Turniej główny: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mieszany, Symbol: XD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
8
8
Shoshyna Anastasiya [1] (WKS Grunwald Poznań)
Drzewiecki Karol (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
24
33
Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom)
Steinberger Max (KS Górnik Bytom)
6-3
6-2
 
 
 
3
33
29
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
4
59
13
Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów)
Żuk Kacper (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
3-6
6-2
[10-2]
 
 
 
5
6
31
Jegiołka Justyna [3] (UKS Smecz Leśnica)
Zieliński Jan (WKT Mera Warszawa)
 
 
 
6
17
32
Wilk Zuzanna (KS Górnik Bytom)
Janik Patryk (KS Górnik Bytom)
6-2
6-3
 
 
 
7
23
25
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
8
35
19
Światłoń Beata (UKS Beskidy Ustroń)
Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)
6-3
6-2
 
 
 
9
37
35
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
Skonieczny Michał (SKT Centrum Bydgoszcz)
 
 
 
10
59
23
Sosnowska Adrianna (AZS Łódź)
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa)
0-6
6-2
[10-4]
 
 
 
11
46
34
Piątek Julia (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
Piątek Mateusz (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
 
 
 
12
15
30
Kądzielewska Magdalena [4] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-2
 
 
 
13
47
39
Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom)
Tsebrenko Daniil (AZS Łódź)
 
 
 
14
WC
19
Leśniak Marta (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-1
 
 
 
15
WC
4
Grzywocz Sonia (KS Górnik Bytom)
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
16
14
3
Buczyńska Aleksandra [2] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Panfil Grzegorz (UKS Beskidy Ustroń)
7-5
5-7
[10-6]
Ćwierćfinał
Shoshyna Anastasiya [1]
Drzewiecki Karol
Szymczuch Oliwia
Żuk Kacper
6-0
6-3
Jegiołka Justyna [3]
Zieliński Jan
Zduniak Alicja
Nazaruk Dominik
6-2
6-2
Hędrzak Magdalena
Skonieczny Michał
Kądzielewska Magdalena [4]
Ziomber Maciej
7-5
6-0
Leśniak Marta
Koniusz Błażej
Grzywocz Sonia
Kowalczyk Mateusz
7-6(3)
6-0
Półfinał
Szymczuch Oliwia
Żuk Kacper
Jegiołka Justyna [3]
Zieliński Jan
6(3)-7
6-3
[10-6]
Kądzielewska Magdalena [4]
Ziomber Maciej
Leśniak Marta
Koniusz Błażej
6-3
6-3
Finał
Jegiołka Justyna [3]
Zieliński Jan
Leśniak Marta
Koniusz Błażej
6-4
2-6
[10-7]
Zwycięzca
Leśniak Marta
Koniusz Błażej