Eliminacje: 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2020-07-13 Do: 2020-07-19, Miejsce turnieju: 41-902 Bytom, Tarnogórska 5 www ksgornik.bytom.pl
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
23
Ziomber Maciej [1] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
2
56
Szmyrgała Mikołaj (Sportowy Klub Tenisowy Centrum Bydgoszcz)
6-2
6-3
 
 
 
3
WC
77
Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
4
39
Olech Filip [12] (WTS DeSki Warszawa)
6-2
6-1
 
 
 
5
24
Matuszewski Piotr [2] (AZS Poznań)
 
 
 
6
52
Kuś Andrzej (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1-0
ret.
 
 
 
7
62
Andrzejczak Bartłomiej (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
8
34
Rudnicki Grzegorz [9] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
3-6
6-2
6-3
 
 
 
9
25
Konopko Witold [3] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
10
WC
75
Kopcik Jan (KS Górnik Bytom)
1-6
3-6
 
 
 
11
55
Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
12
43
Bojarski Alan [15] (Klub Miedzeszyn Warszawa)
6-3
6-1
 
 
 
13
26
Bedra Michał [4] (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
 
 
 
14
51
Szic Sandro (Olimpijski Club Tennis and Sports)
6-2
6-2
 
 
 
15
53
Śliwiński Dominik (Pabianicki Klub Tenisowy)
 
 
 
16
38
Dworak Kacper [11] (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
6-1
6-1
 
 
 
17
27
Piątek Mateusz [5] (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
 
 
 
18
65
Mruk Filip (AZS Poznań)
6-1
7-6(3)
 
 
 
19
49
Wojnar Bartosz (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
41
Obuchowicz Piotr [13] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-4
6-1
 
 
 
21
29
Biliński Gabriel [6] (KP Sokół Rzeszów)
 
 
 
22
46
Adamek Makary (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)
5-7
6-4
6-1
 
 
 
23
WC
86
Pawelski Martyn (Klub Tenisowy Zabrze)
 
 
 
24
45
Filar Karol [16] ( podkarpackie [PK])
7-6(4)
3-6
6-3
 
 
 
25
32
Kasperski Wojciech [7] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
26
50
Pilaczyński Bartosz (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
6-1
6-0
 
 
 
27
WC
107
Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)
 
 
 
28
42
Kowal Kamil [14] (Stow. REDECO SiR Wrocław)
6-1
6-3
 
 
 
29
33
Andrzejczuk Adrian [8] (Sanocki Klub Tenisowy)
 
 
 
30
64
Terczyński Mateusz (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-3
6-4
 
 
 
31
57
Borkowski Mikołaj (KT Jakubowo-Olsztyn)
 
 
 
32
35
Bienkiewicz Juliusz [10] (UKS Sport Klub Wrocław)
6-3
7-5
Runda: 2
Ziomber Maciej [1]
Szajrych Jasza
6-1
6-4
Kuś Andrzej
Andrzejczak Bartłomiej
6-4
6-4
Kopcik Jan
Walków Szymon
6-0
5-7
6-1
Bedra Michał [4]
Dworak Kacper [11]
6-4
6-3
Piątek Mateusz [5]
Wojnar Bartosz
6-3
1-6
6-1
Adamek Makary
Pawelski Martyn
6-4
7-6(6)
Kasperski Wojciech [7]
Pieczkowski Olaf
6-2
ret.
Terczyński Mateusz
Borkowski Mikołaj
4-6
6-2
6-4
Runda: 3
Szajrych Jasza
Andrzejczak Bartłomiej
Walków Szymon
Bedra Michał [4]
Wojnar Bartosz
Pawelski Martyn
Pieczkowski Olaf
Terczyński Mateusz