Turniej główny: CTS CUP , Od: 2018-02-16 Do: 2018-02-20, Miejsce turnieju:
Kategoria: Kadeci - do 16 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS16
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
6
Szynkowska Martyna [1] (UKS RP SPORT Olsztyn)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
BYE
 
 
 
4
51
Kromolicka Zofia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
5
98
Łowczyk Maja (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
6
69
Piechowicz Katarzyna (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
6-4
3-6
6-3
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
33
Carpenter Nicole [7] (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz)
 
 
 
9
24
Pawlik Julia [4] (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
118
Napierała Olga (Pobiedziski Klub Tenisowy)
 
 
 
12
WC
63
Dembek Oliwia (Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego w Polkowicach)
6-4
1-6
6-2
 
 
 
13
41
Zubko Michalina ( zachodniopomorskie [ZP])
 
 
 
14
BYE
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
28
Bohm Julia [5] (WKS Flota Gdynia)
 
 
 
17
34
Lange Martyna [8] (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
BYE
 
 
 
20
81
Żygadło Zuzanna (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
 
 
 
21
76
Kolibska Paula (STT Szczecinek)
 
 
 
22
129
Płocica Joanna ( mazowieckie [MA])
6-3
6-3
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
22
Podulka Ewa [3] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
25
30
Gołaś Olga [6] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
35
Szymczewska Matylda (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
28
108
Wesołowska Amelia (AZS Łódź)
6-2
6-3
 
 
 
29
101
Grott Oriana (Fundacja Tennis Pro)
 
 
 
30
BYE
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
15
Daszkiewicz Julia [2] (KT Arka Gdynia)
Runda: 2
Szynkowska Martyna [1]
Kromolicka Zofia
6-2
6-0
Łowczyk Maja
Carpenter Nicole [7]
6-2
6-1
Pawlik Julia [4]
Dembek Oliwia
6-0
6-1
Zubko Michalina
Bohm Julia [5]
6-1
4-0
ret.
Lange Martyna [8]
Żygadło Zuzanna
6-4
6-4
Płocica Joanna
Podulka Ewa [3]
6-0
6-1
Gołaś Olga [6]
Wesołowska Amelia
6-4
6-3
Grott Oriana
Daszkiewicz Julia [2]
6-3
6-1
Ćwierćfinał
Szynkowska Martyna [1]
Carpenter Nicole [7]
6-0
6-3
Pawlik Julia [4]
Bohm Julia [5]
6-4
4-6
6-4
Lange Martyna [8]
Podulka Ewa [3]
6-0
6-1
Gołaś Olga [6]
Daszkiewicz Julia [2]
6-2
6-3
Półfinał
Szynkowska Martyna [1]
Bohm Julia [5]
6-3
6-4
Podulka Ewa [3]
Gołaś Olga [6]
0-6
6-3
6-3
Finał
Szynkowska Martyna [1]
Gołaś Olga [6]
6-2
6-3
Zwycięzca
Szynkowska Martyna [1]