Eliminacje: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
36
Hędrzak Magdalena [1] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
WC
Ivanczenko Nastia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
4
81
Derecka Anna [15] (WTS Orzeł Warszawa)
3-6
6-3
6-3
 
 
 
5
38
Niewiadomska Patrycja [2] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
61
Maniawska Angelina [10] (Tarnowski Klub Tenisowy)
 
 
 
9
39
Komar Natalia [3] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
94
Czarnik Paulina (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
12
67
Bobik Dominika [12] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-2
6-0
 
 
 
13
40
Komar Marta [4] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
14
BYE
 
 
 
15
WC
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
 
 
 
16
86
Majczyna Barbara [16] (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
6-1
6-1
 
 
 
17
44
Zając Marta [5] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
95
Dziewięcka Zuzanna (WTS Orzeł Warszawa)
 
 
 
20
63
Jodłowska Justyna [11] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-0
6-2
 
 
 
21
48
Krygier Zuzanna [6] (AZS Poznań)
 
 
 
22
BYE
 
 
 
23
WC
Michta Natalia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
24
74
Bartusek Karolina [13] (KS Górnik Bytom)
7-6(8)
6-0
 
 
 
25
51
Jastrzębska Paulina [7] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
BYE
 
 
 
28
57
Kołowrotkiewicz Jowana [9] (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
29
53
Mazurek Karolina [8] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
30
BYE
 
 
 
31
120
Borgman Agata (KS Górnik Bytom)
 
 
 
32
75
4-6
6-2
6-3
Runda: 2
Hędrzak Magdalena [1]
Derecka Anna [15]
6-3
6-0
Niewiadomska Patrycja [2]
Maniawska Angelina [10]
6-4
7-6(5)
Komar Natalia [3]
Czarnik Paulina
6-2
7-5
Komar Marta [4]
Pająk Justyna
6-2
6-1
Zając Marta [5]
Jodłowska Justyna [11]
6-3
6-2
Krygier Zuzanna [6]
Bartusek Karolina [13]
6-0
6-3
Jastrzębska Paulina [7]
Kołowrotkiewicz Jowana [9]
6-1
6-3
Mazurek Karolina [8]
Sosnowska Adrianna [14]
6-4
6-0
Runda: 3
Hędrzak Magdalena [1]
Niewiadomska Patrycja [2]
Czarnik Paulina
Pająk Justyna
Zając Marta [5]
Bartusek Karolina [13]
Jastrzębska Paulina [7]
Sosnowska Adrianna [14]