Eliminacje: 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2020-07-13 Do: 2020-07-19, Miejsce turnieju: 41-902 Bytom, Tarnogórska 5 www ksgornik.bytom.pl
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
27
Komar Natalia [1] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
89
Bajorek Maja (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
 
 
 
4
50
Dziewięcka Zuzanna [14] (WTS Orzeł Warszawa)
6-2
6-0
 
 
 
5
28
Krygier Zuzanna [2] (AZS Poznań)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
58
Szczepańska Zuzanna (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
 
 
 
8
47
Jastrzębska Paulina [11] (Sopot Tenis Klub)
6-4
6-4
 
 
 
9
31
Kołowrotkiewicz Jowana [3] (KS AZS AWF Wrocław)
 
 
 
10
WC
Świerczyńska Magdalena (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
6-2
6-0
 
 
 
11
69
Jodłowska Justyna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
12
49
Samberger Ewa [13] (KT Avia Świdnik)
6-0
7-5
 
 
 
13
33
Przybylska Julia [4] (AZS Poznań)
 
 
 
14
84
Sosnowska Adrianna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
6-1
7-6(5)
 
 
 
15
64
Zalewska Natalia (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
 
 
 
16
54
Czerny Wiktoria [15] (KS Nadwiślan Kraków)
6-1
6-4
 
 
 
17
36
Jaśkiewicz Karolina [5] (UKS Omega Smolec)
 
 
 
18
WC
Frankowska Zuzanna ( mazowieckie [MA])
6-4
6-4
 
 
 
19
85
Slobodian Ivanna ( śląskie [SL])
 
 
 
20
48
Majczyna Barbara [12] (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.)
1-6
6-1
6-4
 
 
 
21
37
Nebelska Urszula [6] (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
 
 
 
22
81
Durska Emilia (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
6-0
7-5
 
 
 
23
94
Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)
 
 
 
24
44
Wysoczańska Katarzyna [9] (UKS Sport Klub Wrocław)
6-2
2-6
6-4
 
 
 
25
40
Pyrek Zofia [7] (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )
 
 
 
26
92
Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)
6-0
6-0
 
 
 
27
93
Zaremba Martyna (WTS DeSki Warszawa)
 
 
 
28
46
Szulc Wiwien [10] (KS Start-Wisła Toruń)
6-3
6-0
 
 
 
29
42
Buczyńska Aleksandra [8] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
30
104
Wawrowska Magda (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-2
6-0
 
 
 
31
WC
114
Czarnik Paulina (Ludowy Klub Sportowy "Łucznik-Żywiec")
 
 
 
32
57
Niewiadomska Patrycja [16] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-2
6-4
Runda: 2
Komar Natalia [1]
Bajorek Maja
6-1
6-3
Krygier Zuzanna [2]
Szczepańska Zuzanna
6-1
6-0
Świerczyńska Magdalena
Jodłowska Justyna
6-3
6-1
Sosnowska Adrianna
Czerny Wiktoria [15]
6-3
6-4
Jaśkiewicz Karolina [5]
Slobodian Ivanna
6-1
6-1
Nebelska Urszula [6]
Wysoczańska Katarzyna [9]
6-0
6-1
Bergler Olivia
Zaremba Martyna
6-0
6-1
Buczyńska Aleksandra [8]
Czarnik Paulina
6-0
6-1
Runda: 3
Bajorek Maja
Szczepańska Zuzanna
Świerczyńska Magdalena
Sosnowska Adrianna
Jaśkiewicz Karolina [5]
Wysoczańska Katarzyna [9]
Bergler Olivia
Czarnik Paulina