Login to indywidualny identyfikator każdego użytkownika składający się z 10 znaków: 3 liter będących początkiem nazwiska bez polskich znaków oraz 7 cyfr np: dla Jana Kowalskiego login może mieć formę KOW1409871.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji nie znam swojego loginu.

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z loginem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Hasło w połączeniu z loginem pozwala uzyskać dostęp do portalu.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub go do tej pory nie otrzymałeś to skorzystaj z funkcji przypomnij hasło

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać nowym członkiem PZT i nigdy do tej pory nie korzystałeś z systemów PZT to skorzystaj z opcji rejestracja online. Rejestracja online pozwala złożyć wniosek o przydzielenie dostępu do portalu PZT.

Po pierwszym logowaniu zalecamy zmienić hasło.

UWAGA. Maile z loginem bądź hasłem mogą „wpadać” do SPAMU. Jeżeli email z hasłem nie dociera w ciągu kilku minut to sprawdź folder spam w swoim kliencie pocztowym.
Dokument uprawniający do gry w Mistrzostwach Polski taki jak:

- Karta Polaka;

- Karta stałego pobytu w Polsce przez okres minimum 36 kolejnych miesięcy;

  • trener PRO - szkoleniowiec o najwyższych kwalifikacjach przygotowany do pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, także z zawodnikami profesjonalnymi
  • trener - szkoleniowiec przygotowany do pracy z początkującymi, zaawansowanymi oraz wyczynowymi tenisistami
  • coach - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie międzynarodowej
  • instruktor - przygotowany do pracy z początkującymi tenisistami - dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • animator - przygotowany do pracy z początkującymi dziećmi w wieku od 5 do 10 lat
  • sparingpartner - były lub aktualny zawodnik z dużym doświadczeniem na arenie krajowej
  • asystent - przygotowany
  • licencja złota (Mistrza) - minimum 10 lat doświadczenia i wybitne osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja srebrna (Eksperta) - minimum 5 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja brązowa - minimum 2 lata doświadczenia i pierwsze osiągnięcia szkoleniowe
  • licencja podstawowa - szkoleniowiec posiada specjalistyczne wykształcenie
Proszę czekać
Znajdujesz się: Klasyfikacje > Aktualne listy kroczące

Aktualne listy kroczące

LISTA KLASYFIKACYJNA PZT NR 1/2021 Skrzatki (do 12 lat)
Obowiązuje od 2021-01-07 do 2021-02-03
 
Poz.Loginzawodnik / klubRok ur.woj.Zaliczone pkt. za:PSWPDRPKRSUMA
PZAL
BonusRTP
Gry pojed.Gry podwój.
1SYB1531562Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)2009PK420,00123,000,0060,000,00603,00150,008
2KOS1529335Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)2009MP436,00111,000,0030,000,00577,00120,009
3DEH1837666Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże)2009ZP290,00105,000,0015,000,00410,0080,0010
4MAR1736979Markowska Lena (KS Górnik Bytom)2009SL291,0090,000,000,000,00381,0080,0010
5LU 1838178Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała)2009SL239,0055,500,0015,000,00309,5064,009
6LES1634957Lesman Zuzanna (Pabianicki Klub Tenisowy)2009LD229,0075,000,000,000,00304,0064,00-
7BOR1633571Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza)2009SL208,0054,000,0040,000,00302,0064,009
