Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Ranking SiA

Ranking SiA

Płeć Gra Kategoria
Województwo Branża Ranking na
ZESTAWIENIE ROCZNE 2017 Seniorzy i Amatorzy
Mężczyźni, gra pojedyńcza, Open
 
L.P.Nazwisko, imięLoginRok ur.ITFSuma 10I.T.RTP
1Puk ŁukaszPUK140636519821560.0010-
2Wilamowski MichałWIL142356419891445.0014-
3Moczek TomaszMOC140345319931320.006-
4Maciejewski KonradMAC140563619931240.0012-
5Pokrzywnicki MarcinPOK140415419901200.0048-
6Szmalc PawełSZM142522619861040.0018-
7Marzec MateuszMAR140719419881030.0013-
8Rewucki BartoszREW14067521984960.0019-
9Wrzesień LeszekWRZ14037111984941.0011-
10Szczotka GrzegorzSZC14066011976930.0013-
11Tor AleksanderTOR14046461954920.0032-
12Ciuła PawełCIU17362281988920.0013-
13Chabrowski DamianCHA14028251986900.0023-
14Tkaczewski RafałTKA14053801992900.0017-
15Kocjan BartoszKOC14040771986886.0010-
16Hatalski TomaszHAT14291871970880.0019-
17Piegdoń MarcinPIE14021661981870.0015-
18Krzysztyński JózefKRZ14073531972820.0010-
19Sobczyk FilipSOB14222911987790.0012-
20Nogawka WiktorNOG14085482001780.0018-
21Radecki MichałRAD14034851979771.008-
22Nogawka NorbertNOG14292071999760.0016-
23Matachowski MichałMAT14040901988720.0013-
24Kruszelnicki SebastianKRU14138531977711.0011-
25Różyło Wojciech ROZ16337691990710.009-
26Dyrbuś ZbigniewDYR14042931981700.0014-
27Kusio KarolKUS17368291981680.0012-
28Staschinski GrzegorzSTA14059871982670.005-
29Gąsienica-Roj AndrzejGAS14077441972670.007-
30Pineles JarosławPIN14168261975642.0011-
31Korowczyk RafałKOR14177371975620.0015-
32Lewandowski DanielLEW14164041989580.006-
33Chojenka PiotrCHO14157811982560.008-
34Gosik MariuszGOS14083591973541.007-
35Dziura DamianDZI14036181990540.006-
36Zaniewski MarekZAN14052681966530.005-
37Więcław ZbigniewWIE15309241968530.0011-
38Pastuszka ArkadiuszPAS14051071977510.0013-
39Oleksy EdwardOLE14029781971491.008-
40Michałkiewicz KarolMIC14275401992488.0011-
41Bańdo MaciejBAN14059921977480.004-
42Andrzejewski MichałAND14234791985451.008-
43Stanek JanuszSTA14023671966450.0018-
44Galus GrzegorzGAL14068661994441.007-
45Wrona KamilWRO14030241992440.006-
46Maziarz PawełMAZ15309731973430.0016-
47Luchowski Jacek LUC14020961982422.0010-
48Micher BartoszMIC17366571986420.005-
49Duda MaciejDUD14062411983410.003-
50Przybylski WiktorPRZ16329071998401.006-
51Michalak KarolMIC14199421981394.0010-
52Jaracz BogusławJAR14159331965390.0015-
53Lewandowski PawełLEW14031321988381.006-
54Dobosz JarosławDOB14011161971372.0013-
55Kotuchna DariuszKOT14010951961361.0010-
56Pyrzyński TomaszPAR15301651990352.007-
57Kowal JacekKOW14075121966341.003-
58Gnatowsky WaldemarGNA14046781975340.005-
59Winiarski WłodzimierzWIN14284101974333.0012-
60Burdziński JakubBUR14187181993331.005-
61Bargieł MarcinBAR14019311980328.0012-
62Wieteska KrzysztofWIE14037261979321.005-
63Kużdrzał KrzysztofKUZ14080391957312.0012-
64Czerwiński BartoszCZE14254521994302.007-
65Jaros PiotrJAR14042691974301.008-
66Zarzecki PiotrZAR14074581966301.008-
67Chojnacki ŁukaszCHO14168561985300.002-
68Lichosik AdamLIC14247181979296.007-
69Wrona JakubWRO14288641990284.0012-
70Słoka MichałSLO14021771987274.0012-
71Banasiewicz TomaszBAN14064011982271.006-
72Dziedzicki TomaszDZI14284091982270.005-
