Turniej główny: Szamotulski Tenis, Od: 2019-08-10 Do: 2019-08-13, Miejsce turnieju:
Kategoria: Kadeci - do 16 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS16
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
26
Strzelecki Jakub [1] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
57
Marcinkowski Adam (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)
 
 
 
4
78
Walkowski Maksymilian (Centrum Tenisa Don Balon przy Warehouse Sport Marc...)
2-6
6-2
6-3
 
 
 
5
66
Daszczuk Igor (KS Budowlani Olsztyn)
 
 
 
6
65
Podosek Patryk (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
6(4)-7
7-6(4)
6-2
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
41
Bojko Filip [6] (UKS Dwójka Zielona Góra)
 
 
 
9
32
Kaszubowski Dawid [3] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
Biedermann Mikołaj (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz)
 
 
 
12
99
Mackiewicz Jakub (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-1
6-2
 
 
 
13
WC
221
Piekarz Damian (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
14
71
Stasiak Adrian (Kostrzyński Klub Tenisowy )
6-2
6-4
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
45
Tomczyk Jakub [8] (UKT Radość 90 Warszawa)
 
 
 
17
36
Pałyszko Patryk [5] (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy F...)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
98
Rudnicki Sebastian (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
20
46
Kosowski Wiktor (UKS Return Łomża)
7-5
3-6
6-0
 
 
 
21
Kolasa Denis (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
22
BYE
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
35
Łosiewicz Gabriel [4] (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe)
 
 
 
25
42
Kossakowski Kajetan [7] (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
55
Hutsul Amadei (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
28
95
Kawałkowski Jakub (UKS Dwójka Zielona Góra)
6-1
6-0
 
 
 
29
169
Sikora Miłosz (Sportowy Klub Tenisowy Centrum Bydgoszcz)
 
 
 
30
105
Miętkiewicz Krzysztof (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)
6-1
6-2
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
30
Gajewski Radosław [2] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Runda: 2
Strzelecki Jakub [1]
Marcinkowski Adam
6-3
6-4
Daszczuk Igor
Bojko Filip [6]
6-3
6-2
Kaszubowski Dawid [3]
Biedermann Mikołaj
6-1
6-3
Piekarz Damian
Tomczyk Jakub [8]
2-6
6-3
6-0
Pałyszko Patryk [5]
Kosowski Wiktor
6-4
6-4
Kolasa Denis
ŁOSIEWICZ GABRIEL [4]
6-0
6-4
Kossakowski Kajetan [7]
Hutsul Amadei
6-2
6-2
Miętkiewicz Krzysztof
Gajewski Radosław [2]
6-0
6-1
Ćwierćfinał
Marcinkowski Adam
Bojko Filip [6]
6-3
6-4
Biedermann Mikołaj
Piekarz Damian
5-7
6-0
6-3
Kosowski Wiktor
ŁOSIEWICZ GABRIEL [4]
6(3)-7
7-6(6)
6-2
Hutsul Amadei
Gajewski Radosław [2]
6-4
6-1
Półfinał
Bojko Filip [6]
Biedermann Mikołaj
6-3
6-2
ŁOSIEWICZ GABRIEL [4]
Hutsul Amadei
6-4
6-4
Finał
Biedermann Mikołaj
Hutsul Amadei
6-1
6-1
Zwycięzca
Hutsul Amadei