8DUD1531735Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.)2009LD229,0071,000,000,000,00300,0064,0012
9SIK1634949Sikora Martyna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)2009MA195,0065,000,0040,000,00300,0048,0010
10JAN1737004Janiszewska Aleksandra (Niezrzeszony)2009DS265,000,000,0020,000,00285,0048,0010
11ISA1837717ISAKOVA POLINA (Leszno Tenis Klub)2010WP231,0020,000,000,000,00251,0048,0010
12PAB1632838Pabisiak Jessica (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)2009DS202,0038,500,000,000,00240,5048,0010
13HNI1940356Hnidets Anastasiia (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)2009MA205,0028,000,000,000,00233,0048,00-
14RYB1531954Rybkowska Magdalena (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)2009MA169,0030,500,0025,000,00224,5048,0011
15NOW1838146Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)2009SL159,0061,000,000,000,00220,0048,0010
16MON1735889Monnier Marie Charlotte (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)2009MA144,0043,000,0015,000,00202,0048,0010
17CZE1837607Czechowicz Anna (Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź)2009LD154,0038,000,000,000,00192,0032,0012
18LES1838307Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)2009SL141,0042,000,000,000,00183,0032,0010
19JAS1633755Jasińska Nadia (MMKT Łęczyca)2009LD135,0036,000,000,000,00171,0032,0013
20FAB1633754Faber Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)2010SL131,0017,000,0010,000,00158,0032,0011
21GIZ1737760Giżewska Zuzanna (Sopot Tenis Klub)2010PM129,0023,500,000,000,00152,5032,0012
22NOW1837519Nowak Maja (AZS Poznań)2009WP101,0031,000,0020,000,00152,0032,0010
23NOW1837835Nowicka Anna (Klub Tenisowy Zabrze)2009SL132,0018,500,000,000,00150,5032,0010
24SNO1532744Snochowska Antonina (KS Start-Wisła Toruń)2010KP118,0031,000,000,000,00149,0032,0010
25GNY1838276GNYŚ WERONIKA (UKT TenisPRO Koszalin)2010ZP113,0035,000,000,000,00148,0032,0017
26FIG1633454Figlak Zuzanna (Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko)2009DS127,0040,000,0010,0030,00147,0032,0021
27BAK1735724Bąk Zuzanna (KP Sokół Rzeszów)2009PK123,0017,500,000,000,00140,5032,0016
28TUN1530567Tunkiewicz Anna (UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn)2009WM118,0020,500,000,000,00138,5032,0013
29NAW1737052Nawrot Emilia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza)2009SL107,0030,000,000,000,00137,0032,0015
30ZAW1529479Zawiślańska Pola (WTS DeSki Warszawa)2010MA117,0019,000,000,000,00136,0032,0012
31KAW1837547Kawa Weronika (Niezrzeszony)2009PK108,0020,000,000,000,00128,0032,00-
32SWI1837488Świtalska Lea (Kostrzyński Klub Tenisowy )2009WP89,005,000,0030,000,00124,0032,0010
33SOB1837668SOBIESIAK MAJA (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)2010DS102,0021,000,000,000,00123,0024,0019
34SZW1837653SZWEDA ALICJA (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe)2010ZP96,0021,000,000,000,00117,0024,0021
35STA1429077Stawowiak Nadia (KS Grzegórzecki Kraków)2009MP85,0026,500,000,000,00111,5024,0011
36MAL1837834Małecka Maria (WTS DeSki Warszawa)2010MA93,0015,500,000,000,00108,5024,0022
37SAD1837998Sadowska Lena (UKS GEM Częstochowa)2009SL77,0030,000,000,000,00107,0024,0018
38STE1531960Stępkowska Kornelia (UKS ST NET Warszawa)2009MA78,0022,500,002,500,00103,0024,0010
