Turniej główny: Mistrzostwa Polski do lat 12, Od: 2018-06-23 Do: 2018-06-30, Miejsce turnieju:
Kategoria: Skrzaty - do 12 lat Typ: Gra pojedyncza; Dziewczęta, Symbol: GS12
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
1
Ewald Weronika [1] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
36
Maćkowiak Antonina (AZS Poznań)
 
 
 
4
Q
Mrzygłód Aleksandra (Klub Tenisowy Clarena Wrocław)
6-3
6(1)-7
[11-9]
 
 
 
5
WC
Siegert Anna (STT Szczecinek)
 
 
 
6
41
Mitrzak Aleksandra (ITT Goplania Inowrocław)
1-6
6-0
[10-4]
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
Helińska Antonina [1] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
9
11
Mańkowska Jagna [11] (AZS Poznań)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
WC
Woroniecka Wiktoria (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
12
19
Koprowska Hanna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
6-1
6-0
 
 
 
13
25
Owcarz Klaudia (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
 
 
 
14
WC
49
Rybarkiewicz Melania (Legia Warszawa (sekcja tenisa))
6-0
6-3
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
6
Podhajecka Dominika [6] (Górzycki KT Smecz w Górzycy)
 
 
 
17
3
Stypuła Laura [3] (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
31
Zając Milena (KS Czarni Rzeszów)
 
 
 
20
Q
Kudzin Maria [4] (AZS Poznań)
6-4
6-2
 
 
 
21
37
Nieradzik Maja (KS Mostostal Zabrze)
 
 
 
22
Q
115
Martyniak Magdalena (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)
6-3
6-4
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
16
Straszewska Barbara [15] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
25
9
Głowacka Maria [9] (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
WC
267
Maciaszek Kaya ( wielkopolskie [WP])
 
 
 
28
28
Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa)
6-0
6-3
 
 
 
29
Q
Głowacka Alicja [3] (AZS Poznań)
 
 
 
30
Q
86
DROZD Amelia (UKS Dwójka Zielona Góra)
6-3
6-1
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
5
Gniewkowska Oriana [5] (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
33
8
Nadajewska Marta [8] (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
34
BYE
 
 
 
35
26
Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze)
 
 
 
36
18
Strzyżewska Zosia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
6-4
6-2
 
 
 
37
WC
62
Hurkacz Nika (Stow. REDECO SiR Wrocław)
 
 
 
38
WC
199
Maciaszek Victoria ( wielkopolskie [WP])
6-1
6-4
 
 
 
39
BYE
 
 
 
40
13
 
 
 
41
15
Wojtaszczyk Maria [14] (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
 
 
 
42
BYE
 
 
 
43
Q
67
Wdzięczna Gabriela (KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu)
 
 
 
44
20
Strzelecka Joanna (Toruńska Akademia Tenisowa)
6-4
6-3
 
 
 
45
33
Niemiec Natalia (Stowarzyszenie Tenisowe As )
 
 
 
46
24
Bojarska Sonia (WTS Orzeł Warszawa)
6-3
6-1
 
 
 
47
BYE
 
 
 
48
4
Ciesielczyk Amelia [4] (UKS RP SPORT Olsztyn)
 
 
 
49
Q
7
Mackiewicz Martyna [7] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
 
 
 
50
BYE
 
 
 
51
38
Javaheri Leila (KS Grzegórzecki Kraków)
 
 
 
52
Q
Pielesiak Klaudia (Bydgoska Akademia Tenisowa )
7-6(6)
6-0
 
 
 
53
Dobija Zofia [2] (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
 
 
 
54
22
Frątczak Aleksandra (Bydgoska Akademia Tenisowa )
6-0
6-3
 
 
 
55
BYE
 
 
 
56
10
Gołda Karolina [10] (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)
 
 
 
57
17
Kulbiej Nadia [16] (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa")
 
 
 
58
BYE
 
 
 
59
32
Sawicka Dominika (TS IDEA SPORT Toruń)
 
 
 
60
30
Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)
2-6
6-2
[10-5]
 
 
 
61
40
Aleksandrowicz Paulina ( podlaskie [PL])
 
 
 
62
27
Kłys Natalia (KS Grzegórzecki Kraków)
6-4
6-3
 
 
 
63
BYE
 
 
 
64
2
Stankiewicz Monika [2] (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
Runda: 2
Ewald Weronika [1]
Maćkowiak Antonina
6-0
6-0
Mitrzak Aleksandra
Helińska Antonina [1]
6-1
6-4
Mańkowska Jagna [11]
Koprowska Hanna
6-2
0-6
[10-4]
Rybarkiewicz Melania
Podhajecka Dominika [6]
2-6
6-4
[10-4]
Stypuła Laura [3]
Zając Milena
6-1
6-4
Nieradzik Maja
Straszewska Barbara [15]
7-5
3-6
[13-11]
Głowacka Maria [9]
Koczocik Alicja
6-3
7-5
DROZD Amelia
Gniewkowska Oriana [5]
6-2
6-4
Nadajewska Marta [8]
Strzyżewska Zosia
6-4
6-0
Hurkacz Nika
Jędrzejak Oliwia [12]
6-3
6-3
Wojtaszczyk Maria [14]
Strzelecka Joanna
3-6
6-4
[10-7]
Niemiec Natalia
Ciesielczyk Amelia [4]
6-0
6-0
Mackiewicz Martyna [7]
Javaheri Leila
6-4
5-7
[10-7]
Frątczak Aleksandra
Gołda Karolina [10]
6-3
6-2
Kulbiej Nadia [16]
Śrutwa Martyna
6-0
6-2
Aleksandrowicz Paulina
Stankiewicz Monika [2]
6-2
6-0
Runda: 3
Ewald Weronika [1]
Mitrzak Aleksandra
6-1
6-1
Mańkowska Jagna [11]
Rybarkiewicz Melania
6-2
6-1
Stypuła Laura [3]
Nieradzik Maja
6-0
6-0
Głowacka Maria [9]
Gniewkowska Oriana [5]
4-6
7-5
[10-2]
Nadajewska Marta [8]
Jędrzejak Oliwia [12]
6-4
2-6
[10-8]
Wojtaszczyk Maria [14]
Ciesielczyk Amelia [4]
6-2
6-0
Mackiewicz Martyna [7]
Gołda Karolina [10]
7-5
6-3
Kulbiej Nadia [16]
Stankiewicz Monika [2]
6-2
6-2
Ćwierćfinał
Ewald Weronika [1]
Mańkowska Jagna [11]
6-0
6-4
Stypuła Laura [3]
Gniewkowska Oriana [5]
6-0
6-0
Jędrzejak Oliwia [12]
Ciesielczyk Amelia [4]
6-2
6-1
Gołda Karolina [10]
Stankiewicz Monika [2]
6-0
7-5
Półfinał
Ewald Weronika [1]
Stypuła Laura [3]
6-0
6-1
Ciesielczyk Amelia [4]
Stankiewicz Monika [2]
6-3
1-6
[10-7]
Finał
Ewald Weronika [1]
Stankiewicz Monika [2]
2-6
6-1
[10-4]
Zwycięzca
Stankiewicz Monika [2]