Turniej główny: 93. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2019-07-14 Do: 2019-07-21, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mieszany, Symbol: XD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
4
6
Panfil Grzegorz [1] (UKS Beskidy Ustroń)
Shoshyna Anastasiya (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
18
28
Oczachowska Julia ( kujawsko-pomorskie [KP])
Sytkow Noe (SKT Centrum Bydgoszcz)
6-2
6-0
 
 
 
3
39
36
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
Zając Marta (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
4
19
9
Buczyńska Aleksandra (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Smoła Maciej (AZS Poznań)
6-1
6-4
 
 
 
5
21
7
Galus Piotr [4] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Kuczer Daria (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
 
 
 
6
49
12
Cerowska Carolina (Sopot Tenis Klub)
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
3-6
[10-7]
 
 
 
7
30
56
Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom)
Brzózka Bartłomiej (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
8
WC
42
Dworak Kacper (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
Sosnowska Adrianna (AZS Łódź)
6-1
6-0
 
 
 
9
16
29
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
Skonieczny Michał (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
10
21
Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
Wetoszka Krzysztof (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
6-3
6-1
 
 
 
11
20
26
Gałka Jan (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
 
 
 
12
12
13
Jastrzębska Paulina [3] (Sopot Tenis Klub)
Kossek Daniel (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-3
6-4
 
 
 
13
5
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
Wilk Zuzanna (KS Górnik Bytom)
 
 
 
14
45
38
Mattik Paulina (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Tadyszak Norbert (AZS Poznań)
6-3
6-4
 
 
 
15
WC
38
Kasperski Wojciech (KS Górnik Bytom)
Krygier Zuzanna (AZS Poznań)
 
 
 
16
8
15
Falkowska Weronika [2] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
Matuszewski Piotr (AZS Łódź)
6-0
6-2
Ćwierćfinał
Panfil Grzegorz [1]
Shoshyna Anastasiya
Buczyńska Aleksandra
Smoła Maciej
6-3
6-2
Galus Piotr [4]
Kuczer Daria
Dworak Kacper
Sosnowska Adrianna
7-6(4)
7-6(4)
Jeleń Aleksandra
Wetoszka Krzysztof
Gałka Jan
Rutkowska Wiktoria
2-6
6-1
[10-4]
Kowalczyk Mateusz
Wilk Zuzanna
Falkowska Weronika [2]
Matuszewski Piotr
3-6
6-3
[10-8]
Półfinał
Panfil Grzegorz [1]
Shoshyna Anastasiya
Galus Piotr [4]
Kuczer Daria
6-1
6-1
Jeleń Aleksandra
Wetoszka Krzysztof
Kowalczyk Mateusz
Wilk Zuzanna
6-2
6-3
Finał
Panfil Grzegorz [1]
Shoshyna Anastasiya
Jeleń Aleksandra
Wetoszka Krzysztof
6-1
6-4
Zwycięzca
Panfil Grzegorz [1]
Shoshyna Anastasiya