73Pomierny PawełPOM14010191987261.005-
74Kot GrzegorzKOT14273191990261.004-
75Karwański KrzysztofKAR14061711974261.006-
76Adamowicz TomaszADA14038001992260.006-
77Konefał AdamKON14178341957260.002-
78Nogawka ArkadiuszNOG14132931974260.0016-
79Zontek TomaszZON14175491977254.007-
80Maciej MateuszMAC17370201994242.003-
81Marusiak MarekMAR14258781972242.008-
82Tor Michał TOR14289281979241.003-
83Krywiak MarcinKRY14037891974240.002-
84Cach JanuszCAC14045291958240.001-
85Lisowski WojciechLIS14047251990240.004-
86Rosół AndrzejROS14027291964240.005-
87Ciak BartoszCIA16329691989234.009-
88Górski ŁukaszGOR14019201991233.0012-
89Dzwonowski RadosławDZW14222441981223.009-
90Bączkowski AdamBAC14068581973214.003-
91Dłużak TomaszDLU14131251985210.002-
92Kowalski RafałKOW15305381977210.003-
93Bać MichałBAC14066061992204.0013-
94Kukier SzymonKUK15304601998203.008-
95Walasek MateuszWAL14013281987200.002-
96Nowosad JarosławNOW14015341977200.002-
96Ptak BartłomiejPTA14074371973200.002-
96Stopa PiotrSTO14035891981200.002-
99Paszkowiak MarcinPAS14092031982200.002-
100Deręgowski MarekDER14046061979182.003-
101Baran RobertBAR14024121969181.004-
102Żuchowski TomaszZUC14077741981180.001-
102Pitura KrzysztofPIT14014611980180.001-
104Żak MarcinZAK15315981977178.004-
105Pietrasiak KarolPIE14028861992171.003-
106Pieczyrak PawełPIE14055381989171.003-
107Sieniawski KrzysztofSIE14055681970170.003-
108Pająk MichałPAJ14168641985166.0013-
109Gawroński MarekGAW16331091983166.0010-
110Szczygieł ŁukaszSZC14289191982162.008-
111Bucior GrzegorzBUC15298281985161.007-
112Rogowski TadeuszROG14274931967161.0011-
113Maciejewski DawidMAC15295401982160.002-
114Maksymowicz SzymonMAK16330501980160.007-
115Takmadżan ArtemTAK14199761970160.002-
116Skrzypczak GrzegorzSKR14157831983160.004-
117Fryc WitoldFRY14029901970160.001-
118Golec WojciechGOL15327061957154.009-
119Śpiewak TomaszSPI16333271974152.007-
120Zapart DariuszZAP14012521985151.004-
121Obiegło KrzysztofOBI17358281986150.003-
122Aszyk PawełASZ14035621984150.003-
123Sitek KrystianSIT14260571978149.006-
124Goruń AdrianGOR14017201988143.006-
125Rysz AdamRYS15309631990143.009-
126Pyclik MaurycyPYC14255101979142.008-
127Kiełb DariuszKIE14067961972140.003-
127Giętkowski TomaszGIE14016751977140.003-
127Bobecki TomaszBOB16346111973140.003-
130Michałowski AleksanderMIC14012671972135.004-
131Muszański BogusławMUS15310031968135.0015-
132Sobczyk TomaszSOB14270511974131.003-
133Boroński MichałBOR14029751981130.002-
133Dąbrowski ZbigniewDAB14218371972130.002-
135Osicki Dariusz, JanOSI14188241966130.002-
136Swienton MaciejSWI14056021969130.004-
137Lemiesz ZbigniewLEM14022211968121.002-
138Szliep PiotrSZL14148121989120.001-
139Sawicki WojciechSAW14041441975120.001-
140Stępień RobertSTE14037681967120.002-
141Kiełbasa BronisławKIE14265741963120.002-
142Górecki StanisławGOR14064271956118.004-
143Argasiński BartoszARG15300141998116.0011-
144Trzciński BartłomiejTRZ14168811985111.002-
145Molicki JedrzejMOL14027701977110.003-
146Górecki TomaszGOR14222451980110.003-
147Krukar TomaszKRU14076841981103.005-
148Rak SebastianRAK14190831975101.003-
149Zagórski StanisławZAG14073581958100.001-
149Szmalc WaldemarSZM14023181958100.001-
151Pysz OlafPYS16331921975100.002-
