Eliminacje: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
WC
15
Drzewiecki Karol [1] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
BYE
 
 
 
4
56
Filar Karol [9] (KP Sokół Rzeszów)
 
 
 
5
33
Śliwiński Dominik [2] (Pabianicki Klub Tenisowy)
 
 
 
6
BYE
 
 
 
7
141
Szuszkiewicz Radosław (UKS Omega Smolec)
 
 
 
8
WC
59
Andrzejczuk Adrian ( zachodniopomorskie [ZP])
6-0
6-0
 
 
 
9
38
Olech Filip [3] (WTS DeSki Warszawa)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
Leśniewski Przemysław (KT GINTER Warszawa)
 
 
 
12
92
Wojnar Michał [14] (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
6-2
6-2
 
 
 
13
43
Bujakiewicz Bartosz [4] (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
14
BYE
 
 
 
15
153
Wójcik Maciej (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
 
 
 
16
61
Kuś Andrzej [11] (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-2
6-3
 
 
 
17
WC
47
Panfil Grzegorz [5] (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
WC
Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa)
 
 
 
20
67
Mlazga Adam [12] (Stow. REDECO SiR Wrocław)
6-2
6-3
 
 
 
21
50
Lainer Gregor [6] (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
22
BYE
 
 
 
23
175
Dworak Kacper (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
 
 
 
24
74
Krzeptowski Błażej [13] (MUKS Gorzowskie Centrum Tenisa, Gorzów Wlkp.)
6-2
6-0
 
 
 
25
51
Kimaszewski Kornel [7] (TENIS PARK Kołobrzeg)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
Dyrda Michał (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
28
97
Cieśla Filip [16] (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
7-5
6-2
 
 
 
29
53
Tadyszak Norbert [8] (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
30
BYE
 
 
 
31
132
Sowiński Piotr (Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin)
 
 
 
32
57
Bedra Michał [10] (ATZ TENISPOINT Warszawa)
6-2
6-1
Runda: 2
Drzewiecki Karol [1]
Filar Karol [9]
6-1
6-1
Śliwiński Dominik [2]
Andrzejczuk Adrian
6-0
7-5
Olech Filip [3]
Leśniewski Przemysław
6-1
6-1
Bujakiewicz Bartosz [4]
Wójcik Maciej
6-3
6-3
Panfil Grzegorz [5]
Pawlak Piotr
6-4
6-2
Lainer Gregor [6]
Dworak Kacper
6-4
6-1
Kimaszewski Kornel [7]
Dyrda Michał
6-2
6-1
Tadyszak Norbert [8]
Bedra Michał [10]
6-4
6-1
Runda: 3
Drzewiecki Karol [1]
Andrzejczuk Adrian
Leśniewski Przemysław
Wójcik Maciej
Panfil Grzegorz [5]
Dworak Kacper
Dyrda Michał
Tadyszak Norbert [8]