Turniej główny: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
WC
3
Drzewiecki Karol [1] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
36
Sadal Aleksander (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
6-4
6-4
 
 
 
3
WC
56
Krzeptowski Błażej (MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.)
 
 
 
4
45
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
6-0
6-0
 
 
 
5
19
Mularczyk Konrad (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
6
46
Pawlicki Aleksander (AZS Łódź)
3-6
6-3
6-2
 
 
 
7
Q
87
Lutkowski Wojciech (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
8
14
Bedra Michał [8] (ATZ TENISPOINT Warszawa)
6-4
3-6
6-2
 
 
 
9
10
Matuszewski Piotr [4] (AZS Poznań)
 
 
 
10
38
Stach Kamil (UKS Beskidy Ustroń)
6-2
6-2
 
 
 
11
Q
169
Wojnar Michał (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
 
 
 
12
Q
67
Kaleta Filip (UKS Beskidy Ustroń)
6-2
6-0
 
 
 
13
WC
55
Śliwiński Dominik (Pabianicki Klub Tenisowy)
 
 
 
14
WC
49
Wojnar Bartosz (UKS Beskidy Ustroń)
6-2
6-4
 
 
 
15
37
Mlazga Adam (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
16
12
Wrzoł Mikołaj [6] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1-6
7-5
7-5
 
 
 
17
11
Janik Patryk [5] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
18
42
Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz)
6-4
6-4
 
 
 
19
Q
114
Skutella Mateusz (KCT Masters Inowrocław)
 
 
 
20
30
Żuk Kacper (Klub Tenisowy "Legia")
6-2
4-6
6-1
 
 
 
21
Q
61
Maroszek Bartłomiej (RKT Return Radom)
 
 
 
22
Q
58
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
6-3
6-1
 
 
 
23
Q
75
Gryńkowski Piotr (Fundacja Eurotenis Łódź)
 
 
 
24
7
Smoła Maciej [3] (AZS Poznań)
6-3
4-6
6-1
 
 
 
25
13
Kazanowski Maciej [7] (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
26
22
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-2
6-3
 
 
 
27
Q
105
Borkowski Mikołaj (KT Jakubowo-Olsztyn)
 
 
 
28
31
Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa)
6-3
6-2
 
 
 
29
29
Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
30
16
Dembek Michał (WKT Mera Warszawa)
6-3
6-1
 
 
 
31
34
Mularczyk Kacper (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
32
4
Walków Szymon [2] (Stow. REDECO SiR Wrocław)
6-0
6-0
Runda: 2
Drzewiecki Karol [1]
Ziomber Maciej
6-3
6-1
Mularczyk Konrad
Lutkowski Wojciech
6-3
6-3
Matuszewski Piotr [4]
Wojnar Michał
6-3
7-5
Wojnar Bartosz
Mlazga Adam
6-0
6-4
Gawron Marcin
Żuk Kacper
6-3
6-3
Maroszek Bartłomiej
Smoła Maciej [3]
6-1
6-1
Wójcik Yann
Borkowski Mikołaj
4-6
7-5
7-5
Dembek Michał
Walków Szymon [2]
7-5
3-6
6-3
Ćwierćfinał
Drzewiecki Karol [1]
Lutkowski Wojciech
6-3
6-1
Wojnar Michał
Wojnar Bartosz
6-4
3-1
ret.
Gawron Marcin
Smoła Maciej [3]
6-3
6-3
Wójcik Yann
Walków Szymon [2]
6-3
7-5
Półfinał
Drzewiecki Karol [1]
Wojnar Bartosz
6-4
6-4
Gawron Marcin
Walków Szymon [2]
6-2
6-2
Finał
Wojnar Bartosz
Gawron Marcin
6-0
6-1
Zwycięzca
Gawron Marcin