Turniej główny: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
6
Leśniak Marta [1] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
2
29
Brunzlow Nadia (WTS Orzeł Warszawa)
6-0
6-0
 
 
 
3
19
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
4
WC
55
Podbioł Zofia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-4
6-1
 
 
 
5
Q
Nosek Wiktoria (Fundacja Wschodnia Kielce)
 
 
 
6
Q
59
Bobik Dominika (Krzycka Park Wrocław)
7-6(7)
6-2
 
 
 
7
WC
57
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
 
 
 
8
15
Kądzielewska Magdalena [8] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
6-0
2-6
6-4
 
 
 
9
10
Shoshyna Anastasiya [4] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
10
WC
50
Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów)
6-2
6-3
 
 
 
11
25
Oczachowska Julia (AZS Poznań)
 
 
 
12
18
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
6-4
6-3
 
 
 
13
WC
35
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
14
27
Przybylska Julia (AZS Poznań)
6-2
6-2
 
 
 
15
Q
Dobrowolska Joanna (RKT Return Radom)
 
 
 
16
14
Wędrocha Julia [7] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
6-3
6(5)-7
7-5
 
 
 
17
13
Zakordoniec Emma [6] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
18
26
Szmit Karolina (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
6-2
6-1
 
 
 
19
Q
37
Buczyńska Aleksandra (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
20
21
Walczak Daria (AZS Łódź)
6-2
6-1
 
 
 
21
Q
44
Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica)
 
 
 
22
20
Sasiak Justyna (KS Grzegórzecki Kraków)
6-0
6-0
 
 
 
23
23
Piątek Julia (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
 
 
 
24
9
Wilk Zuzanna [3] (KS Górnik Bytom)
6-4
6-3
 
 
 
25
12
Podlińska Marcelina [5] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
26
30
Mattik Paulina (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
6-3
6-0
 
 
 
27
Q
49
Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
28
Q
53
Polańska Patrycja (Sopot Tenis Klub)
3-6
7-6(3)
6-3
 
 
 
29
17
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
 
 
 
30
16
Czarnik Paulina (Sopot Tenis Klub)
6-2
6-3
 
 
 
31
Q
39
Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze)
 
 
 
32
7
Zajda Magdalena [2] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-3
6(4)-7
6-3
Runda: 2
Leśniak Marta [1]
Zduniak Alicja
6-1
6-2
Bobik Dominika
Rutkowska Wiktoria
6-4
6-0
Shoshyna Anastasiya [4]
Oczachowska Julia
6-1
6-1
Falkowska Weronika
Wędrocha Julia [7]
6-1
6-4
Szmit Karolina
Buczyńska Aleksandra
6-3
6-1
Jegiołka Justyna
Wilk Zuzanna [3]
6-4
6-0
Podlińska Marcelina [5]
Duhl Laura
6-2
6-2
Czarnik Paulina
Zajda Magdalena [2]
6-4
6-2
Ćwierćfinał
Leśniak Marta [1]
Bobik Dominika
6-0
6-2
Shoshyna Anastasiya [4]
Falkowska Weronika
6-1
6-3
Szmit Karolina
Jegiołka Justyna
6-2
6-3
Podlińska Marcelina [5]
Czarnik Paulina
6-4
6-4
Półfinał
Leśniak Marta [1]
Shoshyna Anastasiya [4]
2-6
6-4
6-3
Jegiołka Justyna
Czarnik Paulina
6-3
6-4
Finał
Leśniak Marta [1]
Czarnik Paulina
6-0
6-3
Zwycięzca
Leśniak Marta [1]