Turniej główny: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mężczyźni, Symbol: MD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
12
4
Gawron Marcin [1] (STT Fakro Nowy Sącz)
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
80
39
Lainer Gregor (Klub Tenisowy "Legia")
Tsebrenko Daniil (AZS Łódź)
 
 
 
4
80
35
Olech Filip (WTS DeSki Warszawa)
Skonieczny Michał (SKT Centrum Bydgoszcz)
6-4
6-4
 
 
 
5
8
18
Drzewiecki Karol [3] (WKS Grunwald Poznań)
Gajewski Kamil (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
6
25
29
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
7-5
 
 
 
7
23
72
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa)
Tadyszak Norbert (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
8
89
36
Dworak Kacper (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
7-5
7-6(4)
 
 
 
9
32
47
Janik Patryk (KS Górnik Bytom)
Pawlicki Maksymilian (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
10
47
Paluch Karol (UKT Winner Kraków)
Wojnar Bartosz (UKS Beskidy Ustroń)
6-4
3-6
[10-2]
 
 
 
11
34
33
Piątek Mateusz (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
Steinberger Max (KS Górnik Bytom)
 
 
 
12
31
13
Zieliński Jan [4] (WKT Mera Warszawa)
Żuk Kacper (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
6-2
6-4
 
 
 
13
15
Ciaś Paweł (UKS Beskidy Ustroń)
Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom)
 
 
 
14
30
Mlazga Adam (Stow. REDECO SiR Wrocław)
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-2
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
19
3
Kozielski Łukasz [2] (UKS Beskidy Ustroń)
Panfil Grzegorz (UKS Beskidy Ustroń)
Ćwierćfinał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Olech Filip
Skonieczny Michał
6-2
6-2
Drzewiecki Karol [3]
Gajewski Kamil
Dworak Kacper
Wrzoł Mikołaj
7-6(5)
3-6
[10-6]
Paluch Karol
Wojnar Bartosz
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
6-2
6-4
Ciaś Paweł
Koniusz Błażej
Kozielski Łukasz [2]
Panfil Grzegorz
6-4
6-3
Półfinał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Dworak Kacper
Wrzoł Mikołaj
6-1
6-4
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
Ciaś Paweł
Koniusz Błażej
7-5
7-6(3)
Finał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
6-3
1-6
[10-2]
Zwycięzca
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz