Turniej główny: 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2020-07-13 Do: 2020-07-19, Miejsce turnieju: 41-902 Bytom, Tarnogórska 5 www ksgornik.bytom.pl
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Kobiety, Symbol: WD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
2
4
Kania-Choduń Paula [1] (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
Shoshyna Anastasiya (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
27
18
Sosnowska Adrianna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
Szczepańska Zuzanna (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
6-3
6-2
 
 
 
3
WC
46
Czerny Wiktoria (KS Nadwiślan Kraków)
Mazurek Karolina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
4
31
25
Krygier Zuzanna (AZS Poznań)
Nebelska Urszula (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
6-2
6-3
 
 
 
5
9
13
Chwalińska Maja [3] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Rogozińska-Dzik Stefania (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
 
 
 
6
46
46
Niewiadomska Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Samberger Ewa (KT Avia Świdnik)
6-3
6-3
 
 
 
7
41
28
Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom)
Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
8
7
22
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
6-1
6-4
 
 
 
9
21
15
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)
 
 
 
10
19
16
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
Oczachowska Julia (Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania)
6-3
6-3
 
 
 
11
42
20
Czarnik Paulina (Ludowy Klub Sportowy "Łucznik-Żywiec")
Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom)
 
 
 
12
11
17
Jastrzębska Paulina [4] (Sopot Tenis Klub)
Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
7-5
6-1
 
 
 
13
WC
Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)
Durska Emilia (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
 
 
 
14
24
8
Fręch Magdalena (KS Górnik Bytom)
Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)
6-2
6-0
 
 
 
15
35
45
Buczyńska Aleksandra (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
16
5
3
Kawa Katarzyna [2] ( małopolskie [MP])
Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań)
6-2
6-1
Ćwierćfinał
Kania-Choduń Paula [1]
Shoshyna Anastasiya
Czerny Wiktoria
Mazurek Karolina
6-0
6-0
Chwalińska Maja [3]
Rogozińska-Dzik Stefania
Falkowska Weronika
Rutkowska Wiktoria
6-4
2-6
[10-7]
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
Czarnik Paulina
Podlińska Marcelina
7-5
3-6
[10-7]
Fręch Magdalena
Kubka Martyna
Kawa Katarzyna [2]
Piter Katarzyna
6-2
7-5
Półfinał
Kania-Choduń Paula [1]
Shoshyna Anastasiya
Chwalińska Maja [3]
Rogozińska-Dzik Stefania
6-4
6(5)-7
[12-10]
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
Fręch Magdalena
Kubka Martyna
7-6(4)
6-2
Finał
Kania-Choduń Paula [1]
Shoshyna Anastasiya
Fręch Magdalena
Kubka Martyna
7-6(5)
7-5
Zwycięzca
Kania-Choduń Paula [1]
Shoshyna Anastasiya