39STE1939049Stępień Adriana (Fundacja Wschodnia Kielce)2010SK91,007,000,000,000,0098,0024,0012
40BOC1837756Bochwic Anna (KT Break Warszawa)2010MA67,0029,000,000,000,0096,0024,0012
41MAZ1735583MAZUR IGA (Toruńska Akademia Tenisowa)2010KP82,0013,500,000,000,0095,5024,0019
42BAK1838796Bąkała Zuzanna (SPS Solutions Miłosz Golec)2009DS87,007,500,000,000,0094,5024,0012
43MAL1737211MALICKA AMELIA (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)2009MA80,0012,000,000,000,0092,0024,0012
44BOG1634953Bogdanowicz Bogna (UKS ST NET Warszawa)2009MA75,0016,500,000,000,0091,5024,0012
45MUS1837818Musiołowska Zofia (Kostrzyński Klub Tenisowy )2009WP56,009,000,0025,000,0090,0024,0012
46ANI1838054Aniszewska Julia (MMKT Łęczyca)2009LD68,0021,500,000,000,0089,5024,0012
47URB1938156Urbańczyk Laura (Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego, Polkowice)2009DS81,008,000,000,000,0089,0024,0011
48WAR1736083Warzecha Alicja (Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro" )2009MP83,005,500,000,000,0088,5024,0012
49KOW1940505Kowal Julia (TENES Klub Sportowy Jawczyce)2009MA71,0014,500,000,000,0085,5016,0012
50ANI1838055Aniszewska Alicja (MMKT Łęczyca)2009LD60,0021,500,000,000,0081,5016,0013
51MIC1939850Michalczyszyn Julia (Niezrzeszony)2009ZP64,0016,500,000,000,0080,5016,0019
52KOT1837801Kot Irmina (KT Avia Świdnik)2009LB74,000,500,000,000,0074,5016,0017
53KOP1940208Koper Julia (WTS DeSki Warszawa)2010MA57,0010,000,000,000,0067,0016,0012
54GRZ1940145Grzelak Julia (Toruńska Akademia Tenisowa)2009KP60,006,500,000,000,0066,5016,0013
55RUB1838310Rubka Maja (Klub Tenisowy Tennis Team Kuchta Bartłomiej)2009SL61,003,000,000,000,0064,0016,0013
56KAN1532641Kania Martyna (KS Grzegórzecki Kraków)2010MP60,001,000,000,000,0061,0016,0012
57PIA1529300Piasecka Paulina (KT Break Warszawa)2009MA56,004,500,000,000,0060,5016,0012
58SZP1939453Szpiech Nela (Klub Sportowy Czarni )2010PK55,005,500,000,000,0060,5016,0019
59MAL1938332Malas Olga (Szamotulski Tenis)2009WP46,0013,500,000,000,0059,5016,0012
60PTA1737176Ptak Nadia Wiktoria (Niezrzeszony)2009DS58,001,000,000,000,0059,0016,0012
61MAT1633519Matuszczyk Julia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)2010SL38,0014,000,000,000,0052,0016,0012
62MAR1838982Marcinkowska Alicja (Sieradzki Klub Tenisowy )2009LD50,000,500,000,000,0050,5016,0012
63KNA1633298KNAPPIK SANDRA (KT Break Warszawa)2009MA48,000,500,000,000,0048,5016,0012
64STE1633101Stefaniak Maria (Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz)2010WP25,007,500,0015,000,0047,5016,0012
65IDA1938210Idaszewska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)2010WP33,008,500,000,000,0041,508,0012
66KOW1737265KOWALCZYK GABRIELA (GKS Górnik Łęczna)2009LB40,000,000,000,000,0040,008,0012
67RZE1939203Rzeznik Inez (RKT Return Radom)2010MA35,005,000,000,000,0040,008,0012
68JAR2041507Jaroszewska Julia (Niezrzeszony)2009WP23,0017,000,000,000,0040,008,0012
69KAC1938357Kaczmarek Małgorzata (Szamotulski Tenis)2009WP38,001,500,000,000,0039,508,0014
70ZAJ1838423Zajas Natalia (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" )2009SL33,006,500,000,000,0039,508,0021
71ZIE1737257Zielińska Kalina (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)2010MA31,008,500,000,000,0039,508,0012
