Turniej główny: MISTRZOTWA ŚLĄSKA SKRZATÓW, Od: 2016-05-21 Do: 2016-05-22, Miejsce turnieju: 41-800 Zabrze, ul. Piłsudskiego 83
Kategoria: Skrzaty - do 12 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS12
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
16
Borkowy Alan [1] (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
Nawracała Mateusz (Fundacja Tenis Częstochowa)
 
 
 
4
247
Czaicki Jakub ( śląskie [SL])
7-6(5)
6-3
 
 
 
5
A
Mazelanik Jakub (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
 
 
 
6
245
Keiper Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-2
6-1
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
69
Abramek Oliwier [5] (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
 
 
 
9
31
Barcik Nikodem [3] (Servicom Tychy)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
218
Wieczorek Antoni (Silesia Club Bytom)
 
 
 
12
A
123
Król Łukasz (UKS Trójka Zabrze)
6-2
6-1
 
 
 
13
119
Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
14
A
Skwarek Jakub (KS Sport-Med Zabrze)
6-0
6-1
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
84
Mazur Mikołaj [7] (STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ ...)
 
 
 
17
93
Wieczorek Jan [8] (Silesia Club Bytom)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
A
216
Pękała Antoni (Servicom Tychy)
 
 
 
20
217
Szczygieł MICHAŁ (STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ ...)
6-0
6-0
 
 
 
21
A
237
Pękała Franciszek (Servicom Tychy)
 
 
 
22
274
Grela Franciszek (Servicom Tychy)
6-2
7-5
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
55
Kaszowski Szymon [4] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
25
70
Jędrzejczak Jakub [6] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
199
Weiner Marcel (Servicom Tychy)
 
 
 
28
174
Leja Michał (Servicom Tychy)
6-1
6-1
 
 
 
29
298
Ingram Adam (Servicom Tychy)
 
 
 
30
A
219
Michałowski Tadeusz (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)
6-1
6-1
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
A
21
Klasiński Maciej [2] (KS Górnik Bytom)
Runda: 2
Borkowy Alan [1]
Czaicki Jakub
6-1
6-0
Mazelanik Jakub
Abramek Oliwier [5]
6-1
6-2
Barcik Nikodem [3]
Król Łukasz
6-1
6-2
Tomasiak Jakub
Mazur Mikołaj [7]
6-1
4-1
ret.
Wieczorek Jan [8]
Pękała Antoni
7-5
6-3
Pękała Franciszek
Kaszowski Szymon [4]
6-3
6-4
Jędrzejczak Jakub [6]
Weiner Marcel
6-2
6-1
Michałowski Tadeusz
Klasiński Maciej [2]
6-2
6-2
Ćwierćfinał
Borkowy Alan [1]
Abramek Oliwier [5]
6-3
6-1
Barcik Nikodem [3]
Tomasiak Jakub
6-2
6-3
Pękała Antoni
Kaszowski Szymon [4]
w.o.
Jędrzejczak Jakub [6]
Klasiński Maciej [2]
6-1
6-1
Półfinał
Borkowy Alan [1]
Barcik Nikodem [3]
6-0
6-0
Kaszowski Szymon [4]
Klasiński Maciej [2]
6-0
6-4
Finał
Barcik Nikodem [3]
Klasiński Maciej [2]
7-6(5)
6-2
Zwycięzca
Barcik Nikodem [3]