Turniej główny: OTK KADETÓW, Od: 2019-12-28 Do: 2019-12-31, Miejsce turnieju: 91-348 Łódź, Świetej Teresy 56 lok. 58 www www.klubtenisowystartlodz.pl
Kategoria: Kadeci - do 16 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS16
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
21
Pałyszko Patryk [1] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
192
Bux Alessandro (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
 
 
 
4
136
Gawroński Maciej Rafał (OSiR Falenica TKKF Warszawa)
6-0
6-0
 
 
 
5
111
Szymczak Oskar (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz)
 
 
 
6
WC
124
Wolnik Jakub (KS Górnik Bytom)
6-2
6-1
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
64
Juszczak Dorian [6] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
9
49
Tomczyk Jakub [4] (UKT Radość 90 Warszawa)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
113
Maranda Sebastian (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
12
126
Uzarek Maksymilian Michał (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe)
6-0
6-2
 
 
 
13
WC
121
Romer Karol (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
 
 
 
14
107
Brzozowski Łukasz (UKS Return Łomża)
6-1
6-0
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
62
Podosek Patryk [5] (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
 
 
 
17
80
Usiądek Sebastian [8] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
18
268
Andrzejczak Marcin (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
7-5
6-4
 
 
 
19
144
Krawczyk Jakub (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
 
 
 
20
89
Gołębiowski Mateusz (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
6-1
6-4
 
 
 
21
218
Kołodziejczyk Kamil (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
22
101
Majchrzak Adam (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
6-1
6-4
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
45
Solarski Jakub [3] (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
25
65
Stasiak Adrian [7] (Kostrzyński Klub Tenisowy )
 
 
 
26
224
Budzyński Alan (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz)
6-3
6-2
 
 
 
27
169
Lipiński Oskar (Fundacja Wschodnia Kielce)
 
 
 
28
127
Biedermann Mikołaj (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz)
6-0
6-1
 
 
 
29
191
Blom Philip (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
30
120
Murawski Rafał (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
7-5
6-0
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
38
Kosowski Wiktor [2] (UKS Return Łomża)
Runda: 2
Pałyszko Patryk [1]
Bux Alessandro
6-2
7-5
Szymczak Oskar
Juszczak Dorian [6]
6-3
6-4
Tomczyk Jakub [4]
Uzarek Maksymilian Michał
6-3
4-6
6-1
Romer Karol
Podosek Patryk [5]
6-3
7-6(5)
Andrzejczak Marcin
Krawczyk Jakub
0-6
7-6(6)
6-3
Majchrzak Adam
Solarski Jakub [3]
4-6
6-2
6-0
Stasiak Adrian [7]
Biedermann Mikołaj
6-1
7-6(4)
Murawski Rafał
Kosowski Wiktor [2]
6-4
5-7
6-4
Ćwierćfinał
Pałyszko Patryk [1]
Juszczak Dorian [6]
7-6(7)
4-0
ret.
Uzarek Maksymilian Michał
Romer Karol
6-3
6-2
Andrzejczak Marcin
Majchrzak Adam
6-2
6-1
Biedermann Mikołaj
Kosowski Wiktor [2]
6-3
6-3
Półfinał
Pałyszko Patryk [1]
Uzarek Maksymilian Michał
6-4
7-6(4)
Majchrzak Adam
Kosowski Wiktor [2]
5-7
6-2
7-6(0)
Finał
Pałyszko Patryk [1]
Kosowski Wiktor [2]
7-6(5)
6-3
Zwycięzca
Pałyszko Patryk [1]