Turniej główny: OTK KADETÓW, Od: 2019-08-03 Do: 2019-08-06, Miejsce turnieju: 58-310 Szczawno-Zdrój, Ofiar Katynia 1 www ktszczawno.pl
Kategoria: Kadeci - do 16 lat Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy, Symbol: BS16
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
WC
27
Roś Bartłomiej [1] (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
 
 
 
2
BYE
 
 
 
3
BYE
 
 
 
4
108
Piotrowski Bernard (Klub Tenisowy Jelenia Góra)
 
 
 
5
WC
160
Śrutwa Marcin (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)
 
 
 
6
110
Brzozowski Łukasz (UKS Return Łomża)
6-2
7-5
 
 
 
7
BYE
 
 
 
8
71
Siekanowicz Piotr [8] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
9
51
Kosowski Wiktor [4] (UKS Return Łomża)
 
 
 
10
BYE
 
 
 
11
BYE
 
 
 
12
103
Kawałkowski Jakub (UKS Dwójka Zielona Góra)
 
 
 
13
BYE
 
 
 
14
183
Skóra Arkadiusz (Klub Tenisowy Jelenia Góra)
 
 
 
15
BYE
 
 
 
16
61
Podosek Patryk [6] (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
 
 
 
17
66
Stasiak Adrian [7] (Kostrzyński Klub Tenisowy )
 
 
 
18
BYE
 
 
 
19
BYE
 
 
 
20
123
Kubalka Igor (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
 
 
 
21
BYE
 
 
 
22
134
Kaszewski Kacper (Klub Tenisowy Jelenia Góra)
 
 
 
23
BYE
 
 
 
24
45
Bojko Filip [3] (UKS Dwójka Zielona Góra)
 
 
 
25
52
 
 
 
26
BYE
 
 
 
27
BYE
 
 
 
28
173
Durkalec Maciej (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
 
 
 
29
118
Lambert Mateusz (Fundacja Eurotenis Łódź)
 
 
 
30
164
Majchrzak Adam (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)
6-0
6-1
 
 
 
31
BYE
 
 
 
32
33
Dzieło Marcel [2] (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
Runda: 2
Roś Bartłomiej [1]
Piotrowski Bernard
6-0
6-0
Brzozowski Łukasz
Siekanowicz Piotr [8]
6-2
6-0
Kosowski Wiktor [4]
Kawałkowski Jakub
7-5
1-6
6-3
Skóra Arkadiusz
Podosek Patryk [6]
6-3
6-1
Stasiak Adrian [7]
Kubalka Igor
6-0
6-0
Kaszewski Kacper
Bojko Filip [3]
6-1
6-0
Plenkiewicz Mikołaj [5]
Durkalec Maciej
6-2
6-4
Majchrzak Adam
Dzieło Marcel [2]
6-3
6-1
Ćwierćfinał
Roś Bartłomiej [1]
Siekanowicz Piotr [8]
7-5
0-6
6-4
Kosowski Wiktor [4]
Podosek Patryk [6]
6-2
6-4
Kubalka Igor
Bojko Filip [3]
3-6
6-3
6-4
Plenkiewicz Mikołaj [5]
Dzieło Marcel [2]
6-1
6-2
Półfinał
Roś Bartłomiej [1]
Kosowski Wiktor [4]
6-4
6-1
Kubalka Igor
Dzieło Marcel [2]
5-5
ret.
Finał
Kosowski Wiktor [4]
Kubalka Igor
6-4
6-3
Zwycięzca
Kubalka Igor