152Brzeziński MarcinBRZ1530802197792.005-
153Bunda SzymonBUN1403567199091.003-
154Wójcik TomaszWOJ1413741198091.003-
155Dymnicki PawełDYM1403621198590.001-
156Kozłowski MarcinKOZ1634591198290.002-
156Błażewicz MichałBLA1418497198590.002-
158Nowak MaciejNOW1403547197390.002-
159Tymkiewicz PawełTYM1633039197681.005-
160Kujawiński ArkadiuszKUJ1404436198980.001-
160Góra TomaszGOR1418242198380.001-
162Rzepka ŁukaszRZE1413112198980.001-
162Olk MariuszOLK1418492197180.001-
162Paliński RafałPAL1406389198380.001-
165Trybus JacekTRY1402124196280.002-
165Tymura TomaszTYM1423260199280.002-
165Kliber PrzemysławKLI1404353197880.002-
165Maciocha IreneuszMAC1403464196080.002-
169Basiak TomaszBAS1419214197280.003-
170Dembek JarosławDEM1424058196474.002-
171Szymański KrzysztofSZY1423207197670.002-
171Samborowski TomaszSAM1633048199670.002-
173Białonoga ArkadiuszBIA1406403197864.005-
174Siek PawełSIE1412859197964.006-
175Bogucki MichałBOG1416887199763.005-
176Dereń MariuszDER1402491197162.004-
177Chytla PawelCHY1736396198661.002-
178Witczak MichałWIT1402463198061.002-
179Gacoń MaciejGAC1428448198460.001-
180Pęzioł MieczysławPEZ1419982195260.001-
180Siczek GrzegorzSIC1401690196360.001-
180Winiarski WojciechWIN1405112197760.001-
183Fras MarekFRA1404951196756.504-
184Pac-Pomarnacki PawełPAC1633067198055.006-
185Wierszyłłowski KrzysztofWIE1404049197555.003-
186Bajer MariuszBAJ1414954197951.002-
187Kozłowski MichałKOZ1407110197851.002-
187Mijalski MariuszMIJ1404204196951.002-
187Królicki TomaszKRO1427379197751.002-
190Mirek TymoteuszMIR1403600199750.001-
190Musiorski TomaszMUS1406209196350.001-
190Wilanowski GerardWIL1421024197450.001-
190Gniaź DanielGNI1427968198550.001-
190Kapkowski MarekKAP1405056196650.001-
190Wędrocha RomanWED1407078195750.001-
196Kołodziej ZbigniewKOL1403285195950.003-
197Kozłowski EdwardKOZ1403198194850.002-
198Dominik BartoszDOM1634694198246.002-
199Bukiewicz MarcinBUK1406848197243.004-
200Tomczyk BogdanTOM1420985196642.004-
200Żwierełło RollandZWI1415790196142.004-
202Zalewski WojciechZAL1420072200240.001-
203Stochaj MarekSTO1423584197040.001-
204Fronc MariuszFRO1423687197040.002-
204Ziemichód LeszekZIE1403229196240.002-
206Marzec JarosławMAR1426352196440.001-
207Mazik SławomirMAZ1529263196436.004-
208Chudy FilipCHU1404650199534.002-
209Bojarski RafałBOJ1635268198034.005-
210Kowalski BłażejKOW1404825198832.007-
211Bartoszek KamilBAR1407497199332.003-
211Piórek TomaszPIO1634555198132.003-
211Ostrowski MariuszOST1532747197532.003-
214Włodarczyk TomaszWLO1406742199931.002-
215Torzewski JacekTOR1402101196931.002-
215Lalik WaldemarLAL1736744197331.002-
215Krawczyk DariuszKRA1417388196131.002-
215Jagiełło AndrzejJAG1404585196431.002-
219Gajek MaciejGAJ1736708199430.001-
220Pierzchała JacekPIE1404212196230.001-
220Górka IreneuszGOR1401185196830.001-
220Górski AdrianGOR1406395198130.001-
220Nowosad WojciechNOW1407756197130.001-
220Laskowski RobertLAS1407280197730.001-
220Lorenc JakubLOR1401262197730.001-
220Kalicki PawełKAL1427201197230.001-
220Jopek ZbigniewJOP1735733198030.001-
220Kosiński KonradKOS1403290199630.001-
220Malinowski RobertMAL1428267196830.001-
230Guzik AndrzejGUZ1401503195926.007-
231Staniec PiotrSTA1426693196823.004-
232Dębowski KamilDEB1633784199922.004-
