak MaciejNOW1403547197380.001-
208Dzikiewicz PawełDZI1403375198880.001-
208Jezierski MikołajJEZ1402727199380.001-
211Pysz OlafPYS1633192197580.002-
211Szymański KrzysztofSZY1423207197680.002-
213Fras MarekFRA1404951196780.003-
214Ławniczak JakubLAW1633052198680.004-
215Daszczuk WitasDAS1420937198180.001-
216Węglarz JacekWEG1401869197580.003-
217Ryś MateuszRYS1402736198975.0013-
218Klauda PiotrKLA1404166196773.007-
219Torzewski JacekTOR1402101196972.004-
220Urbanek ŁukaszURB1407062197471.003-
221Hofman PiotrHOF1633839199371.003-
222Stefańczyk KrzysztofSTE1402165197170.003-
223Kwiek MaciejKWI1405480198670.004-
224Brzusek WłodzimierzBRZ1421368196670.002-
224Niedziela ArturNIE1404329197470.002-
226Płoszczyca JózefPLO1407587196768.006-
227Czyżewski TomaszCZY1416857198467.004-
228Kaczmarek ŁukaszKAC1425460198565.005-
229Rozumek MateuszROZ1406683197762.003-
230Daszkiewicz WacławDAS1407151195062.005-
230Kalaga CezaryKAL1633069197962.005-
232Sztwiertnia ŁukaszSZT1428073198861.002-
233Gacoń MaciejGAC1428448198461.002-
234Niechciał TomaszNIE1423540197861.003-
235Młodawski KarolMLO1424128197861.003-
236Krukar TomaszKRU1407684198161.003-
237Garnuszek PawełGAR1405696196961.002-
238Zamorski WojciechZAM1413693196960.001-
238Licak MarekLIC1407957195960.001-
238Breśka GrzegorzBRE1414648196660.001-
238Winiarski WojciechWIN1405112197760.001-
242Sawa ErykSAW1423201197560.005-
243Wasilewski MarekWAS1428249195760.002-
244Tomczyk BogdanTOM1420985196653.005-
245Szol ZbigniewSZO1427271196352.003-
246Urbańczyk RobertURB1406290199452.004-
247Głowacki MaciejGLO1408612197252.003-
248Pawlik GrzegorzPAW1633041197252.005-
249Adamowicz TomaszADA1403800199251.002-
250Tarapacki PiotrTAR1530257197251.002-
251Kołodziej ZbigniewKOL1403285195951.004-
252Carmenati Carlo AndreaCAR1632844197751.002-
253Marzec BartłomiejMAR1426513198950.001-
253Kowalski RafałKOW1530538197750.001-
255Mierzejewski JacekMIE1405826197050.002-
256Jagodziński RomanJAG1633326196950.003-
257Janas AndrzejJAN1402648196250.002-
258Wilkosz TomaszWIL1633893197150.002-
259Binkowski JarosławBIN1427001196346.002-
260Margula ArkadiuszMAR1633046196343.006-
261Pac-Pomarnacki PawełPAC1633067198042.005-
262Fronc MariuszFRO1423687197041.003-
263Cięszczyk MikołajCIE1416081199040.002-
263Wędrocha RomanWED1407078195740.002-
263Żwierełło RollandZWI1415790196140.002-
263Ziemichód LeszekZIE1403229196240.002-
267Żuk RobertZUK1633060196840.003-
268Szurlej ZbigniewSZU1531014195940.005-
269Fonał CzesławFON1417838195338.002-
270Karolewski JacekKAR1531114198434.006-
271Malinowski RobertMAL1428267196833.002-
272Najderek MichałNAJ1419945198432.003-
273Kapkowski MarekKAP1405056196632.002-
274Tymkiewicz PawełTYM1633039197632.005-
275Gaj JakubGAJ1404257198831.003-
276Dereń MariuszDER1402491197131.002-
276Karkoszka DominikKAR1407945199231.002-
278Piasta MariuszPIA1418125197331.002-
279Sokół TomaszSOK1406123197830.001-
279Wieteska KrzysztofWIE1403726197930.001-
279Kujda SebastianKUJ1428377197630.001-
279Laskowski RobertLAS1407280197730.001-
279Wojtowicz TomaszWOJ1407155197530.001-
284Jagiełło AndrzejJAG1404585196430.001-
284Niebieszczański RafałNIE1529838197530.001-
284Iwiński JerzyIWI1633008195930.001-
284Słania ArturSLA1407981197530.001-
284Dziukiewicz NorbertDZI1426498197730.001-
284Morąg MateuszMOR1418196199430.001-
284Fryc WitoldFRY1402990197030.001-
284Maciocha IreneuszMAC1403464196030.001-
292Matysik BartłomiejMAT1633042199630.002-
293Peron AndrzejPER1530629195130.003-
293Jacewicz PawełJAC1633325197430.003-
295Kołodziejski RafałKOL1401797197530.001-
296Dziurzyński WitoldDZI1425988197130.001-
297Kaluga ZbigniewKAL1407269195727.003-
298Rysz BartłomiejRYS1530964198626.007-
299Chyla MarekCHY1405435195926.008-
300Grunert AleksanderGRU1426499195824.002-
301Białas RobertBIA1422242196724.005-
302Guzik AndrzejGUZ1401503195924.005-
