Turniej główny: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Kobiety, Symbol: WD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
7
6
Kuczer Daria [1] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Shoshyna Anastasiya (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
30
Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom)
Michta Natalia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
4
Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
7-6(3)
6-2
 
 
 
5
19
20
Buczyńska Aleksandra [4] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Czarnik Paulina (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
6
26
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
Sosnowska Adrianna (AZS Łódź)
6-3
7-5
 
 
 
7
49
58
Cerowska Carolina (Sopot Tenis Klub)
Wędrocha Julia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
8
25
18
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
Oczachowska Julia ( kujawsko-pomorskie [KP])
2-6
6-3
[10-8]
 
 
 
9
9
50
Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")
Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica)
 
 
 
10
45
36
Mattik Paulina (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Zając Marta (WKS Grunwald Poznań)
6-3
6-2
 
 
 
11
58
Kołowrotkiewicz Jowana (KS AZS AWF Wrocław)
Niewiadomska Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
12
21
11
Podlińska Marcelina [3] (KS Górnik Bytom)
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)
w.o.
 
 
 
13
43
16
Borgman Agata (KS Górnik Bytom)
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
 
 
 
14
12
38
Jastrzębska Paulina (Sopot Tenis Klub)
Krygier Zuzanna (AZS Poznań)
7-5
6-2
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
8
15
Falkowska Weronika [2] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)
Ćwierćfinał
Kuczer Daria [1]
Shoshyna Anastasiya
Jeleń Aleksandra
Pająk Justyna
6-4
6-2
Rutkowska Wiktoria
Sosnowska Adrianna
Cerowska Carolina
Wędrocha Julia
5-7
7-6(3)
[10-1]
Hertel Anna
Jegiołka Justyna
Kołowrotkiewicz Jowana
Niewiadomska Patrycja
6-2
6-0
Borgman Agata
Hędrzak Magdalena
Falkowska Weronika [2]
Kubka Martyna
6-3
6-0
Półfinał
Kuczer Daria [1]
Shoshyna Anastasiya
Rutkowska Wiktoria
Sosnowska Adrianna
6-2
6-2
Hertel Anna
Jegiołka Justyna
Falkowska Weronika [2]
Kubka Martyna
6-4
6-1
Finał
Kuczer Daria [1]
Shoshyna Anastasiya
Falkowska Weronika [2]
Kubka Martyna
6-0
6-2
Zwycięzca
Falkowska Weronika [2]
Kubka Martyna