Turniej główny: Mistrzostwa Polski U12, Od: 2020-07-04 Do: 2020-07-11, Miejsce turnieju:
Kategoria: Skrzaty - do 12 lat Typ: Gra podwójna; Dziewczęta, Symbol: GD12
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
1
2
Kuszel Oliwia [1] (Toruńska Akademia Tenisowa)
Pawelska Maja (Klub Tenisowy Zabrze)
 
 
 
2
25
27
Penkevych Ewangelina (SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn)
Zembrzuska Zuzanna (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa)
6-0
6-2
 
 
 
3
6
17
Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń)
Rajca Lena (Toruńska Akademia Tenisowa)
 
 
 
4
WC
47
119
Niemcewicz Maria (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Szałek Monika (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
7-5
6-4
 
 
 
5
13
8
Kmiecik Anna [4] (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
 
 
 
6
44
19
Czugalińska Matylda (SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn)
Kołodziejska Julia (SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn)
6-2
6-0
 
 
 
7
14
20
Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)
Sybicka Oliwia (MKT Stalowa Wola)
 
 
 
8
WC
34
38
Chylińska Natalia (KT Avia Świdnik)
Kliber Katarzyna (KT Avia Świdnik)
6-2
6-3
 
 
 
9
24
33
Lisik Magdalena (Klub Tenisowy Zabrze)
Markowska Lena (KS Górnik Bytom)
 
 
 
10
15
18
Bajorek Małgorzata (UKT Winner Kraków)
Kołak Hanna (UKT Winner Kraków)
6-0
6-1
 
 
 
11
11
26
Giżewska Hanna (Sopot Tenis Klub)
Janusz Zofia (AZS Poznań)
 
 
 
12
10
9
Affelt Nadia [3] (Toruńska Akademia Tenisowa)
Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub)
3-6
6-3
[10-6]
 
 
 
13
23
40
Dyląg Konstancja (UKT Winner Kraków)
Lu Knapik Emilia (Sport Klub Kryspinów)
 
 
 
14
42
16
Kowalik Maja (Warsaw Tennis Academy)
Wróbel Maja (Klub Tenisowy Zabrze)
6-2
6-3
 
 
 
15
36
22
Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże)
Sójka Antonina (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
 
 
 
16
3
4
Biełus Zosia [2] (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
Odrobina Aniela (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
6-0
6-2
Ćwierćfinał
Kuszel Oliwia [1]
Pawelska Maja
Husar Sara
Rajca Lena
6-1
6-0
Kmiecik Anna [4]
Skorupska Anna
Kostecka Barbara
Sybicka Oliwia
6-1
5-7
[10-5]
Bajorek Małgorzata
Kołak Hanna
Affelt Nadia [3]
Wawrzkiewicz Inka
6-0
6-4
Kowalik Maja
Wróbel Maja
Biełus Zosia [2]
Odrobina Aniela
6-4
6-3
Półfinał
Kuszel Oliwia [1]
Pawelska Maja
Kmiecik Anna [4]
Skorupska Anna
6-2
6-3
Bajorek Małgorzata
Kołak Hanna
Biełus Zosia [2]
Odrobina Aniela
6-1
6-3
Finał
Kuszel Oliwia [1]
Pawelska Maja
Biełus Zosia [2]
Odrobina Aniela
6-1
6-3
Zwycięzca
Kuszel Oliwia [1]
Pawelska Maja