72GAS1530691Gaszka Zuzanna (Klub Sportowy Rybnickie Towarzystwo Tenisowe )2009SL36,000,500,000,000,0036,508,0012
73STR1938853STRYJEK ZUZANNA (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)2009MA30,005,500,000,000,0035,508,0017
74MAT1939666Matysiak Aleksandra (UKS Beskidy Ustroń)2009SL28,007,500,000,000,0035,508,0023
75WOJ1530463Wojciechowska Maja (STS Winner Strzelce Opolskie)2009OP34,000,500,000,000,0034,508,0012
76CZA1938774Czarcińska Oliwia (Stowarzyszenie Sportowe FABIANOWO)2009WP33,001,500,000,000,0034,508,00-
77PET1939694Petyniak Martyna Aleksandra (KS AZS AWF Wrocław)2009DS20,0014,500,000,000,0034,508,0012
78PLO1530057Płocharczyk Julia (TT SCORE Elbląg)2009WM32,001,000,000,000,0033,008,0013
79DRE1938003Drela Natalia (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)2010MA31,001,000,000,000,0032,008,0010
80ANT1837953Antosik Michalina (Akademicki Związek Sportowy Łódź)2010LD22,0010,000,000,000,0032,008,0012
81MUZ1838511Muzyka Yaryna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)2009MA27,000,500,000,000,0027,508,0012
82SHE1838353Shevtsova Vera (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)2010MA27,000,000,000,000,0027,008,0012
83GLA1938187Gładysz Klaudia (GKS Górnik Łęczna)2009LB26,000,000,000,000,0026,008,0012
84OLE1938533Oleksiejuk Julia (GKS Górnik Łęczna)2009LB26,000,000,000,000,0026,008,0020
85BAJ1838132Bajerlein Alicja (Pobiedziski Klub Tenisowy)2009WP20,005,500,000,000,0025,508,0012
86CAR1411231Caruk Laura (KT Break Warszawa)2009MA22,000,500,000,000,0022,508,00-
87WIS1532108Wiśniewska Lena (MATCHPOINT Żyrardów)2009MA21,001,500,000,000,0022,508,0012
88BAB1837975Bablok Wiktoria (Tennis Club Sp. z o.o. Piekary Śląskie)2009SL22,000,000,000,000,0022,008,0014
89PAN1839324Pankau Maria (Niezrzeszony)2009WM17,005,000,000,000,0022,008,008
90MAT1838239Matysiak Nela (Miejski Klub Tenisowy Łódź)2009LD18,001,500,000,000,0019,508,0012
91GRO1736306Grochowska Roksana (GKS Górnik Łęczna)2009LB19,000,000,000,000,0019,008,0012
92KOW1429141Kowalkowska Karina (KT Avia Świdnik)2010LB18,000,500,000,000,0018,508,0012
93BED1837568Bednarz Hanna (UKS Tenis24 Kraków)2011MP17,000,000,000,000,0017,008,0012
94PIT1938790Pitra Lena (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe)2010ZP16,001,000,000,000,0017,008,0012
95GRO1635091Grosicka Maja (Fundacja Wschodnia Kielce)2009SK16,000,000,000,000,0016,008,0019
96GAC1737196Gacek Ewa (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)2009MA10,005,500,000,000,0015,508,0012
97NOW1737291Nowik Lena (Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko)2009DS15,000,000,000,000,0015,004,0023
98GRY1838699Grygiel Marianna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)2009LS14,000,000,000,000,0014,004,0012
99BAN1838073BANASIAK NINA (BKT Advantage Bielsko-Biała)2010SL13,000,500,000,000,0013,504,0012
100MAL2041404Malicka Hanna (Niezrzeszony)2009KP13,000,000,000,000,0013,004,0012
101KOW2041452Kowalska Barbara (MMKT Łęczyca)2009LD12,001,000,000,000,0013,004,0012
102JUR1938170Jurek Matylda (Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro" )2009MP7,006,000,000,000,0013,004,0012
103LUM1737542Lumumba Diya Oliwia (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)2009MP12,000,500,000,000,0012,504,0012
104BAR1838288Baran Anna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)2011LD12,000,500,000,000,0012,504,0012
