Turniej główny: Mistrzostwa Polski do lat 12, Od: 2018-06-23 Do: 2018-06-30, Miejsce turnieju:
Kategoria: Skrzaty - do 12 lat Typ: Gra podwójna; Dziewczęta, Symbol: GD12
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
1
2
Ewald Weronika [1] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
54
36
Kudzin Maria (AZS Poznań)
Maćkowiak Antonina (AZS Poznań)
 
 
 
4
27
37
Kłys Natalia (KS Grzegórzecki Kraków)
Nieradzik Maja (KS Mostostal Zabrze)
6-4
2-6
[10-4]
 
 
 
5
104
58
Andrzejewska Aleksandra (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
Pielesiak Klaudia (Bydgoska Akademia Tenisowa )
 
 
 
6
47
33
Dobija Zofia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
Niemiec Natalia (ST As Polanica Zdrój)
6-3
6-3
 
 
 
7
 
BYE
 
 
 
8
19
17
Koprowska Hanna [8] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Kulbiej Nadia (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
9
4
9
Ciesielczyk Amelia [3] (UKS RP SPORT Olsztyn)
Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
10
 
BYE
 
 
 
11
267
199
Maciaszek Kaya ( wielkopolskie [WP])
Maciaszek Victoria ( wielkopolskie [WP])
 
 
 
12
41
20
Mitrzak Aleksandra (ITT Goplania Inowrocław)
Strzelecka Joanna (Toruńska Akademia Tenisowa)
6-1
6-2
 
 
 
13
72
65
Siegert Anna (STT Szczecinek)
Woroniecka Wiktoria (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
14
32
16
Sawicka Dominika (TS IDEA SPORT Toruń)
Straszewska Barbara (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
6-1
6-0
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
14
13
Helińska Antonina [6] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
Jędrzejak Oliwia (AZS Poznań)
 
 
 
17
24
10
Bojarska Sonia [7] (WTS Orzeł Warszawa)
Gołda Karolina (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
18
 
BYE
 
 
 
19
112
224
Belica Milena ( łódzkie [LD])
Janusz Zofia (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
20
38
31
Javaheri Leila (KS Grzegórzecki Kraków)
Zając Milena (KS Czarni Rzeszów)
6-1
6-0
 
 
 
21
62
30
Hurkacz Nika (Stow. REDECO SiR Wrocław)
Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)
 
 
 
22
49
15
Rybarkiewicz Melania (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
6-2
5-7
[10-8]
 
 
 
23
 
BYE
 
 
 
24
7
6
Mackiewicz Martyna [4] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy)
 
 
 
25
11
8
Mańkowska Jagna [5] (AZS Poznań)
Nadajewska Marta (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
26
 
BYE
 
 
 
27
86
48
DROZD Amelia (UKS Dwójka Zielona Góra)
Głowacka Alicja (AZS Poznań)
 
 
 
28
22
18
Frątczak Aleksandra (Bydgoska Akademia Tenisowa )
Strzyżewska Zosia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
6-4
6-3
 
 
 
29
28
26
Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa)
Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze)
 
 
 
30
40
80
Aleksandrowicz Paulina ( podlaskie [PL])
Mrzygłód Aleksandra (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
6-0
6-3
 
 
 
31
 
BYE
 
 
 
32
5
3
Gniewkowska Oriana [2] (Sopot Tenis Klub)
Stypuła Laura (TS IDEA SPORT Toruń)
Runda: 2
Ewald Weronika [1]
Stankiewicz Monika
Kłys Natalia
Nieradzik Maja
6-1
6-0
Dobija Zofia
Niemiec Natalia
Koprowska Hanna [8]
Kulbiej Nadia
6-2
6-3
Ciesielczyk Amelia [3]
Głowacka Maria
Mitrzak Aleksandra
Strzelecka Joanna
4-6
6-1
[10-6]
Sawicka Dominika
Straszewska Barbara
Helińska Antonina [6]
Jędrzejak Oliwia
5-7
6-4
[10-8]
Bojarska Sonia [7]
Gołda Karolina
Javaheri Leila
Zając Milena
6-3
6-3
Hurkacz Nika
Śrutwa Martyna
Mackiewicz Martyna [4]
Podhajecka Dominika
6-2
6-1
Mańkowska Jagna [5]
Nadajewska Marta
DROZD Amelia
Głowacka Alicja
6-2
6-1
Koczocik Alicja
Pawelska Maja
Gniewkowska Oriana [2]
Stypuła Laura
6-4
6-4
Ćwierćfinał
Ewald Weronika [1]
Stankiewicz Monika
Koprowska Hanna [8]
Kulbiej Nadia
6-2
6-1
Ciesielczyk Amelia [3]
Głowacka Maria
Sawicka Dominika
Straszewska Barbara
6-3
6-0
Bojarska Sonia [7]
Gołda Karolina
Mackiewicz Martyna [4]
Podhajecka Dominika
6-1
6-2
Mańkowska Jagna [5]
Nadajewska Marta
Gniewkowska Oriana [2]
Stypuła Laura
7-6(3)
6-2
Półfinał
Ewald Weronika [1]
Stankiewicz Monika
Ciesielczyk Amelia [3]
Głowacka Maria
6-3
6-1
Mackiewicz Martyna [4]
Podhajecka Dominika
Gniewkowska Oriana [2]
Stypuła Laura
7-5
6-4
Finał
Ewald Weronika [1]
Stankiewicz Monika
Gniewkowska Oriana [2]
Stypuła Laura
6-2
6-4
Zwycięzca
Gniewkowska Oriana [2]
Stypuła Laura