303Rak SebastianRAK1419083197523.002-
304Futkowski RadosławFUT1633061197723.004-
305Szalimow PawełSZA1633059197722.003-
305Chojenka PawełCHP1633055195522.003-
307Jelonek PatrykJEL1633045197622.004-
307Sikorski RyszardSIK1415794195922.004-
309Bizoń AndrzejBIZ1633389198122.003-
310Kozłowski EdwardKOZ1403198194822.003-
311Urban SylwesterURB1406852196621.002-
312Niejedli KrzysztofNIE1407313195321.004-
313Daniłowski DariuszDAN1634442197020.001-
313Saczek RankoSAC1407306195820.001-
313Taratajcio MarekTAR1401009195620.001-
313Pluta DariuszPLU1422354196820.001-
313Zadorski DamianZAD1405340197920.001-
313Duszyński MarekDUS1633738196820.001-
313Sakwerda AdamSAK1401479196220.001-
313KOSTECKI MARIUSZKOS1633401197020.001-
313Szakiel MarekSZA1405321197020.001-
313Stamirowski MichałSTA1414209197820.001-
313Mazurak ZbigniewMAZ1403356197520.001-
313Lewandowski DariuszLEW1421880197620.001-
313Klimkowski LechKLI1406844198120.001-
313Hess PiotrHES1401701196720.001-
327Gwóźdź RobertGWO1633339196820.002-
328Nguyen Hai TungNGU1401131196920.001-
329Misztal EdwinMIS1427203196517.502-
330Lackosz AdrianLAC1530510199017.004-
331Głowacki AdamGLO1405645195116.002-
332Stebel BartoszSTE1427203197715.002-
333Studziński RyszardSTU1402179197314.001-
333Michałowski KrzysztofMIC1406113194614.001-
335Drobek-Słowik MonikaDRO1633063197512.003-
336Wójcicka MartaWOJ1633428199011.002-
336Juchniewicz GrzegorzJUC1633340197511.002-
336Mania BartoszMAN1402765200011.002-
336Pilat MichaelPIL1633419198211.002-
340Konieczny SzczepanKON1413251197511.008-
341Jaworski Wojciech RomanJAW1401783196211.002-
342Bazewicz PawełBAZ1409201199710.001-
342Giermak MichałGIE1633431199810.001-
342Kardas DariuszKAR1633424196810.001-
345Stępak MarcinSTE1401317197110.001-
346Prostak LeszekPRO1405337196110.001-
347Mocoń MarianMOC140274119529.002-
348Kubicki AndrzejKUB153050919567.003-
349Olk MariuszOLK141849219716.001-
350Pozowski JacekPOZ142805819596.002-
351Małachowski StanisławMAL140788919525.002-
352Sętowski MikołajSET142155019873.003-
352Sobierajewicz MichałSOB142551419923.003-
354Banasiuk BogdanBAN163304919623.003-
355Gumuliński JakubGUM140492119832.002-
356Gębicki Wojciech GEB163362719912.002-
357Radomski JakubRAD163419419972.002-
357Dudwał WojciechDUD163294219752.002-
357Szewczyk AdamSZE140162019712.002-
357Falarz Paweł FAL163397719812.002-
357Dębowski KamilDEB163378419992.002-
357Osicki Dariusz, JanOSI141882419662.002-
357Smoła MichałSMO163402519852.002-
357Malinowski TomaszMAL141363019692.002-
365Michalczyk JakubMIC141877419821.001-
366Żak PrzemysławZAK152965819871.001-
366Czekalski HubertCZE140275019961.001-
366Lasota JanLAS142316119611.001-
366Wcisło RobertWCI142876119791.001-
366Girczys OskarGIR153111119951.001-
366Dzieńkowski MarekDZI140191019601.001-
366Kalicki PawełKAL142720119721.001-
366Dobrowolski AdrianDOB141816519771.001-
366Ostrowski MariuszOST153274719751.001-
375Janiak KrzysztofJAN153110719701.001-
375Nejman PawełNEJ163357819671.001-
375Tracz PiotrTRA142745219851.001-
375Taratajcio ŁukaszTAR142748819871.001-
375Fryc PiotrFRY140206819731.001-
375Bieniek JerzyBIE140510319621.001-
375Grabarski SergiuszGRA141268119811.001-
375Trela HubertTRE142800819731.001-
375Ostapiuk ArturOST140754419711.001-
375Święcicki WiesławSWI140611919621.001-
375Rogowski MarcinROG142638519751.001-
375Konieczny MichałKON142652119751.001-
375Pełka KrzysztofPEL163298519881.001-
375Wysocki PawełWYS140572819691.001-
375Żołna DariuszZOL140491919621.001-
375Włoskiewicz MaciejWLO163322919861.001-
375Grabiński Marek GRA142663619781.001-
375Chudy FilipCHU140465019951.001-
375Skowroński MichałSKO141403119741.001-
375Brzezina JacekBRZ163329219741.001-
375Pikuła KonradPIK163305819771.001-
396Mergalski PiotrMER163382019801.003-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać