Turniej główny: 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, Od: 2020-07-13 Do: 2020-07-19, Miejsce turnieju: 41-902 Bytom, Tarnogórska 5 www ksgornik.bytom.pl
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Kobiety, Symbol: WS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
3
Kawa Katarzyna [1] ( małopolskie [MP])
 
 
 
2
Q
Świerczyńska Magdalena (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
6-4
6-2
 
 
 
3
15
Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)
 
 
 
4
18
Sasiak Justyna (KS Grzegórzecki Kraków)
6-3
6-2
 
 
 
5
11
Falkowska Weronika (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
6
Q
89
Bajorek Maja (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
6-2
6-1
 
 
 
7
WC
29
Saska Wiktoria (KS Górnik Bytom)
 
 
 
8
8
Rogozińska-Dzik Stefania [6] (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
6-2
6-0
 
 
 
9
6
Piter Katarzyna [4] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
10
20
Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)
6-2
6-0
 
 
 
11
21
Komar Marta (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
12
Q
114
Czarnik Paulina (Ludowy Klub Sportowy "Łucznik-Żywiec")
6-0
6-0
 
 
 
13
WC
68
Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
14
14
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)
6-1
6-1
 
 
 
15
Q
36
Jaśkiewicz Karolina (UKS Omega Smolec)
 
 
 
16
10
Kubka Martyna [8] (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)
6-2
6-2
 
 
 
17
7
Shoshyna Anastasiya [5] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
18
17
Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
6-0
6-1
 
 
 
19
WC
41
Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
20
Q
44
Wysoczańska Katarzyna (UKS Sport Klub Wrocław)
6-0
6(5)-7
6-3
 
 
 
21
24
Podlińska Marcelina (KS Górnik Bytom)
 
 
 
22
12
Oczachowska Julia (Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania)
6-4
6-1
 
 
 
23
Q
84
Sosnowska Adrianna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)
 
 
 
24
5
Chwalińska Maja [3] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-4
6-0
 
 
 
25
9
Hertel Anna [7] (AZS Poznań)
 
 
 
26
WC
35
Bartusek Karolina (KS Górnik Bytom)
6-1
6-2
 
 
 
27
Q
92
Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)
 
 
 
28
19
Foryś Weronika (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
6-1
6-2
 
 
 
29
13
Kania-Choduń Paula (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
 
 
 
30
26
Mazurek Karolina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-1
6-0
 
 
 
31
Q
58
Szczepańska Zuzanna (WSG Academy - Warsaw Sports Group)
 
 
 
32
4
Fręch Magdalena [2] (KS Górnik Bytom)
6-1
6-1
Runda: 2
Kawa Katarzyna [1]
Hędrzak Magdalena
6-2
6-1
Falkowska Weronika
Rogozińska-Dzik Stefania [6]
6-1
7-5
Piter Katarzyna [4]
Czarnik Paulina
6-1
6-3
Zawadzka Joanna
Kubka Martyna [8]
2-6
6-4
6-1
Shoshyna Anastasiya [5]
Gruszczyńska Rozalia
6-1
6-1
Podlińska Marcelina
Chwalińska Maja [3]
6-1
6-2
Hertel Anna [7]
Bergler Olivia
6-0
6-1
Kania-Choduń Paula
Fręch Magdalena [2]
6-0
7-5
Ćwierćfinał
Kawa Katarzyna [1]
Falkowska Weronika
6-4
7-5
Piter Katarzyna [4]
Zawadzka Joanna
3-6
6-4
7-5
Shoshyna Anastasiya [5]
Chwalińska Maja [3]
6-2
1-6
6-3
Hertel Anna [7]
Fręch Magdalena [2]
6-3
6-0
Półfinał
Kawa Katarzyna [1]
Piter Katarzyna [4]
7-6(4)
6-0
Shoshyna Anastasiya [5]
Fręch Magdalena [2]
6-3
6-2
Finał
Kawa Katarzyna [1]
Fręch Magdalena [2]
7-5
6-3
Zwycięzca
Fręch Magdalena [2]