Turniej główny: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mężczyźni, Symbol: MD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
8
10
Dembek Michał [1] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
Michalski Daniel (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
 
 
 
2
WC
43
Kasperski Wojciech (KS Górnik Bytom)
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-2
 
 
 
3
39
29
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
Skonieczny Michał (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
4
3
57
Drzewiecki Karol (WKS Grunwald Poznań)
Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-0
 
 
 
5
19
4
Ciaś Paweł [3] (UKS Beskidy Ustroń)
Panfil Grzegorz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
6
40
31
Tsebrenko Daniil (AZS Łódź)
Zawisza Paweł (UKS Omega Smolec)
6-3
6-3
 
 
 
7
12
Paluch Karol (UKT Winner Kraków)
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
8
42
20
Dworak Kacper (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
Gałka Jan (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6(4)-7
6-1
[10-5]
 
 
 
9
41
53
Dyrda Michał (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Kowal Kamil (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
10
21
21
Galus Piotr (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Wetoszka Krzysztof (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-3
6-1
 
 
 
11
5
Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz)
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
12
16
7
Zieliński Jan [4] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
Żuk Kacper (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
w.o.
 
 
 
13
28
38
Sytkow Noe (SKT Centrum Bydgoszcz)
Tadyszak Norbert (AZS Poznań)
 
 
 
14
14
24
Rajski Maciej (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
Terczyński Mateusz (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-4
6-4
 
 
 
15
WC
Bednarek Tomasz (UKS Omega Smolec)
Przysiężny Michał (UKS Sport Klub Wrocław)
 
 
 
16
13
9
Kossek Daniel [2] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
Smoła Maciej (AZS Poznań)
6-2
6-4
Ćwierćfinał
Dembek Michał [1]
Michalski Daniel
Drzewiecki Karol
Koniusz Błażej
6-4
6-3
Ciaś Paweł [3]
Panfil Grzegorz
Dworak Kacper
Gałka Jan
6-2
6-4
Galus Piotr
Wetoszka Krzysztof
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
6-3
6-2
Rajski Maciej
Terczyński Mateusz
Bednarek Tomasz
Przysiężny Michał
6-2
6-4
Półfinał
Dembek Michał [1]
Michalski Daniel
Ciaś Paweł [3]
Panfil Grzegorz
6-4
6-3
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
Rajski Maciej
Terczyński Mateusz
7-5
6-4
Finał
Ciaś Paweł [3]
Panfil Grzegorz
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper
6-4
6-2
Zwycięzca
Zieliński Jan [4]
Żuk Kacper