Turniej główny: HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U16, Od: 2023-01-08 Do: 2023-01-14, Miejsce turnieju: Organizatorzy: Kujawsko-Pomorski Związek Tenisowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Toruń
Kategoria: Kadeci - do 16 lat Typ: Gra podwójna; Chłopcy, Symbol: BD16
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
3
9
Januchowski Jakub [1] (Centralny Klub Tenisowy przy Fundacji De Arte Athl...)
Knitter Kacper (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
2
A
Tejerina Ignacio (Kostrzyński Klub Tenisowy )
Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy )
6-1
6-1
 
 
 
3
19
47
Czyrek Filip (Klub Sportowy Czarni )
Kiełb Dawid (Klub Sportowy Efektowni.pl )
 
 
 
4
WC
31
91
Kluj Piotr (TOP TENNIS PLAYER)
Słowik Maciej (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-0
6-1
 
 
 
5
4
14
Dójczyński Marcin [3] (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
Kowal Patryk (Klub Tenisowy Błonia Kraków)
 
 
 
6
33
20
Kaczorowski Jan (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
Pabisiak Kevin (Fundacja Manufaktura Sportu)
3-6
6-4
[10-7]
 
 
 
7
30
1
Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków)
Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)
 
 
 
8
WC
72
82
Furman Maciej (Toruńska Akademia Tenisowa)
Mossakowski Natan (Toruńska Akademia Tenisowa)
6-0
6-0
 
 
 
9
5
23
Nowacki Jan (Centralny Klub Tenisowy przy Fundacji De Arte Athl...)
Plenkiewicz Hubert (Centralny Klub Tenisowy przy Fundacji De Arte Athl...)
 
 
 
10
32
36
Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
Piasek Igor (Centralny Klub Tenisowy przy Fundacji De Arte Athl...)
6-4
6-4
 
 
 
11
21
18
Biczyk Antoni (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
Owramko Mikołaj (KT Break Warszawa)
 
 
 
12
11
15
Kosyrz Antoni [4] (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków)
6-3
6-3
 
 
 
13
65
42
Lewandowski Dawid (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
Sterniczuk Oliwier (Akademicki Związek Sportowy Poznań)
 
 
 
14
24
8
Gadzaliński Antoni (KS Górnik Bytom)
Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom)
7-6(6)
6-0
 
 
 
15
35
38
Suprun Maksim (Legia Tenis Sp. z o.o.)
Tomczykowski Mikołaj (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa)
 
 
 
16
13
2
Chłodnicki Jan [2] (KS Górnik Bytom)
Kluczyński Jan (Legia Tenis Sp. z o.o.)
6-2
6-2
Ćwierćfinał
Januchowski Jakub [1]
Knitter Kacper
Kluj Piotr
Słowik Maciej
4-6
6-4
[10-3]
Kaczorowski Jan
Pabisiak Kevin
Kasperski Antoni
Sadzik Jan
6-3
7-5
Nowacki Jan
Plenkiewicz Hubert
Kosyrz Antoni [4]
Wygona Jan
6-4
6-2
Gadzaliński Antoni
Wieczorek Antoni
Chłodnicki Jan [2]
Kluczyński Jan
7-5
6(5)-7
[10-7]
Półfinał
Januchowski Jakub [1]
Knitter Kacper
Kasperski Antoni
Sadzik Jan
7-5
6-3
Nowacki Jan
Plenkiewicz Hubert
Chłodnicki Jan [2]
Kluczyński Jan
4-6
7-6(6)
[10-8]
Finał
Kasperski Antoni
Sadzik Jan
Chłodnicki Jan [2]
Kluczyński Jan
6-3
6-2
Zwycięzca
Kasperski Antoni
Sadzik Jan