Turniej główny: BKT Advantage Cup U12, Od: 2020-08-01 Do: 2020-08-04, Miejsce turnieju: Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu tel. 792707074
Kategoria: Skrzaty - do 12 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS12
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
14
Kostecka Barbara [1] (UKT Winner Kraków)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
BYE
 
 
 
4
150
Kania Martyna (KS Grzegórzecki Kraków)
 
 
 
5
48
Nowicka Anna (Klub Tenisowy Zabrze)
 
 
 
6
101
Skowrońska Weronika (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
6-0
6-0
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
35
Janiszewska Aleksandra [6] (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
9
30
Bednarz Zofia [4] (UKS Tenis24 Kraków)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
49
Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
 
 
 
12
BYE
 
 
 
13
A
67
Protasova Anastasiia (KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice)
 
 
 
14
56
Hnidets Anastasiia (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-1
6-1
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
A
45
Kubicka Wiktoria [8] (UKT Winner Kraków)
 
 
 
17
40
Lu Knapik Emilia [7] (Sport Klub Kryspinów)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
118
Faber Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
20
Matuszczyk Julia (KS Górnik Bytom)
6-0
6-0
 
 
 
21
204
Stryjek Zuzanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
 
 
 
22
A
92
Wojcieszak Zofia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
6-0
6-2
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
A
18
Kołak Hanna [3] (UKT Winner Kraków)
 
 
 
25
34
Chylińska Natalia [5] (KT Avia Świdnik)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
69
Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza)
 
 
 
28
94
Figlak Zuzanna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-0
7-5
 
 
 
29
BYE
 
 
 
30
A
Gawłowska Małgorzata ( śląskie [SL])
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
A
15
Bajorek Małgorzata [2] (UKT Winner Kraków)
Runda: 2
Kostecka Barbara [1]
Kania Martyna
6-1
6-0
Nowicka Anna
Janiszewska Aleksandra [6]
6-1
6-1
Bednarz Zofia [4]
Nowicka Wiktoria
6-3
6-1
Hnidets Anastasiia
Kubicka Wiktoria [8]
6-2
6-2
Lu Knapik Emilia [7]
Faber Patrycja
6-2
6-0
Wojcieszak Zofia
Kołak Hanna [3]
6-0
6-2
Chylińska Natalia [5]
Borowik Julia
6-2
6-4
Gawłowska Małgorzata
Bajorek Małgorzata [2]
6-0
6-0
Ćwierćfinał
Kostecka Barbara [1]
Janiszewska Aleksandra [6]
6-4
6-3
Bednarz Zofia [4]
Hnidets Anastasiia
6-1
7-6(3)
Lu Knapik Emilia [7]
Kołak Hanna [3]
4-6
6-4
[11-9]
Borowik Julia
Bajorek Małgorzata [2]
6-3
6-3
Półfinał
Kostecka Barbara [1]
Bednarz Zofia [4]
6-3
6-3
Lu Knapik Emilia [7]
Bajorek Małgorzata [2]
6-1
6-2
Finał
Bednarz Zofia [4]
Bajorek Małgorzata [2]
6-3
6-0
Zwycięzca
Bednarz Zofia [4]