Turniej główny: OTK Super Seria Młodzicy, Od: 2019-11-23 Do: 2019-11-26, Miejsce turnieju: 43-200 Pszczyna, Bieruńska 78 www centrumtenisa.pl
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra podwójna; Dziewczęta, Symbol: GD14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
13
10
Ciesielczyk Amelia [1] (UKS RP SPORT Olsztyn)
Stypuła Laura (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
114
85
Hurkacz Nika (Stow. REDECO SiR Wrocław)
Palus Emma (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
4
30
152
Jędrzejak Oliwia (AZS Poznań)
Kłys Natalia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
6-3
6-0
 
 
 
5
81
52
Nadajewska Marta [4] (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
Strzyżewska Zosia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
 
 
 
6
 
BYE
 
 
 
7
100
285
Nieradzik Maja (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
Woźniak Karina (KT Start Łódź)
 
 
 
8
 
BYE
 
 
 
9
154
59
Mitrzak Aleksandra (Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania)
Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź)
 
 
 
10
 
BYE
 
 
 
11
 
BYE
 
 
 
12
50
35
Baniak Magdalena [3] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Kosowska Zuzanna ( śląskie [SL])
 
 
 
13
64
115
Dobija Zofia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
Hałat Anna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
14
 
BYE
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
39
27
Koprowska Hanna [2] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Straszewska Barbara (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Ćwierćfinał
Ciesielczyk Amelia [1]
Stypuła Laura
Jędrzejak Oliwia
Kłys Natalia
6-0
6-3
Nadajewska Marta [4]
Strzyżewska Zosia
Nieradzik Maja
Woźniak Karina
6-1
6-4
Mitrzak Aleksandra
Wojtaszczyk Maria
Baniak Magdalena [3]
Kosowska Zuzanna
6-3
6(3)-7
[10-5]
Dobija Zofia
Hałat Anna
Koprowska Hanna [2]
Straszewska Barbara
6-1
6-0
Półfinał
Ciesielczyk Amelia [1]
Stypuła Laura
Nadajewska Marta [4]
Strzyżewska Zosia
6-1
7-6(2)
Baniak Magdalena [3]
Kosowska Zuzanna
Koprowska Hanna [2]
Straszewska Barbara
1-6
6-0
[10-5]
Finał
Ciesielczyk Amelia [1]
Stypuła Laura
Koprowska Hanna [2]
Straszewska Barbara
3-6
6-3
[10-6]
Zwycięzca
Ciesielczyk Amelia [1]
Stypuła Laura