Turniej główny: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
2
Żuk Kacper [1] (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
 
 
 
2
Q
61
Gałka Jan (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
6-3
 
 
 
3
WC
Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz)
 
 
 
4
14
Wetoszka Krzysztof (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-3
6-4
 
 
 
5
20
Skonieczny Michał (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
6
Q
24
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
6-1
6-2
 
 
 
7
WC
39
Nazaruk Dominik (Uczniowski Klub Sportowy Timing, Warszawa)
 
 
 
8
8
Drzewiecki Karol [6] (WKS Grunwald Poznań)
6-4
6-3
 
 
 
9
4
Smoła Maciej [3] (AZS Poznań)
 
 
 
10
17
Zieliński Jan (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-1
6(5)-7
6-1
 
 
 
11
16
Tadyszak Norbert (AZS Poznań)
 
 
 
12
Q
60
Terczyński Mateusz (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-0
6-3
 
 
 
13
Q
Bednarek Tomasz (UKS Omega Smolec)
 
 
 
14
15
Bienkiewicz Juliusz (UKS Sport Klub Wrocław)
7-6(3)
6-4
 
 
 
15
18
Ciaś Paweł (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
16
9
Galus Piotr [7] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
7-5
6-4
 
 
 
17
6
Michalski Daniel [5] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
 
 
 
18
WC
118
Przysiężny Michał (UKS Sport Klub Wrocław)
6-0
7-5
 
 
 
19
19
Kolasiński Filip (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
20
Q
52
Sadal Aleksander (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
6-0
6-0
 
 
 
21
11
Matuszewski Piotr (AZS Łódź)
 
 
 
22
WC
72
Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)
6-4
6-3
 
 
 
23
Q
38
Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa)
 
 
 
24
5
Gryńkowski Piotr [4] (Fundacja Eurotenis Łódź)
6-2
6-2
 
 
 
25
10
Dembek Michał [8] (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
 
 
 
26
Q
29
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-0
6-1
 
 
 
27
13
Tsebrenko Daniil (AZS Łódź)
 
 
 
28
Q
91
Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom)
7-5
6-4
 
 
 
29
21
Obuchowicz Piotr (Fundacja Clarena Sports Club Wrocław)
 
 
 
30
12
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
6-2
6-0
 
 
 
31
23
Zawisza Paweł (UKS Omega Smolec)
 
 
 
32
3
Rajski Maciej [2] (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
6-2
6-1
Runda: 2
Żuk Kacper [1]
Gawron Marcin
w.o.
Bedra Michał
Drzewiecki Karol [6]
6-3
6-4
Zieliński Jan
Terczyński Mateusz
7-6(3)
2-6
6-1
Bednarek Tomasz
Ciaś Paweł
6-3
6-3
Michalski Daniel [5]
Kolasiński Filip
6-2
6-3
Marek Wojciech
Gryńkowski Piotr [4]
6-1
ret.
Dembek Michał [8]
Tsebrenko Daniil
6-3
6-2
Ziomber Maciej
Rajski Maciej [2]
6-1
6-1
Ćwierćfinał
Żuk Kacper [1]
Drzewiecki Karol [6]
7-5
5-7
6-3
Zieliński Jan
Ciaś Paweł
6-3
6-3
Michalski Daniel [5]
Marek Wojciech
6-2
6-0
Dembek Michał [8]
Rajski Maciej [2]
6-1
6-4
Półfinał
Drzewiecki Karol [6]
Ciaś Paweł
6-4
6-3
Michalski Daniel [5]
Rajski Maciej [2]
3-6
6-0
6-4
Finał
Ciaś Paweł
Michalski Daniel [5]
6-4
6-4
Zwycięzca
Ciaś Paweł