Turniej główny: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
6
Shoshyna Anastasiya [1] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
23
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)
6-4
4-0
ret.
 
 
 
3
Q
94
Czarnik Paulina (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
4
WC
56
Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-2
2-1
ret.
 
 
 
5
27
Kuczer Daria (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
6
Q
36
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
6-1
6-4
 
 
 
7
21
Mattik Paulina (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
8
19
Wędrocha Julia [8] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
6-4
6-2
 
 
 
9
9
Hertel Anna [4] (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
10
31
Pyka Katarzyna (KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice)
6-2
6-2
 
 
 
11
22
Cerowska Carolina (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
12
Q
44
Zając Marta (WKS Grunwald Poznań)
7-6(4)
6-3
 
 
 
13
Q
74
Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom)
 
 
 
14
30
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
7-6(6)
6-3
 
 
 
15
WC
Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)
 
 
 
16
16
Wysoczańska Katarzyna [7] (UKS Sport Klub Wrocław)
6-4
6-4
 
 
 
17
14
Podlińska Marcelina [6] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
18
20
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
6-1
6-2
 
 
 
19
WC
43
Buczyńska Aleksandra (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
20
32
Pietras Natalia (Tarnowski Klub Tenisowy)
6-1
6-1
 
 
 
21
Q
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
 
 
 
22
Q
51
Jastrzębska Paulina (Sopot Tenis Klub)
6-4
6-2
 
 
 
23
WC
85
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
 
 
 
24
8
Oczachowska Julia [3] ( kujawsko-pomorskie [KP])
6-3
6-4
 
 
 
25
10
Rogozińska-Dzik Stefania [5] (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
 
 
 
26
Q
75
Sosnowska Adrianna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
6-4
6-2
 
 
 
27
LL
57
Kołowrotkiewicz Jowana (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
28
24
Sasiak Justyna (KS Grzegórzecki Kraków)
6-2
6-1
 
 
 
29
29
Przybylska Julia (AZS Poznań)
 
 
 
30
Q
38
Niewiadomska Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
0-6
7-5
7-5
 
 
 
31
28
Podbioł Zofia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
32
7
Leśniak Marta [2] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-2
6-1
Runda: 2
Shoshyna Anastasiya [1]
Jeleń Aleksandra
6-1
6-0
Hędrzak Magdalena
Mattik Paulina
6-4
6-2
Hertel Anna [4]
Zając Marta
6-1
6-1
Jaśkiewicz Karolina
Kubka Martyna
6-2
6-2
Podlińska Marcelina [6]
Buczyńska Aleksandra
6-0
6-2
Pająk Justyna
Oczachowska Julia [3]
6-1
6-1
Rogozińska-Dzik Stefania [5]
Sasiak Justyna
6-0
6-3
Niewiadomska Patrycja
Leśniak Marta [2]
6-0
6-1
Ćwierćfinał
Shoshyna Anastasiya [1]
Hędrzak Magdalena
6-3
3-6
6-2
Hertel Anna [4]
Kubka Martyna
3-6
6-2
7-6(5)
Podlińska Marcelina [6]
Oczachowska Julia [3]
6-0
6-3
Rogozińska-Dzik Stefania [5]
Leśniak Marta [2]
4-6
6-4
6-3
Półfinał
Shoshyna Anastasiya [1]
Hertel Anna [4]
6-2
7-6(1)
Oczachowska Julia [3]
Rogozińska-Dzik Stefania [5]
6-1
6-4
Finał
Shoshyna Anastasiya [1]
Rogozińska-Dzik Stefania [5]
3-6
6-1
6-4
Zwycięzca
Rogozińska-Dzik Stefania [5]