Eliminacje: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
32
Światłoń Beata [1] (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
85
Chyba Julia (Sport Klub Kryspinów)
 
 
 
4
53
Polańska Patrycja [11] (Sopot Tenis Klub)
6-2
6-4
 
 
 
5
33
Kostek Jaśmina [2] (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
Grzywocz Sonia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
8
59
Bobik Dominika [13] (Krzycka Park Wrocław)
6-4
6-0
 
 
 
9
34
Cerowska Carolina [3] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
Dobrowolska Joanna (RKT Return Radom)
 
 
 
12
67
Schmidt Alexandra [15] (KS Górnik Bytom)
6-0
6-1
 
 
 
13
37
Buczyńska Aleksandra [4] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
14
BYE
 
 
 
15
75
Sosnowska Adrianna (AZS Łódź)
 
 
 
16
56
Siłka Klara [12] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-2
6-3
 
 
 
17
39
Bartusek Karolina [5] (KS Mostostal Zabrze)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
96
Kostka Paulina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
48
Komar Natalia [9] (Sopot Tenis Klub)
7-5
6-4
 
 
 
21
42
Zając Marta [6] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
22
BYE
 
 
 
23
88
Komar Marta (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
24
WC
49
Duhl Laura [10] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
4-6
6-0
6-3
 
 
 
25
43
Mlazga Agata [7] (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
Nosek Wiktoria (Fundacja Wschodnia Kielce)
 
 
 
28
WC
60
Niewiadomska Patrycja [14] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-3
6-3
 
 
 
29
44
Jegiołka Justyna [8] (UKS Smecz Leśnica)
 
 
 
30
83
Stępnik Magdalena (MUKS Gemik Kielce)
6-0
6-0
 
 
 
31
Bachanek Agata (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
 
 
 
32
71
Gruszczyńska Rozalia [16] (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
4-6
7-6(6)
6-1
Runda: 2
Światłoń Beata [1]
Polańska Patrycja [11]
6-1
6-1
Kostek Jaśmina [2]
Bobik Dominika [13]
6-3
7-5
Cerowska Carolina [3]
Dobrowolska Joanna
5-7
6-1
ret.
Buczyńska Aleksandra [4]
Sosnowska Adrianna
6-1
6-3
Bartusek Karolina [5]
Komar Natalia [9]
6-0
6-1
Zając Marta [6]
Duhl Laura [10]
6-2
6-2
Mlazga Agata [7]
Nosek Wiktoria
6-3
6-2
Jegiołka Justyna [8]
Gruszczyńska Rozalia [16]
6-2
6-4
Runda: 3
Polańska Patrycja [11]
Bobik Dominika [13]
Dobrowolska Joanna
Buczyńska Aleksandra [4]
Bartusek Karolina [5]
Duhl Laura [10]
Nosek Wiktoria
Jegiołka Justyna [8]