105FIL1938374Filipowicz Lidia (Warszawski Klub Tenisowy Mera)2010MA10,002,500,000,000,0012,504,0022
106BOG1838665Bogusławska Wiktoria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)2009WP12,000,000,000,000,0012,004,0022
107WIS1938396Wiśniowska Łucja (Uczniowski Klub Tenisowy Go Run Tennis, Lublin)2009LB11,000,000,000,000,0011,004,0012
108TOM1635008Tomaszewska Zuzanna (MATCHPOINT Żyrardów)2009MA10,000,000,000,000,0010,004,00-
109UTR1939876Utrata Adrianna (Warszawski Klub Tenisowy Mera)2009MA9,001,000,000,000,0010,004,00-
110HEJ1837804Hejla Julia (MMKT Łęczyca)2011LD8,001,000,000,000,009,004,0012
111ROS1735578Roszak Amelia (Park Tenisowy Olimpia Poznań)2009WP7,001,000,000,000,008,004,0020
112FAL2042564Fal Jagoda (Sanocki Klub Tenisowy)2009PK7,000,500,000,000,007,504,0012
113PIE1839488Pietrzyk Patrycja (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)2010MA5,000,500,000,000,005,504,0010
114NOW1737370Nowak Amelia (Klub Sportowy Czarni )2010PK4,000,500,000,000,004,504,0020
115TOR1938162Tor Zuzanna (GKS Górnik Łęczna)2009LB2,000,500,000,000,002,504,00-
116WOS1839176Woszczek Kinga (Kraków Tenis Klub)2010MP2,000,500,000,000,002,504,00-
116RYB2041339Rybalko Karolina (Kraków Tenis Klub)2010MP2,000,500,000,000,002,504,00-
118STA2042932Staśkowiak Marta (Park Tenisowy Olimpia Poznań)2009WP2,000,500,000,000,002,504,0012
119ZER1736309Zervakos Hanna (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów)2009MA2,000,000,000,000,002,004,0020
120CZA1938664Czapka Janina (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)2010MA2,000,000,000,000,002,004,0012
120LIP1532168Lipska Weronika (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)2009MA2,000,000,000,000,002,004,00-
120SZY1938674Szymczak Magdalena (Akademia Tenisowa MASTERS Radom)2010MA2,000,000,000,000,002,004,0020
123GOM2042253GOMOLEC MAJA (UKS Tenis24 Kraków)2009MP2,000,000,000,000,002,004,0012
124MUL1838526Muła Aniela (WEBER TENNIS CLUB Gdańsk)2010PM1,000,500,000,000,001,504,0023
125PEP1838804Peplińska Julia (KS Start-Wisła Toruń)2011KP1,000,500,000,000,001,504,008
126NOW1735974Nowińska Martyna (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)2009DS1,000,000,000,000,001,004,0012
127ART1838408Artemiuk Amelia (UKS Sokół-Asy Białystok)2011PL1,000,000,000,000,001,004,0012
127TAR1838397Tarasewicz Eliza (UKS Sokół-Asy Białystok)2010PL1,000,000,000,000,001,004,0020
129MUS2041304Musiał Dominika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)2009PM1,000,000,000,000,001,002,00-
130SEB1837763Sebastyańska Sara (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)2011DS1,000,000,000,000,001,002,00-
131BEK1837719Bekus Jowita (Klub Tenisowy Tennis Team Kuchta Bartłomiej)2010SL1,000,000,000,000,001,002,0012
131KOZ1635048Kozak Maria (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)2009MA1,000,000,000,000,001,002,0012
131TAT1939701Tataruch Liliana (Bydgoska Akademia Tenisowa )2011KP1,000,000,000,000,001,002,0014
131MAL1939741Małys Aleksandra (Uczniowski Tenisowy Klub Sportowy Dzierzkowice)2012LB1,000,000,000,000,001,002,00-
131MAJ1938807Majdańska Izabela (Uczniowski Tenisowy Klub Sportowy Dzierzkowice)2010LB1,000,000,000,000,001,002,00-
Lista turniejów rozegranych w okresie od 2020-01-07 do 2021-01-06
Lp.RangaData od doTurniej
