Turniej główny: OTK Super Seria Młodzicy, Od: 2019-11-23 Do: 2019-11-26, Miejsce turnieju: 43-200 Pszczyna, Bieruńska 78 www centrumtenisa.pl
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
10
Stypuła Laura [1] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
91
Moszczak Wiktoria (KS Grzegórzecki Kraków)
 
 
 
4
59
Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź)
6-2
7-6(5)
 
 
 
5
154
Mitrzak Aleksandra (Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania)
 
 
 
6
220
Belica Milena (Pabianicki Klub Tenisowy)
6-1
6-2
 
 
 
7
81
Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
 
 
 
8
42
Kasprzak Pola [7] (KS Górnik Bytom)
6-4
6-4
 
 
 
9
27
Straszewska Barbara [3] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
121
Wahl-Maniecka Kinga (KS Górnik Bytom)
 
 
 
12
64
Dobija Zofia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
6-1
6-2
 
 
 
13
WC
62
Pyrek Zofia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
14
67
Zakrzewska Karolina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-4
6-2
 
 
 
15
100
Nieradzik Maja (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
 
 
 
16
50
Baniak Magdalena [8] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-4
7-6(4)
 
 
 
17
35
Kosowska Zuzanna [5] ( śląskie [SL])
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
115
Hałat Anna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
58
Kulczycka Zuzanna (KS Górnik Bytom)
6-3
5-7
6-0
 
 
 
21
52
Strzyżewska Zosia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
 
 
 
22
285
Woźniak Karina (KT Start Łódź)
6-0
6-0
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
30
Jędrzejak Oliwia [4] (AZS Poznań)
 
 
 
25
39
Koprowska Hanna [6] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
Cimek Emilia (Klub Sportowy Rybnickie Towarzystwo Tenisowe )
 
 
 
28
152
Kłys Natalia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
6-2
6-1
 
 
 
29
85
Palus Emma (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
30
114
Hurkacz Nika (Stow. REDECO SiR Wrocław)
6-2
2-6
7-5
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
13
Ciesielczyk Amelia [2] (UKS RP SPORT Olsztyn)
Runda: 2
Stypuła Laura [1]
Wojtaszczyk Maria
6-3
5-7
6-2
Mitrzak Aleksandra
Nadajewska Marta
6-0
2-6
7-6(6)
Straszewska Barbara [3]
Dobija Zofia
6-2
6-3
Pyrek Zofia
Nieradzik Maja
7-6(6)
6-1
Kosowska Zuzanna [5]
Kulczycka Zuzanna
6-2
6-0
Strzyżewska Zosia
Jędrzejak Oliwia [4]
6-3
7-5
Koprowska Hanna [6]
Kłys Natalia
6-1
6-0
Hurkacz Nika
Ciesielczyk Amelia [2]
6-2
6-2
Ćwierćfinał
Stypuła Laura [1]
Mitrzak Aleksandra
6-3
7-5
Straszewska Barbara [3]
Pyrek Zofia
1-6
6-4
6-1
Kosowska Zuzanna [5]
Jędrzejak Oliwia [4]
6-4
6-1
Koprowska Hanna [6]
Ciesielczyk Amelia [2]
6-4
6-2
Półfinał
Stypuła Laura [1]
Straszewska Barbara [3]
6-4
6-3
Jędrzejak Oliwia [4]
Ciesielczyk Amelia [2]
7-5
6-1
Finał
Stypuła Laura [1]
Ciesielczyk Amelia [2]
6-3
6-4
Zwycięzca
Ciesielczyk Amelia [2]