Turniej główny: Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli, Od: 2020-07-04 Do: 2020-07-05, Miejsce turnieju: 37-450 Stalowa Wola, Skoczyńskiego 3 www www.mktstalowawola.pl
Kategoria: Open Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MSOPEN
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
Parszowski Igor ( świętokrzyskie [SK])
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
Takmadżan Aram (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
4
Szeliga Robert (MKT Stalowa Wola)
6-2
6-0
 
 
 
5
Dereń Mariusz (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
6
Świątek Marcin ( podkarpackie [PK])
1-6
6-3
[10-7]
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
Dybka Daniel ( podkarpackie [PK])
 
 
 
9
Zontek Tomasz (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
Rogus Miłosz ( podkarpackie [PK])
 
 
 
12
Kłosowski Szymon (MKT Stalowa Wola)
6-0
6-1
 
 
 
13
Łach Mateusz (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
14
Szajwaj Rafał (MKT Stalowa Wola)
6-2
6-0
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
Maciej Mateusz (NST) (NST)
 
 
 
17
Bargieł Marcin ( podkarpackie [PK])
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
Dziki Łukasz (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
20
Sycz Michal ( podkarpackie [PK])
w.o.
 
 
 
21
Wierzgacz Stanisław (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
22
Szczuciński Dariusz (Tarnobrzeg Tenis Klub)
6-3
6-3
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
Wdowiak Tomasz ( podkarpackie [PK])
 
 
 
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
Konopelski Paweł (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
28
Folfas Andrzej ( świętokrzyskie [SK])
6-1
6-1
 
 
 
29
Wojtanowski Adrian ( podkarpackie [PK])
 
 
 
30
Maciej Damian ( podkarpackie [PK])
6-1
6-1
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
Sobczyk Filip (MKT Stalowa Wola)
Runda: 2
Parszowski Igor
Takmadżan Aram
w.o.
Dereń Mariusz
Dybka Daniel
w.o.
Zontek Tomasz
Rogus Miłosz
6-3
6-3
Łach Mateusz
Maciej Mateusz
4-6
6-3
[10-7]
Bargieł Marcin
Sycz Michal
6-0
6-1
Szczuciński Dariusz
Wdowiak Tomasz
6-4
6-3
Leszkiewicz Marek
Folfas Andrzej
6-3
6-1
Wojtanowski Adrian
Sobczyk Filip
6-2
6-3
Ćwierćfinał
Parszowski Igor
Dybka Daniel
6-1
6-1
Zontek Tomasz
Maciej Mateusz
4-6
6-1
[10-4]
Bargieł Marcin
Wdowiak Tomasz
6-7
6-3
[10-3]
Folfas Andrzej
Sobczyk Filip
7-5
6-4
Półfinał
Parszowski Igor
Zontek Tomasz
6-1
6-1
Wdowiak Tomasz
Sobczyk Filip
6-3
6-1
Finał
Parszowski Igor
Sobczyk Filip
w.o.
Zwycięzca
Sobczyk Filip