112020-01-04 - 2020-01-10HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI do lat 12, Sobota k/Rokietnicy
232020-01-11 - 2020-01-13 OTK , CHORZÓW
332020-01-11 - 2020-01-13CTS CUP (grupowo-pucharowy), Sobota k/Rokietnicy
452020-01-11 - 2020-01-12WTK - 5, Pabianice
552020-01-11 - 2020-01-13Break Cup, Warszawa
622020-01-18 - 2020-01-21SCT OTK Super Seria Skrzaty, Pszczyna
752020-01-18 - 2020-01-19WTK SKRZATÓW, Kraków
852020-01-18 - 2020-01-20WTK U12 - Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej, Grodzisk Mazowiecki
932020-01-25 - 2020-01-27OTK Skrzatek, Toruń
1032020-01-25 - 2020-01-27BKT Advantage Cup U12, Bielsko-Biała
1152020-01-25 - 2020-01-26WTK 12 Skrzatek o Puchar TenisPRO Koszalin, Koszalin
1252020-01-25 - 2020-01-27WTK 5, WARSZAWA
1352020-01-31 - 2020-02-03WTK Skrzatów, Szczecinek
1432020-02-01 - 2020-02-03OTK Skrzatów w grupach Stalowa Wola, Stalowa Wola
1532020-02-01 - 2020-02-03OTK U12 (16) Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
1652020-02-01 - 2020-02-02WTK - 5, Pabianice
1752020-02-01 - 2020-02-03HWTK Skrzatów, Zabrze
1822020-02-08 - 2020-02-11OTK SS U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
1952020-02-08 - 2020-02-09HWTK Skrzatów HEAD, Bytom
2042020-02-15 - 2020-02-16Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów, Stalowa Wola
2152020-02-15 - 2020-02-16 WTK, CHORZÓW
2232020-02-15 - 2020-02-17OTK Skrzatów, Złotoryja
2352020-02-15 - 2020-02-16WTK - 5, Pabianice
2452020-02-22 - 2020-02-23WTK - 5, Pabianice
2552020-02-22 - 2020-02-24WTK 5, WARSZAWA
2622020-02-22 - 2020-02-25OTK SS SKRZATÓW START ŁÓDŹ, Łódź
2752020-02-22 - 2020-02-24WTK Skrzaty (Grupowy) - Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna
2832020-02-28 - 2020-03-01Puchar Angelique Kerber, Puszczykowo k/Poznania
2952020-02-29 - 2020-03-02WTK - 5, Pabianice
3052020-02-29 - 2020-03-02WTK 12 Skrzatek o Puchar TenisPRO Koszalin, Koszain
3122020-03-03 - 2020-03-08Sobota Cup 12&U 2020 - TE U12, Sobota, Rokietnica
3242020-03-07 - 2020-03-09HMWŁ - U 12, Pabianice
3342020-03-07 - 2020-03-08Mistrzostwa Małopolski U12, Kraków
3442020-03-07 - 2020-03-10Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego, WARSZAWA
3542020-03-07 - 2020-03-09MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SKRZATÓW, Zabrze
3642020-03-07 - 2020-03-08Mistrzostwa Województwa Skrzatów, Toruń
3742020-03-07 - 2020-03-10MW SKRZATÓW - DOLNY SLASK, SZCZAWNO ZDRÓJ
3852020-06-05 - 2020-06-08WTK DO LAT 12-TU , Ruda Śląska
3942020-06-05 - 2020-06-07Mistrzostwa Województwa Lubelskiego skrzatów , Łęczna
4052020-06-06 - 2020-06-08WARTA , Poznań
4152020-06-06 - 2020-06-08WTK-5, Warszawa
4252020-06-06 - 2020-06-08 U 12 chł / dz, turniej grupowy, Pabianice
4342020-06-06 - 2020-06-08MW Zachodniopomorskiego skrzatek, Szczecin
4442020-06-06 - 2020-06-08MW SKRZATÓW Dolny Slask, SZCZAWNO ZDRÓJ
4552020-06-13 - 2020-06-14Turniej Wojewódzki, Sobota, Rokietnica
4652020-06-13 - 2020-06-15 U 12 chł / dz, turniej grupowy, Pabianice
4742020-06-13 - 2020-06-14Mistrzostwa Małopolski , Kraków
4842020-06-13 - 2020-06-15Mistrzostwa Województwa Skrzatek, Warszawa
4942020-06-13 - 2020-06-15MISTRZOSTWA ŚLĄSKA, Zabrze
5052020-06-19 - 2020-06-21WTK skrzatów, Łęczna
5152020-06-20 - 2020-06-22WTK 5 SKRZATÓW i SKRZATEK (grupowo-pucharowy), Olsztyn
5242020-06-20 - 2020-06-22MIstrzostwa Wielkopolski Skrzatek, Kalisz