232Kmieciński DariuszKMI1736274197622.004-
234Słowik MariuszSLO1633062197421.002-
234Jarmułowicz MichałJAR1531322198621.002-
234Bednarz AndrzejBED1402262195721.002-
237Daszkiewicz WacławDAS1407151195021.003-
238Tarapacki StefanTAR1402793193320.001-
238Mazurak ZbigniewMAZ1403356197520.001-
238Duszyński MarekDUS1633738196820.001-
238Pluta DariuszPLU1422354196820.001-
238Kołodziejski RafałKOL1401797197520.001-
238Jarszak RobertJAR1428143196920.001-
238Czuraj BartoszCZU1404288197520.001-
245Warzecha RobertWAR1632991198020.001-
246Misztal EdwinMIS1427203196517.003-
247Duda WojciechDUD1633068198315.006-
248Margula ArkadiuszMAR1633046196315.006-
249Studziński RyszardSTU1402179197314.001-
250Płoszczyca JózefPLO1407587196714.005-
251Bizoń AndrzejBIZ1633389198114.005-
252Sterkowicz ArkadiuszSTE1736127199314.005-
253Szczypa KrzysztofSZC1403161196712.001-
253Tracz JarosławTRA1415440196412.001-
255Prościak KacperPRO1633065198512.003-
256Szurlej ZbigniewSZU1736055195912.003-
257Maciocha MarcinMAC1407977198411.002-
258Pyra RadosławPYR1429061197411.002-
258Moczek AndrzejMOC1401106196611.002-
260Wasilewski Piotr WAS1633836197710.005-
261Szol ZbigniewSZO142727119637.002-
262Janiak KrzysztofJAN153110719706.004-
263Pawlik GrzegorzPAW163304119725.005-
263Sikorski RyszardSIK141579419595.005-
263Jelonek PatrykJEL163304519765.005-
266Małachowski StanisławMAL140788919524.501-
267Karczewski TomaszKAR142763819754.002-
268Cyprysiak LechCYP141601619594.003-
269Kosior KajetanKOS153184220014.004-
270Dołowiec MarcinDOL163374019803.002-
271Białas RobertBIA142224219673.003-
271Pyclik GrzegorzPYC163383519583.003-
273Paszkowski HubertPAS140501919872.002-
274Kapica MichałKAP140357619942.002-
275Marzec MichałMAR153140620002.004-
276Krasicki TomaszKRA163290619592.002-
276Masłowski MarcinMAS141323419802.002-
278Mazurek GrzegorzMAZ140820619752.002-
278Słupski DanielSLU173578119872.002-
278Lewicki JanLEW140109619612.002-
281Majewski PawełMAJ142800619692.003-
282Cieluch ArkadiuszCIE173585819811.003-
283Mazik MateuszMAZ153075319871.001-
283Struski Marcin STR163447619791.001-
283Przybylski PawełPRZ141787019801.001-
283Pawlaczyk LeszekPAW140816519631.001-
283Wróbel PawełWRO140231219731.001-
283Osses KrzysztofOSS153091719801.001-
283Cios WojciechCIO141864719891.001-
283Gromuł GracjanGRO173711319801.001-
283Baran WładyslawBAR140271819591.001-
283Mergalski PiotrMER163382019801.001-
283Maciejczuk DanielMAC173557219751.001-
283Pakosz MichałPAK173692419811.001-
283Misiorek PiotrMIS163428819991.001-
296Michalczyszyn MarekMIC173627519631.001-
296Ankudowicz MichałANK152977219831.001-
296Klim PiotrKLI142750319731.001-
296Groblewski KubaGRO173610919931.001-
296Wielgosz MarcinWIE173599019751.001-
296Sudra JerzySUD173580919741.001-
296Kowaliński JanuszKOW173666119571.001-
296Niechciał TomaszNIE142354019781.001-
296Raciborski PiotrRAC140581919681.001-
296Hordyjewski PiotrHOR140178419641.001-
296Chojenka PawełCHP163305519551.001-
296Lasota JanLAS142316119611.001-
296Bazewicz PawełBAZ140920119971.001-
296Krzyżyk JarosławKRZ140651619631.001-
296Słania ArturSLA140798119751.001-
311Tarapacki PiotrTAR153025719721.002-
312Kiwit JacekKIW140163119631.001-
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać