Turniej główny: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Kobiety, Symbol: WD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
6
9
Jegiołka Justyna [1] (UKS Smecz Leśnica)
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)
 
 
 
2
48
37
Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
6-4
6-1
 
 
 
3
59
27
Cerowska Carolina (Sopot Tenis Klub)
Mattik Paulina (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
4
24
26
Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom)
Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-1
6-2
 
 
 
5
15
25
Kądzielewska Magdalena [4] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
Wędrocha Julia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
6
33
8
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Shoshyna Anastasiya (WKS Grunwald Poznań)
6-4
6-2
 
 
 
7
47
Szmit Karolina (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom)
 
 
 
8
40
59
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
Sosnowska Adrianna (AZS Łódź)
7-5
6-3
 
 
 
9
37
22
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
Oczachowska Julia (AZS Poznań)
 
 
 
10
WC
54
Bachanek Agata (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
Walczak Daria (AZS Łódź)
6-2
3-6
[10-6]
 
 
 
11
32
23
Polańska Patrycja (Sopot Tenis Klub)
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
12
19
17
Leśniak Marta [3] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
Wilk Zuzanna (KS Górnik Bytom)
6-0
6-3
 
 
 
13
54
53
Bobik Dominika (Krzycka Park Wrocław)
Zając Marta (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
14
51
29
Mlazga Agata (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
Przybylska Julia (AZS Poznań)
6-4
7-6(4)
 
 
 
15
WC
Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze)
Brunzlow Nadia (WTS Orzeł Warszawa)
 
 
 
16
14
5
Buczyńska Aleksandra [2] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Czarnik Paulina (Sopot Tenis Klub)
6-0
6-2
Ćwierćfinał
Jegiołka Justyna [1]
Zawadzka Joanna
Podlińska Marcelina
Zajda Magdalena
6-4
6-3
Falkowska Weronika
Shoshyna Anastasiya
Szmit Karolina
Zakordoniec Emma
6-2
6-1
Jaśkiewicz Karolina
Oczachowska Julia
Leśniak Marta [3]
Wilk Zuzanna
7-5
7-6(0)
Bobik Dominika
Zając Marta
Buczyńska Aleksandra [2]
Czarnik Paulina
6-2
6-2
Półfinał
Podlińska Marcelina
Zajda Magdalena
Falkowska Weronika
Shoshyna Anastasiya
6-4
6-3
Jaśkiewicz Karolina
Oczachowska Julia
Buczyńska Aleksandra [2]
Czarnik Paulina
6-2
3-6
[10-8]
Finał
Falkowska Weronika
Shoshyna Anastasiya
Buczyńska Aleksandra [2]
Czarnik Paulina
6-4
2-6
[11-9]
Zwycięzca
Falkowska Weronika
Shoshyna Anastasiya