Turniej główny: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mieszany, Symbol: XD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
7
11
Smoła Maciej (AZS Poznań)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
89
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
Lutkowski Wojciech (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
4
9
Borgman Agata (KS Górnik Bytom)
Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom)
7-6(8)
6-3
 
 
 
5
16
43
Wilk Zuzanna [4] (KS Górnik Bytom)
Janik Patryk (KS Górnik Bytom)
 
 
 
6
 
BYE
 
 
 
7
32
Górczyńska Ada ( mazowieckie [MA])
Kazanowski Maciej (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
8
23
38
Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Pawlicki Aleksander (AZS Łódź)
6-1
6-1
 
 
 
9
19
41
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
10
45
64
Mlazga Agata (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
Mularczyk Kacper (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
6-2
1-6
[11-9]
 
 
 
11
 
BYE
 
 
 
12
17
22
Jastrzębska Paulina [3] (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
Mularczyk Konrad (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
13
18
Kądzielewska Magdalena (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
 
 
 
14
30
51
Piątek Julia (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
Maroszek Bartłomiej (RKT Return Radom)
6-2
6-4
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
25
9
Przybylska Julia [2] (AZS Poznań)
Matuszewski Piotr (AZS Poznań)
Ćwierćfinał
Sokolovskaia Iuliia [1]
Smoła Maciej
Borgman Agata
Koniusz Błażej
7-6(6)
4-6
[10-7]
Wilk Zuzanna [4]
Janik Patryk
Zajda Magdalena
Pawlicki Aleksander
6-3
7-5
Zduniak Alicja
Nazaruk Dominik
Jastrzębska Paulina [3]
Mularczyk Konrad
6-1
3-6
[10-2]
Kądzielewska Magdalena
Ziomber Maciej
Przybylska Julia [2]
Matuszewski Piotr
4-6
7-5
[12-10]
Półfinał
Borgman Agata
Koniusz Błażej
Wilk Zuzanna [4]
Janik Patryk
6-4
6-3
Zduniak Alicja
Nazaruk Dominik
Kądzielewska Magdalena
Ziomber Maciej
7-5
5-7
[10-6]
Finał
Borgman Agata
Koniusz Błażej
Kądzielewska Magdalena
Ziomber Maciej
6-3
6-1
Zwycięzca
Borgman Agata
Koniusz Błażej