5352020-06-20 - 2020-06-22WTK Skrzatów, Szczecinek
5442020-06-20 - 2020-06-22MW Lubuskiego Skrzatów, Zielona Góra
5552020-06-20 - 2020-06-22WTK Ustroń CUP, Ustroń
5642020-06-20 - 2020-06-21Mistrzostwa Województwa Skrzatów, Toruń
5742020-06-20 - 2020-06-22LMWŁ U-12 dziewcząt, turniej grupowy, Pabianice
5852020-06-27 - 2020-06-29 U 12 chł / dz, turniej grupowy, Pabianice
5932020-06-27 - 2020-06-30OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
6052020-06-27 - 2020-06-28Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, Pobiedziska
6132020-06-27 - 2020-06-30BKT Advantage Cup, Bielsko-Biała
6212020-07-04 - 2020-07-11Mistrzostwa Polski U12, Szczecin
6352020-07-11 - 2020-07-13WSG Academy , Janki
6432020-07-12 - 2020-07-15POWIAT POZNAŃSKI SOBOTA CUP, Sobota k/Rokietnicy
6532020-07-12 - 2020-07-15OTK SKRZATÓW, SZCZAWNO ZDRÓJ
6632020-07-18 - 2020-07-21OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
6752020-07-18 - 2020-07-20U 12 chł / dz, turniej grupowy, Pabianice
6852020-07-18 - 2020-07-19BKT Advantage Cup U12, Bielsko-Biała
6932020-07-18 - 2020-07-21Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, pobiedziska
7032020-07-25 - 2020-07-28OTK U12 Nadwiślan Kraków, Kraków
7152020-07-25 - 2020-07-27WTK Skrzatów, Bytom
7252020-07-25 - 2020-07-27U 12 chł🎾dz👍turniej grupowy😀, Pabianice
7352020-07-25 - 2020-07-27WTK 5, ŻYRARDÓW
7432020-07-25 - 2020-07-27OTK w grupach- dziewczęta- Piątuś Cup, Łomża
7552020-07-25 - 2020-07-26WTK - Godlewski Cup, Gorzów Wlkp.
7632020-08-01 - 2020-08-05OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
7752020-08-01 - 2020-08-03U 12 chł🎾dz, t-grupowy👍W ł o c ł a w e k😀, Włocławek
7852020-08-01 - 2020-08-03WTK Skrzatek - Kraków Tenis Klub, Kraków
7932020-08-01 - 2020-08-04BKT Advantage Cup U12, Bielsko-Biała
8052020-08-08 - 2020-08-09WTK Skrzatek UKS Tenis24, Kraków
8152020-08-08 - 2020-08-09WTK Skrzatów pucharowy z turniejem pocieszenia , pobiedziska
8222020-08-08 - 2020-08-11VIII OTK Skrzatów o Puchar Henryka Dondajewskiego , Gdańsk
8352020-08-08 - 2020-08-10U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
8452020-08-15 - 2020-08-17U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
8532020-08-15 - 2020-08-17Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, Kostrzyn Wlkp
8652020-08-15 - 2020-08-17WTK 5, WARSZAWA
8752020-08-21 - 2020-08-23WTK skrzatów grupowo-pucharowy, Łęczna
8832020-08-22 - 2020-08-24Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów grupy, Pobiedziska
8952020-08-22 - 2020-08-24WTK 5, Warszawa
9032020-08-23 - 2020-08-25Pipelife Arka Cup 2020 U 12, Gdynia
9122020-08-28 - 2020-08-31Metalplast Cup V - OTK Super Seria, Kalisz
9252020-08-29 - 2020-08-31WTK Skrzatów, Szczecinek
9352020-08-29 - 2020-08-31Kraśnicka Malina CUP, Dzierzkowice
9452020-08-29 - 2020-09-01U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
952020-09-04 - 2020-09-06Drużynowe Mistrz. Polski U12 dziewcząt - Finał B, Kalisz
962020-09-04 - 2020-09-06Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatek - Finał A, Sopot
9752020-09-05 - 2020-09-06WTK skrzaty chłopcy i dziewczęta, sanok
9852020-09-12 - 2020-09-14WTK Skrzatów, Bytom
9952020-09-12 - 2020-09-13WTK SKRZATÓW, Kraków
10022020-09-12 - 2020-09-15OTK Super Seria - SOBOTA CUP, Sobota k/Rokietnicy
