Eliminacje: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
24
Bedra Michał [1] (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
 
 
 
2
WC
Serdakowski Jan (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-4
6-0
 
 
 
3
81
Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
4
48
Kasperski Wojciech [13] (KS Górnik Bytom)
7-6(2)
6-2
 
 
 
5
26
Sytkow Noe [2] (SKT Centrum Bydgoszcz)
 
 
 
6
69
Chmielewski Borys (Fundacja Aktywności Fizycznej Radomsko)
6-0
6-2
 
 
 
7
70
Rudnicki Grzegorz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
8
52
Sadal Aleksander [14] (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
6-0
6-3
 
 
 
9
27
Mikuła Michał [3] (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock)
 
 
 
10
61
Gałka Jan (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
6-2
 
 
 
11
75
Kuś Andrzej (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
12
43
Kowal Kamil [9] (Stow. REDECO SiR Wrocław)
6-2
4-6
6-4
 
 
 
13
29
Wójcik Yann [4] (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
14
103
Kopcik Jan (KS Górnik Bytom)
6-4
6(5)-7
6-2
 
 
 
15
71
Szmyrgała Mikołaj (SKT Centrum Bydgoszcz)
 
 
 
16
53
Dworak Kacper [15] (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
6-3
1-6
7-6(6)
 
 
 
17
32
Piekarek Kacper [5] (Krzycka Park Wrocław)
 
 
 
18
WC
Jędruszczak Mikołaj (Toruńska Akademia Tenisowa)
6-3
6-0
 
 
 
19
83
Bronka Adam (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
20
60
Terczyński Mateusz [16] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-1
6-0
 
 
 
21
34
Dyrda Michał [6] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
22
WC
Paluch Karol (UKT Winner Kraków)
6-3
6-3
 
 
 
23
91
Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom)
 
 
 
24
44
Moczek Tomasz [10] (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
7-6(4)
2-6
6-2
 
 
 
25
38
Kwiatkowski Adam [7] (UKS Okęcie Sport Warszawa)
 
 
 
26
92
Matuszewski Michał (KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu)
6-3
6-2
 
 
 
27
78
Olech Filip (WTS DeSki Warszawa)
 
 
 
28
47
Brzózka Bartłomiej [12] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
6-3
7-6(3)
 
 
 
29
41
Wargocki Michał [8] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
30
WC
Bednarek Tomasz (UKS Omega Smolec)
6-3
7-6(4)
 
 
 
31
80
Szic Sandro (KS Górnik Bytom)
 
 
 
32
46
Zychowicz Andrzej [11] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
2-6
6-2
6-0
Runda: 2
Bedra Michał [1]
Kasperski Wojciech [13]
6-2
6-2
Sytkow Noe [2]
Sadal Aleksander [14]
6(3)-7
7-5
6-0
Gałka Jan
Kuś Andrzej
6-0
6-1
Wójcik Yann [4]
Szmyrgała Mikołaj
6-3
6-4
Jędruszczak Mikołaj
Terczyński Mateusz [16]
6-4
3-6
6-1
Paluch Karol
Krawczyński Karol
6-4
3-6
6-3
Kwiatkowski Adam [7]
Olech Filip
6-0
6-0
Bednarek Tomasz
Szic Sandro
w.o.
Runda: 3
Bedra Michał [1]
Sadal Aleksander [14]
Gałka Jan
Wójcik Yann [4]
Terczyński Mateusz [16]
Krawczyński Karol
Kwiatkowski Adam [7]
Bednarek Tomasz