Turniej główny: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Mężczyźni, Symbol: MD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
17
2
Gawron Marcin [1] (STT Fakro Nowy Sącz)
Kowalczyk Mateusz (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
43
38
Janik Patryk (KS Górnik Bytom)
Pawlicki Aleksander (AZS Łódź)
 
 
 
4
64
36
Mularczyk Kacper (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
Wójcik Yann (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-4
7-5
 
 
 
5
9
15
Matuszewski Piotr [3] (AZS Poznań)
Żuk Kacper (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
6
 
BYE
 
 
 
7
89
Gryńkowski Piotr (Fundacja Eurotenis Łódź)
Lutkowski Wojciech (Klub Tenisowy "Legia")
 
 
 
8
28
51
Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa)
Maroszek Bartłomiej (RKT Return Radom)
6-4
6-3
 
 
 
9
26
41
Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa)
Nazaruk Dominik (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
10
22
21
Mularczyk Konrad (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
Wojnar Bartosz (UKS Beskidy Ustroń)
6-3
6-4
 
 
 
11
46
Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)
 
 
 
12
27
8
Grzegorczyk Jakub [4] (UKS Beskidy Ustroń)
Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)
1-6
7-6(11)
[10-6]
 
 
 
13
64
84
Kaleta Filip (UKS Beskidy Ustroń)
Stach Kamil (UKS Beskidy Ustroń)
 
 
 
14
32
Borkowski Mikołaj (KT Jakubowo-Olsztyn)
Kazanowski Maciej (UKS Beskidy Ustroń)
6-3
7-5
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
10
11
Drzewiecki Karol [2] (WKS Grunwald Poznań)
Smoła Maciej (AZS Poznań)
Ćwierćfinał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Janik Patryk
Pawlicki Aleksander
6-2
6-0
Matuszewski Piotr [3]
Żuk Kacper
Gryńkowski Piotr
Lutkowski Wojciech
6-4
7-6(3)
Mularczyk Konrad
Wojnar Bartosz
Wrzoł Mikołaj
Ziomber Maciej
6-3
4-6
[10-3]
Borkowski Mikołaj
Kazanowski Maciej
Drzewiecki Karol [2]
Smoła Maciej
6-3
7-5
Półfinał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Matuszewski Piotr [3]
Żuk Kacper
7-5
6-3
Mularczyk Konrad
Wojnar Bartosz
Drzewiecki Karol [2]
Smoła Maciej
6-1
6-1
Finał
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz
Drzewiecki Karol [2]
Smoła Maciej
6-4
6-4
Zwycięzca
Gawron Marcin [1]
Kowalczyk Mateusz