10152020-09-12 - 2020-09-14U👋12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
10252020-09-12 - 2020-09-14Mistrzostwa Warszawy, Warszawa
10332020-09-18 - 2020-09-20OTK U-12 pod patronatem Starosty Piskiego, Jabłoń k. Pisza
10452020-09-19 - 2020-09-20WTK Skrzatów UKS Tenis24, Kraków
10552020-09-19 - 2020-09-20WTK Skrzatów -w miejsce odwołanego WTK w CT Sobota, Kostrzyn Wlkp
10652020-09-19 - 2020-09-21Mistrzostwa Mazowsza, Warszawa
10752020-09-19 - 2020-09-21U👋12 chł🎾dz🏆t-grupowy👍W ł o c ł a w e k😀👍😀, Włocławek
10852020-09-19 - 2020-09-21WTK U 12 grupowo-pucharowy, Tychy
10952020-09-26 - 2020-09-28WTK Skrzatów gr.-pucharowy, Toruń
11032020-09-26 - 2020-09-28BKT Advantage Cup U12, Bielsko-Biała
11152020-10-03 - 2020-10-05WTK-12 Koszalin, Koszalin
11252020-10-03 - 2020-10-05U👋12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
11352020-10-03 - 2020-10-04 WTK, CHORZÓW
11442020-10-10 - 2020-10-11Mistrzostwa Województwa Skrzatów, Białystok
11552020-10-10 - 2020-10-12 U👋12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
11652020-10-10 - 2020-10-12WTK Skrzaty w grupach-Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna
11752020-10-17 - 2020-10-18HWTK Skrzatów, Bytom
11852020-10-17 - 2020-10-19 U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy👍😀👋, Pabianice
11952020-10-17 - 2020-10-19WTK - Turniej Wojewódzki do lat 12, Sobota, Rokietnica
12042020-10-23 - 2020-10-25Halowe Mistrzostwa Wojwództwa Lubelskiego Skrzatów, Łęczna
12152020-10-24 - 2020-10-26U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀🎾👋, Pabianice
12252020-11-07 - 2020-11-09U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
12352020-11-07 - 2020-11-09WTK 5, WARSZAWA
12452020-11-07 - 2020-11-08WTK Skrzatów "VIOL-DENT CUP", Ustroń
12552020-11-14 - 2020-11-15WTK Skrzatów UKS Tenis24, Kraków
12652020-11-14 - 2020-11-16U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
12752020-11-20 - 2020-11-22WTK skrzatów grupowo-pucharowy, Łęczna
12832020-11-21 - 2020-11-24Halowy Ogólnoposlski Turniej Klasyfikacyjny U12, Zabrze
12952020-11-21 - 2020-11-23 U 12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
13032020-11-21 - 2020-11-23OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst., Grodzisk Mazowiecki
13122020-11-28 - 2020-12-01Puchar Małopolski U12, Kraków
13252020-11-28 - 2020-11-30WTK 5 Skrzaty [ dziewczęta ], Warszawa
13352020-11-28 - 2020-11-30U12 chł🎾dz🏆turniej grupowy👋🥇🥈🥉👋, Pabianice
13452020-11-28 - 2020-11-30WTK Skrzatów, Szczecinek
13532020-12-05 - 2020-12-08 OTK , Chorzów
13612020-12-12 - 2020-12-14SUPERMASTERS PZT - DO LAT 11 , Toruń
13752020-12-12 - 2020-12-13WTK Skrzatów - Kraków Tenis Klub, Kraków
13852020-12-12 - 2020-12-14U12-dz👩‍🦰grupowy🎾Pałac Bursztynowy🏨Włocławek, Włocławek
13952020-12-12 - 2020-12-15Break Cup, Warszawa
14022020-12-19 - 2020-12-22OTK Super Seria Skrzatów-SCT Pszczyna, Pszczyna
14152020-12-19 - 2020-12-21WTK SKRZATÓW, Kraków
14252020-12-19 - 2020-12-21WTK SKRZATÓW Godlewski Cup, Gorzów Wielkopolski
14352020-12-19 - 2020-12-21U12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
14452020-12-26 - 2020-12-27U12 chł🎾dz🏆turniej grupowy😀👍😀, Pabianice
14552021-01-02 - 2021-01-04U 12 chł🎾dz😀turniej grupowy🥇🥈🥉, Pabianice
14652021-01-02 - 2021-01-03 WTK, CHORZÓW
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.
Proszę czekać