Turniej główny: 92 NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2018-06-16 Do: 2018-06-23, Miejsce turnieju: Współorganizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra pojedyncza; Mężczyźni, Symbol: MS19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
3
Ciaś Paweł [1] (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
2
24
Skonieczny Michał (SKT Centrum Bydgoszcz)
6-2
6-2
 
 
 
3
18
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
4
Q
47
Panfil Grzegorz (UKS Beskidy Ustroń)
6-0
6-2
 
 
 
5
22
Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
6
26
Bienkiewicz Juliusz (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
6-1
6-2
 
 
 
7
16
Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
8
11
Kapaś Andriej [6] (WKS Grunwald Poznań)
6-1
6-3
 
 
 
9
9
Wojnar Bartosz [4] (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
10
21
Piątek Mateusz (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
3-6
6-2
6-2
 
 
 
11
17
Piekarek Kacper (Krzycka Park Wrocław)
 
 
 
12
27
Gryńkowski Piotr (Fundacja Eurotenis Łódź)
6-4
6-3
 
 
 
13
Q
Leśniewski Przemysław (KT GINTER Warszawa)
 
 
 
14
28
Bronka Adam (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-1
6-1
 
 
 
15
Q
153
Wójcik Maciej (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
 
 
 
16
13
Steinberger Max [7] (KS Górnik Bytom)
6-3
3-6
6-3
 
 
 
17
Q
15
Drzewiecki Karol [8] (WKS Grunwald Poznań)
 
 
 
18
Q
53
Tadyszak Norbert (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
6-4
6-4
 
 
 
19
Q
59
Andrzejczuk Adrian ( zachodniopomorskie [ZP])
 
 
 
20
Q
Dyrda Michał (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-2
6-4
 
 
 
21
WC
66
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
22
WC
143
Paluch Karol (UKT Winner Kraków)
6-4
6-2
 
 
 
23
WC
58
Zieliński Jan (WKT Mera Warszawa)
 
 
 
24
8
Gawron Marcin [3] (STT Fakro Nowy Sącz)
3-6
6-2
6-3
 
 
 
25
10
Żuk Kacper [5] (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
 
 
 
26
Q
175
Dworak Kacper (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)
6-2
6-3
 
 
 
27
25
Jozwik Patrick (WKT Mera Warszawa)
 
 
 
28
19
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-3
6-3
 
 
 
29
20
Tsebrenko Daniil (AZS Łódź)
 
 
 
30
23
Sadal Aleksander (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
6-2
6-0
 
 
 
31
WC
30
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
 
 
 
32
6
Rajski Maciej [2] (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
6-1
6-1
Runda: 2
Ciaś Paweł [1]
Panfil Grzegorz
6-4
5-7
6-2
Bienkiewicz Juliusz
Kapaś Andriej [6]
6-4
7-5
Wojnar Bartosz [4]
Gryńkowski Piotr
7-6(4)
6-4
Leśniewski Przemysław
Steinberger Max [7]
6-4
4-6
6-4
Drzewiecki Karol [8]
Andrzejczuk Adrian
6-3
6-1
Kowalczyk Mateusz
Zieliński Jan
7-6(7)
1-6
6-4
Żuk Kacper [5]
Wójcik Yann
7-5
7-6(2)
Tsebrenko Daniil
Rajski Maciej [2]
6-1
6-0
Ćwierćfinał
Panfil Grzegorz
Kapaś Andriej [6]
4-6
7-6(7)
ret.
Gryńkowski Piotr
Leśniewski Przemysław
7-6(2)
6-0
Andrzejczuk Adrian
Kowalczyk Mateusz
6-4
6-1
Żuk Kacper [5]
Rajski Maciej [2]
6-3
6(8)-7
6-2
Półfinał
Panfil Grzegorz
Gryńkowski Piotr
0-1
ret.
Kowalczyk Mateusz
Rajski Maciej [2]
6-3
3-6
6-3
Finał
Gryńkowski Piotr
Rajski Maciej [2]
6-3
6-1
Zwycięzca
Rajski Maciej [2]