Turniej główny: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
6
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
33
Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica)
 
 
 
4
84
Rduch Klaudia (UKS Beskidy Ustroń)
6-0
6-0
 
 
 
5
37
Bobik Dominika (Krzycka Park Wrocław)
 
 
 
6
WC
Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze)
7-5
2-6
6-3
 
 
 
7
31
Kądzielewska Magdalena (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )
 
 
 
8
15
Wysoczańska Katarzyna [6] (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
6-1
6-1
 
 
 
9
11
Oczachowska Julia [3] (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
10
54
Furmaniak Nina (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
6-1
3-6
6-4
 
 
 
11
86
Schmidt Alexandra (KS Górnik Bytom)
 
 
 
12
WC
94
Siłka Klara (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-1
6-1
 
 
 
13
81
Szczygielska Dorota (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
14
22
Pietras Natalia (Tarnowski Klub Tenisowy)
2-6
6-4
7-5
 
 
 
15
30
Skrzypczyńska Joanna (UKS Dwójka Zielona Góra)
 
 
 
16
17
Zakordoniec Emma [7] (KS Górnik Bytom)
w.o.
 
 
 
17
18
Wędrocha Julia [8] (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )
 
 
 
18
28
Walczak Daria (AZS Łódź)
6-1
6(1)-7
7-6(2)
 
 
 
19
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
 
 
 
20
27
Sasiak Justyna (KS Grzegórzecki Kraków)
7-5
6-2
 
 
 
21
57
Niedźwieńska Alicja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
22
101
Mlazga Agata (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
6-0
6-2
 
 
 
23
38
Przybylska Julia (AZS Poznań)
 
 
 
24
12
Zajda Magdalena [4] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-0
6-3
 
 
 
25
14
Piątek Julia [5] (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
 
 
 
26
19
Wilk Zuzanna (KS Górnik Bytom)
6-1
6-2
 
 
 
27
25
Światłoń Beata (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
28
71
Jurczak Agata (WTS Orzeł Warszawa)
6-4
6(4)-7
6-1
 
 
 
29
23
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
30
Górczyńska Ada ( mazowieckie [MA])
6-1
6-4
 
 
 
31
WC
79
Kostka Paulina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
32
10
Jastrzębska Paulina [2] (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
6-1
6-2
Runda: 2
Sokolovskaia Iuliia [1]
Jegiołka Justyna
4-6
6-4
6-2
Bartusek Karolina
Wysoczańska Katarzyna [6]
w.o.
Oczachowska Julia [3]
Siłka Klara
7-5
6-2
Szczygielska Dorota
Zakordoniec Emma [7]
6-2
6-1
Wędrocha Julia [8]
Pająk Justyna
3-6
7-6(5)
6-3
Mlazga Agata
Zajda Magdalena [4]
3-6
6-2
6-1
Wilk Zuzanna
Światłoń Beata
6-3
7-5
Zduniak Alicja
Jastrzębska Paulina [2]
7-5
4-6
6-3
Ćwierćfinał
Jegiołka Justyna
Wysoczańska Katarzyna [6]
5-7
6-2
6-3
Oczachowska Julia [3]
Szczygielska Dorota
6-4
6-4
Pająk Justyna
Zajda Magdalena [4]
4-6
6-3
6-3
Wilk Zuzanna
Zduniak Alicja
7-6(5)
4-6
6-3
Półfinał
Wysoczańska Katarzyna [6]
Oczachowska Julia [3]
1-6
7-6(13)
6-1
Zajda Magdalena [4]
Wilk Zuzanna
7-5
6-0
Finał
Wysoczańska Katarzyna [6]
Zajda Magdalena [4]
1-6
6-2
7-5
Zwycięzca
Wysoczańska Katarzyna [6]