Turniej główny: 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2020-07-13 Do: 2020-07-19, Miejsce turnieju: 41-902 Bytom, Tarnogórska 5 www ksgornik.bytom.pl
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
1
Hurkacz Hubert [1] (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
2
Q
Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)
6-4
7-6(4)
 
 
 
3
Q
55
Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
4
WC
152
Kaśnikowski Maks (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)
6-2
6-1
 
 
 
5
21
Nazaruk Dominik (AZS Poznań)
 
 
 
6
10
Gryńkowski Piotr (Fundacja Eurotenis Łódź)
6(3)-7
6-2
6-4
 
 
 
7
Q
86
Pawelski Martyn (Klub Tenisowy Zabrze)
 
 
 
8
5
Dembek Michał [5] (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
2-6
6-3
6-4
 
 
 
9
3
Żuk Kacper [3] ( mazowieckie [MA])
 
 
 
10
17
Kolasiński Filip ( mazowieckie [MA])
5-7
6-4
6-2
 
 
 
11
12
Gajewski Kamil (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
12
11
Panfil Grzegorz (UKS Beskidy Ustroń)
6(5)-7
6-3
6-2
 
 
 
13
14
Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock)
 
 
 
14
18
Galus Piotr (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-3
7-5
 
 
 
15
Q
26
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
 
 
 
16
9
Rajski Maciej [8] (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
6-1
6-3
 
 
 
17
6
Zieliński Jan [6] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
 
 
 
18
20
Kuczyński Dariusz (Sopot Tenis Klub)
6-1
6-0
 
 
 
19
Q
49
Wojnar Bartosz (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
WC
99
Zdzuj Aleksander (KS Górnik Bytom)
6-1
6-3
 
 
 
21
15
Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom)
 
 
 
22
Q
62
Andrzejczak Bartłomiej (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
6-4
7-5
 
 
 
23
Q
107
Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)
 
 
 
24
4
Michalski Daniel [4] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-2
6-3
 
 
 
25
8
Marek Wojciech [7] (KS Górnik Bytom)
 
 
 
26
19
Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa)
6-2
6-1
 
 
 
27
WC
Lorens Mikołaj (KS Górnik Bytom)
 
 
 
28
13
Wójcik Yann (AZS Poznań)
6-3
7-5
 
 
 
29
Q
64
Terczyński Mateusz (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
30
22
Bronka Adam (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
6-4
 
 
 
31
WC
152
Orlikowski Aleksander (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
32
2
Majchrzak Kamil [2] (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
6-1
6-0
Runda: 2
Hurkacz Hubert [1]
Kaśnikowski Maks
7-5
5-7
6-3
Gryńkowski Piotr
Pawelski Martyn
6-3
6-1
Żuk Kacper [3]
Gajewski Kamil
6-2
6-3
Mikuła Michał
Rajski Maciej [8]
6-3
7-5
Zieliński Jan [6]
Wojnar Bartosz
6-1
6-2
Krawczyński Karol
Michalski Daniel [4]
6-4
6-4
Marek Wojciech [7]
Wójcik Yann
6-4
7-6(3)
Terczyński Mateusz
Majchrzak Kamil [2]
6-1
6-1
Ćwierćfinał
Kaśnikowski Maks
Gryńkowski Piotr
7-6(5)
2-6
6-4
Żuk Kacper [3]
Rajski Maciej [8]
6-2
6-2
Zieliński Jan [6]
Michalski Daniel [4]
6-2
6-1
Marek Wojciech [7]
Majchrzak Kamil [2]
6-1
6-3
Półfinał
Gryńkowski Piotr
Żuk Kacper [3]
6-4
6-1
Michalski Daniel [4]
Majchrzak Kamil [2]
7-5
7-6(5)
Finał
Żuk Kacper [3]
Michalski Daniel [4]
7-6(5)
7-6(3)
Zwycięzca
Żuk Kacper [3]