Turniej główny: NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN , Od: 2017-09-02 Do: 2017-09-09, Miejsce turnieju: Organizatorem Mistrzostw jest FUNDACJA WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN ul. Bojkowska 59c 44-100 Gliwice www.fundacjaradan.org
Kategoria: Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Typ: Gra podwójna; Kobiety, Symbol: WD19
System turnieju: Pucharowy
Lp
St.
Rank
Nazwisko i imię
 
 
 
1
5
4
Czarnik Paulina [1] (KS Górnik Bytom)
Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica)
 
 
 
2
 
BYE
 
 
 
3
Pietras Natalia (Tarnowski Klub Tenisowy)
Sasiak Justyna (KS Grzegórzecki Kraków)
 
 
 
4
31
25
Furmaniak Nina (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
Przybylska Julia (AZS Poznań)
7-5
6-3
 
 
 
5
30
19
Piątek Julia [4] (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)
Zduniak Alicja (Sinnet Club Warszawa)
 
 
 
6
17
Jastrzębska Paulina (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
Wysoczańska Katarzyna (Klub Tenisowych Asów Wrocław)
6-2
6-4
 
 
 
7
29
23
Światłoń Beata (UKS Beskidy Ustroń)
Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała)
 
 
 
8
7
Oczachowska Julia (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
Sokolovskaia Iuliia (AZS Poznań)
6-2
6-4
 
 
 
9
47
Jurczak Agata (WTS Orzeł Warszawa)
Pająk Justyna (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
 
 
 
10
43
15
Bobik Dominika (Krzycka Park Wrocław)
Siłka Klara (BKT Advantage Bielsko-Biała)
6-3
5-7
[10-7]
 
 
 
11
 
BYE
 
 
 
12
18
14
Kądzielewska Magdalena [3] (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )
Wędrocha Julia (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )
 
 
 
13
66
47
Skrzypczyńska Joanna (UKS Dwójka Zielona Góra)
Szczygielska Dorota (Sopot Tenis Klub)
 
 
 
14
32
45
Kostka Paulina (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Mlazga Agata (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja)
6-1
5-7
[10-7]
 
 
 
15
 
BYE
 
 
 
16
9
16
Borgman Agata [2] (KS Górnik Bytom)
Wilk Zuzanna (KS Górnik Bytom)
Ćwierćfinał
Czarnik Paulina [1]
Jegiołka Justyna
Furmaniak Nina
Przybylska Julia
6-2
6-1
Jastrzębska Paulina
Wysoczańska Katarzyna
Oczachowska Julia
Sokolovskaia Iuliia
6-3
6-1
Jurczak Agata
Pająk Justyna
Kądzielewska Magdalena [3]
Wędrocha Julia
6-4
6-3
Skrzypczyńska Joanna
Szczygielska Dorota
Borgman Agata [2]
Wilk Zuzanna
6-2
3-6
[10-3]
Półfinał
Czarnik Paulina [1]
Jegiołka Justyna
Oczachowska Julia
Sokolovskaia Iuliia
6-4
6-1
Kądzielewska Magdalena [3]
Wędrocha Julia
Borgman Agata [2]
Wilk Zuzanna
7-6(4)
7-5
Finał
Czarnik Paulina [1]
Jegiołka Justyna
Kądzielewska Magdalena [3]
Wędrocha Julia
6-0
6-1
Zwycięzca
Czarnik Paulina [1]
Jegiołka Justyna