Turniej główny: WTK 5, Od: 2017-06-17 Do: 2017-06-19, Miejsce turnieju:
Kategoria: Młodzicy - do 14 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS14
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
69
Skarżyński Ignacy [1] (UKT Radość 90 Warszawa)
 
 
 
2
WC
239
Wiśniewski Łukasz (MATCHPOINT Żyrardów)
6-2
6-2
 
 
 
3
WC
319
Klepacz Fryderyk (KT GINTER Warszawa)
 
 
 
4
236
Romanowski Maciej (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)
6-0
6-1
 
 
 
5
152
Woźniak Jeremiasz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
6
182
Kociszewski Kacper (MATCHPOINT Żyrardów)
6-1
6-4
 
 
 
7
157
Popławski Maciej (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
 
 
 
8
114
Mackiewicz Jakub [8] (ST MATCHPOINT w Komorowie)
6-1
6-1
 
 
 
9
A
268
Michałowski Stefan (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
10
119
Kosowski Wiktor (UKS Return Łomża)
6-2
6-0
 
 
 
11
150
Piekarski Aleksander (A.M. Tenis Warszawa)
 
 
 
12
200
Puacz Jakub (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
5-7
7-6(6)
[10-5]
 
 
 
13
129
Mizerski Eli (KT GINTER Warszawa)
 
 
 
14
124
Regucki Fabian (UKS Okęcie Sport Warszawa)
2-6
7-5
[10-7]
 
 
 
15
237
Weka Krzysztof (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
16
95
Kapuściński Igor [5] (ST MATCHPOINT w Komorowie)
6-1
6-1
 
 
 
17
105
Strzelecki Jakub [6] (Fundacja Eurotenis Łódź)
 
 
 
18
142
Badowski Stanisław (Sinnet Club Warszawa)
6-1
3-6
[10-3]
 
 
 
19
223
Usiądek Sebastian (ST MATCHPOINT w Komorowie)
 
 
 
20
204
Dac Michał (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
6-3
7-5
 
 
 
21
132
Leszczyna Michał (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
 
 
 
22
136
Cichocki Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)
6-4
6-1
 
 
 
23
171
Janzen Szymon (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)
 
 
 
24
84
Korczyc Jan [3] (A.M. Tenis Warszawa)
6-1
6(4)-7
[10-4]
 
 
 
25
107
Goldman Mikołaj [7] (Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa)
 
 
 
26
WC
Lasota Cezary (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
6-2
4-6
[10-3]
 
 
 
27
189
Grzesik Leon (UKS Okęcie Sport Warszawa)
 
 
 
28
149
Murawski Rafał (Fundacja Eurotenis Łódź)
6-0
6-3
 
 
 
29
WC
258
Brodacki Stanisław (UKS ST NET Warszawa)
 
 
 
30
190
Aubossu Damian (WTS DeSki Warszawa)
6-1
6-0
 
 
 
31
184
Miętkiewicz Krzysztof (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)
 
 
 
32
73
Tomczyk Jakub [2] (UKT Radość 90 Warszawa)
6-2
6-1
Runda: 2
Skarżyński Ignacy [1]
Romanowski Maciej
6-4
6-2
Woźniak Jeremiasz
Mackiewicz Jakub [8]
6-1
6-4
Kosowski Wiktor
Puacz Jakub
6-0
ret.
Regucki Fabian
Kapuściński Igor [5]
6-3
6-1
Strzelecki Jakub [6]
Dac Michał
6-1
6-3
Leszczyna Michał
Korczyc Jan [3]
6-2
6-2
Goldman Mikołaj [7]
Grzesik Leon
3-6
6-4
6-3
Aubossu Damian
Tomczyk Jakub [2]
6-4
6-4
Ćwierćfinał
Skarżyński Ignacy [1]
Mackiewicz Jakub [8]
7-5
4-6
6-3
Kosowski Wiktor
Kapuściński Igor [5]
7-6(6)
6-4
Strzelecki Jakub [6]
Korczyc Jan [3]
6-2
6-0
Grzesik Leon
Tomczyk Jakub [2]
6-0
6-1
Półfinał
Mackiewicz Jakub [8]
Kosowski Wiktor
6-2
6-3
Korczyc Jan [3]
Tomczyk Jakub [2]
6-3
7-6(3)
Finał
Kosowski Wiktor
Korczyc Jan [3]
1-6
7-5
7-6(3)
Zwycięzca
Korczyc Jan [3]