Turniej główny: MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, Od: 2018-06-11 Do: 2018-06-17, Miejsce turnieju: 80-336 Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
1
Piestrzyńska Ada [1] (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
 
 
 
2
26
Bajorek Maja (KS Grzegórzecki Kraków)
6-0
6-0
 
 
 
3
19
Głowacka Aleksandra (KS Budowlani Olsztyn)
 
 
 
4
15
Węgrzyn Aleksandra (UKS RP SPORT Olsztyn)
6-3
6-2
 
 
 
5
Q
55
Kosowska Zuzanna ( śląskie [SL])
 
 
 
6
Q
40
Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń)
7-5
6-2
 
 
 
7
25
Durska Emilia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
8
11
Koralnik Laura [8] (Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa)
6-3
6-0
 
 
 
9
4
Maciejewska Klara [3] (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
10
WC
33
Witkowska Zuzanna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
7-5
6-2
 
 
 
11
Q
118
Michta Natalia ( małopolskie [MP])
 
 
 
12
Q
45
Szmyd Zuzanna (KT Break Warszawa)
6-0
6-0
 
 
 
13
Q
34
Zalewska Natalia (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
 
 
 
14
WC
59
Downar Barbara (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
0-6
6-3
6-4
 
 
 
15
22
Pytel Nikoletta (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
 
 
 
16
6
Jeschke Zuzanna [5] (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
6-1
4-6
7-5
 
 
 
17
7
Paul Wiktoria Maria [6] (KCT Masters Inowrocław)
 
 
 
18
16
Pawlikowska Zuzanna (KS AZS AWF Wrocław)
6-4
6-4
 
 
 
19
Q
70
Bozova Anastasia (AZS Łódź)
 
 
 
20
27
Telżyńska Hanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
6-1
1-6
6-4
 
 
 
21
WC
68
Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
22
21
Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)
6-1
6-3
 
 
 
23
20
Popławska Kamila (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
24
5
Jodłowska Justyna [4] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-3
7-5
 
 
 
25
9
Turczuk Natalia [7] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
26
14
Łężniak Natalia (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
6-2
5-7
6-2
 
 
 
27
Q
42
Orlińska Oliwia (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
28
17
Wróblewska Jagoda (Fundacja Eurotenis Łódź)
6-1
4-6
6-1
 
 
 
29
Q
46
Kołowrotkiewicz Jowana (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
30
23
Szymańska Maria (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
6-0
6-1
 
 
 
31
WC
30
Domańska Weronika (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
32
3
Górska Daria [2] (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
6-3
6-1
Runda: 2
Piestrzyńska Ada [1]
Węgrzyn Aleksandra
6-2
6-4
Głowacka Maria
Koralnik Laura [8]
6-3
6-0
Maciejewska Klara [3]
Michta Natalia
6-2
6-0
Zalewska Natalia
Jeschke Zuzanna [5]
6-3
6-3
Paul Wiktoria Maria [6]
Bozova Anastasia
4-6
6-2
6-1
Pieczyńska Sonia
Popławska Kamila
6-3
6-4
Łężniak Natalia
Wróblewska Jagoda
6-1
6-1
Szymańska Maria
Górska Daria [2]
6-4
6-2
Ćwierćfinał
Piestrzyńska Ada [1]
Koralnik Laura [8]
6-2
6-2
Maciejewska Klara [3]
Zalewska Natalia
6-3
6-4
Paul Wiktoria Maria [6]
Pieczyńska Sonia
6-0
1-0
ret.
Łężniak Natalia
Górska Daria [2]
6(5)-7
7-5
6-4
Półfinał
Piestrzyńska Ada [1]
Maciejewska Klara [3]
6-0
6-1
Paul Wiktoria Maria [6]
Górska Daria [2]
6-1
5-7
6-1
Finał
Piestrzyńska Ada [1]
Paul Wiktoria Maria [6]
6-4
6-1
Zwycięzca
Piestrzyńska Ada [1]