Turniej główny: Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej, Od: 2018-11-03 Do: 2018-11-05, Miejsce turnieju: Wskazówki dojazdu: Wyjazd z Grodziska w kierunku Żyrardowa, w miejscowości Kozerki skręt na Czarny Las w ul. Jowisza aż do miejscowości Władków - korty będą po prawej stronie
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
36
Kosowski Wiktor [1] (UKS Return Łomża)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
273
Wojciechowski Igor (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
 
 
 
4
147
Gawroński Maciej Rafał ( mazowieckie [MA])
6-2
6-1
 
 
 
5
132
Murawski Rafał (Fundacja Eurotenis Łódź)
 
 
 
6
324
Domurad Filip (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
6-2
6-3
 
 
 
7
332
Walkiewicz Mikołaj (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa)
 
 
 
8
125
Woźniak Jeremiasz [7] (WTS Orzeł Warszawa)
7-6(5)
6-4
 
 
 
9
95
Budzyński Alan [4] (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
 
 
 
10
351
Bednarczuk Eryk (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
6-0
6-1
 
 
 
11
188
Januchowski Jakub (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)
 
 
 
12
133
Fedrowicz Mikołaj (OSiR Falenica TKKF Warszawa)
6-3
6-3
 
 
 
13
281
Marciniak Konrad ( mazowieckie [MA])
 
 
 
14
180
Usiądek Sebastian (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
6-0
6-0
 
 
 
15
316
Biczyk Antoni (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
16
121
Szafran Maksymilian [6] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
6-1
6-1
 
 
 
17
120
Bajurko Adam [5] (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
18
239
Musiał Filip (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa)
6-1
6-2
 
 
 
19
285
Lewandowski Wiktor (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
20
306
Pencko Adam (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa)
6-0
6-0
 
 
 
21
Wierzchowski Franciszek (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
 
 
 
22
254
Kowalik Piotr (TT SCORE Elbląg)
6-0
6-1
 
 
 
23
Struski Igor (Uczniowski Klub Sportowy RG Tennis Team Kielce)
 
 
 
24
91
Maranda Sebastian [3] (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
6-0
6-2
 
 
 
25
130
Wiśniewski Łukasz [8] (MATCHPOINT Żyrardów)
 
 
 
26
192
Lukasek CYPRIAN (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
6-3
6-1
 
 
 
27
217
Kędzia Igor (Akademia Tenisa Masters Łódź-działalność zawieszon...)
 
 
 
28
314
Qin Qingtian (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
6-1
6(12)-7
6-2
 
 
 
29
318
Grzegory Michał (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa)
 
 
 
30
163
Ignaczewski Kajetan (Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda)
w.o.
 
 
 
31
220
Dołaszyński Jakub (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
 
 
 
32
71
Boczkowski Dawid [2] (MATCHPOINT Żyrardów)
6-0
6-1
Runda: 2
Kosowski Wiktor [1]
Gawroński Maciej Rafał
6-0
6-1
Murawski Rafał
Woźniak Jeremiasz [7]
6-2
7-6(5)
Budzyński Alan [4]
Januchowski Jakub
6-2
6-4
Usiądek Sebastian
Szafran Maksymilian [6]
0-6
6-2
6-4
Bajurko Adam [5]
Lewandowski Wiktor
6-1
6-2
Kowalik Piotr
Maranda Sebastian [3]
6-1
6-0
Wiśniewski Łukasz [8]
Kędzia Igor
6-3
6-4
Grzegory Michał
Boczkowski Dawid [2]
6-2
6-2
Ćwierćfinał
Kosowski Wiktor [1]
Woźniak Jeremiasz [7]
6-4
6-2
Budzyński Alan [4]
Szafran Maksymilian [6]
6-3
6-4
Bajurko Adam [5]
Maranda Sebastian [3]
3-6
7-5
6-3
Wiśniewski Łukasz [8]
Boczkowski Dawid [2]
6-3
6-2
Półfinał
Kosowski Wiktor [1]
Budzyński Alan [4]
6-2
6-1
Maranda Sebastian [3]
Boczkowski Dawid [2]
6-1
6-3
Finał
Kosowski Wiktor [1]
Boczkowski Dawid [2]
6-0
7-6(5)
Zwycięzca
Kosowski Wiktor [1]